Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Elka ale poza gorączką to jeszcze cos mu jest?musiałby iść do lekarza.wierzę że płakać Ci się chce, bo mi ostatnio też jak mój mąż jest ciągle przeziębiony i nie chce zbliżać się do Nikosia i wszytsko na mnie spoczywa 😞 Potem spróbuję bo teraz muszę wydać obiad mojemu starszemu synkowi bo wrócili z mężem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna -pochwale sie zdjeciami 🙂 a Wy ocenicie i mam nadzieje, ze skrytykujecie 🤪
Kacha - az tak zle bylo? moze Twoj fotograf ukradl zdjecia do swojego portfolio od innego bardziej doswiadczonego? Szkoda, ze tak wyszlo 😞
Nikusia - racja z tym powrotem do pracy, musze przecierpiec 🙂
Skoreczka - dzieki 🙂
Odchudzanie - No! wreszcie moge sie zaczac odchudzac - kosc ogonowa przestala mnie juz tak bolec!!! 🙂 Od wczoraj ZUMBA - yay! 🙂 🙂 🙂 Musze schudnac, bo Wy wszystkie mamusie jestescie niezle laski wiec skoro chce byc w grupie to musze ja jakos reprezentowac co nie?
A powiem Wam, ze jak bylam w ciazy to robilam czasem te ZUMBE no i wczoraj po raz pierwszy ja zrobilam a dzidzia byla obok mnie - mowie Wam jak sie patrzyla, od razu przestala plakac i obserwowala b uwaznie a potem zasnela! Obstawiam, ze poznala te muzyke. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chyba musze sie Wam wyżalic bo zwariuje.

31.12.2009 wzielismy slub przed nim nic sie nie zapowaidało ze maz bedzie chory 😞
wszystko było oki , nie wiem czy to sie przez ten stres zrobiło czy co 😞
po slubie wszystko pieknie ladnie, az do momentu gdy maz zaczął narzekac ze go brzuch pobolewa a do tego goraczka raz miał 40 stopni 😮 😮
az ktoregos dnia mowie jedziemy do szpitala tam go od razu zostawili pod kroplowke schudł do 55 kg 🤢 czyli jakies 30 kg.

siedzial tam pol roku badali itd i nic nie mogli wykryc 😞
wkoncu stwierdzili ze to vchoroba Crona przewlekłe zapalenie jelita grubego , bo wzieli wycinek do badania.
Potem do krakowa do szpitala tam lezal 2 tyg 😞
ja cala w nerwach tez nic nie jadłam słaba byłam , tu slub szczescie wielkie miłośc radosc do konca zycia a tu spadła na nas ta choroba 😞

nie ma leku na to bezposredniego je codziennie tylko jakies 3 rodzaje niby na to .
nie moze smazonego , nabiału jesc.
w tamtym roku wszystko oki było nawet przytyl do 80, a od niedzieli znowu goraczka drgawki brzuch pobolewa i to teraz gdy mamy Jasia 😞

Nie mam sił juz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
elka144 napisał(a):
Skoreczka moj Jas juz trzyma główke 🙂 nie wydaje Ci sie 😘


SIŁACZ 😘


hehe nieraz jak go mam tak jak ty twojego na avatarku tylko ze kolo szyi jak mi wygnie ta glowke do tyłu oczywiscie trzymam go za szyje to potem jak mu spadnie i nie raz walnie o moja hehe potem zdziwiony co sie stało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka nie wiem jak Cię pocieszyć, bo choroby pojawiają się nagle i zmieniają życie. Jeśli masz tylko chwilkę załamania to mozesz się wyzalić, zawsze wysłucham. Życzę zdrowia, mam nadzieję ze będzie przechodził chorobę lekko i ze znajdą jakiś sposób na skuteczną pomoc w jej złagodzenie!!!
A Ty bądź silna 😘

Mój synek tak samo robi jak Twój, najpierw sie przytula a potem odchyla, trzyma sam główkę ale ja zawsze trzymam delikatnie rękę z tyłu dla bezpieczeństwa 🙂

MartaMay
możemy się motywować do odchudzania, jednak bedziesz w naszej grupie w każdej postaci 😁 😁 😁
Kiedyś widziałam Twoje zdjęcia i są rewelacyjne. Pamietam takie z parasolką leżącą na podłodze na jakiejs hali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel dzięki za poradę 🙂

Nikusia ja małą lulałam żeby móc się pomalować i uczesać i jak wstanie to karmievi idziemy 🙂 a przetrzymać musiałam ją do 10 czyli zjadła po 3,5h od ostatniego karmienia, żeby sobie kąpiel na 19:30 ustawić 🙂... i jedzenie o 20 🙂.. taki schemat ma wprowadzony 🙂... a w domu mam 22-23 stopnie... i w sumie nie jest grubo poubierana... chyba że na spacer wychodzę to wtedy może przegrzałam... bo raz miała mokrą głowkę, od tej pory zakładam jedną czapkę zimową... bez cienkiej... co do pieluch Gaga to nigdy nie używałam..

Skoreczka, źle mnie zrozumiałaś 🙂... moja Laura ma 15 marca szczepienie 🙂... ale chodziło mi że tak mi na temat tych nfzetowskich powiedziano 🙂...dobrze ze tylko ppaluch stanął w płomieniach 🙂 bo idzie szybko ugasić.. :P... awatarek śliczny 🙂

Natia u mnie też potówek nie było... aż do teraz... :P.. a co do kolek... dobrze że temat opanowany :P...

Beata ja na swojego też nie narzekam 🙂 też mi dużo pomaga... 🙂


Ja na szczepienie wybieram się 15.03 a póki co najbliższa wizyta to 09.03 🙂 u ortopedy... bioderka 🙂

Kruszyna Zosia śliczna 🙂 a te jej włoski...och...

Kacha dzięki za info :p... nei wiedziałam że trzeba po każdym posiłku ^^ 🙂 Kacha a te szczepienie 6w 1 to co obejmowało?? bo u mnie nawet o tym nie wspomniały;/...

Elka wydaje mi się że becik bylby zbędny.. ubranko samo w sobie wygląda na ciepłe...

Kacha :P to twoja niunia waży tyle co moja, tyle że moja ważyła tyle 01.03 🙂... więc prawie tydzień temu :]

Skoreczka mi włosy nie wypadają... ale jak nie wypadają jeszcze to już chyba nie powinny? czy się mylę? a Mikołaj był małym elegantem w tym garniturku 🙂

KingaS jej jak ten Nikoduś podobny to mojej Laury :P... przynajmniej z awatarka 🙂

MartaMay mi dziś mija 6 tygodni... do gina mam dopiero na 13.03.. więc nie będę tyle czekac i dziś już sobie poskakałam na skakance 😜...

Kinga zdjęcie super 🙂

Elka przykro mi że to was spotkalo.. ale wierzę że sobie z tym poradzicie... i mam nadzieję że to tylko jakieś przeziębienie a nie nawrót choroby ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...