Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzień dobry mamusie 🙂
za mną noc tragiczna, gardło boli na cholera, jeszcze jakaś temperatura mnie w nocy łapała. A teraz wszystko przeszło 😮 w nocy prawie każdą godzine widziałam na zegarku bo cały czas sie przekręcałąm z boku na bok. Ale za to Miś spał od 20 do 8, zapłakał raz ale to na smoka, i sam go sobie znalazl w łóżeczku 😉
Miś ma 2 krosteczki na buzi, takie czerwone, nie wiem czy to na pomidora czy gluten - bo to ostanio jadł. Waszym maleństwom też cos wyskakuje na buzi, zwracacie na to uwagę?
Kamila widać juz poprawe u Ady?
Olcia jak noc Amelki, katarek odpuścił?
Monia ja się cały czas zastanawiam nad takim pchaczem, ale coś czuje że Miś dostanie takiego na święta od chrzestnego, bo ma już 2 chłopaków i oni też mieli takie coś, więc wie że może to być praktyczne. Dlatego wstrzymuje się z kupnem czegokolwiek zeby na świeta nie powtórzyć prezentów.
Monia nie rozumiałam Cie jak pisałaś że Aziz taki żywy, a moje dziecko zrobiło się takie samo! na wszystkim sie podnosi, wczoraj oglądał TV na kolanach trzymając sie szafy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie pewnie Ania zauwazya jej wpis na fb i nie bylo jeszcze zadnego komentarza i pewnie tak napisala pol zartem pol serio :P tak Aniu? mi tez sie w pierwszej ch2wili to skojarzylo :P
Ania no to teraz masz tzw jaazde bez trzymanki, ale pociesze cie ze po 2 tyg nie wyglada to juz tak przerzajaco i da sie przyzwyczaic, [poza tym Mis nauczy sie jak upadac zeby sobie krzywdy nie zrobic i bedziesz spokojniejsza!
Kurcze zdenerwowalam sie bo wieczorem napisaalam do eksperta odnosnie tego jak jada Azizek i tam na kazde pytanie ostatnio odpowiada jakas mama, cholera zasmieca ten watek, na dodatek z tekstem zebym mu parowki dawala! jeszcze jeden jej komentarz i napisze do admina niech wyjasni dla kogo powstal ten watek 😠 😠 😠
Aniu ja pchacz polecam z caego serca, naprawde trafiony zakup. Azizek juz coraz dluzej sam stoi napatrzec sie nie mozemy!
Wiecie co Aziz tez ost kilka nocy spac mi nie mogl nie plaka mocnol ale sie krecil a przecciez pelnia jest na calego 😁 dzisiaj nie wyrobilam i o 5 spalismy juz razem 😜
Milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
przeczytałam te posty, ale sie wkurzyłam na te mamy z "dobrymi" radami, popieram Ciebie Monia w 100% i nie widzę w Twoim poście nic niestosownego 🙂 to raczej one przegieły 😠

udało mi się w końcu kupić kombinezon dla Emilki ten który sobie upatrzyłam ale czekałam aż go przecenią i dziś kupiłam w smyku za 59,99 zł czyli 50% 🤪 🤪 w dobrym momencie bo u nas dziś zdecydowanie zimniej i ten jesienny pójdzie do szafy 😆
taki http://www.smyk.com/cool-club-kombinezon-dziewczecy-1-czesciowy-bambi-rozmiar-80,p1051512199,ubranka-dla-dzieci-p

zaraz Was nadrobię 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilka zaczyna być coraz odważniejsza jak tylko jest okazja to zmyka nam gdzie pieprz rośnie 😁 😁 trzeba co jakiś czas ją gonić 😆 zaczyna być wesoło 🙃
ostatnio trochę bardziej jest marudna wygląda że następne zęby w drodze 🙂

fajnie Monia żę masz szansę na powrót do pracy zwłaszcz że Ci na tym zależy 🙂 🙂
oby opieka nad Azizkiem wypaliła 🙂

z tego co pisała Tynka, całkiem niedawno, to ona brała pod uwagę trzy lata różnicy między dziećmi, szkoda że się nie odzywa 😉 🙂 bo tyle się o niej pisze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki Agnes1978 za poparcie 😘.
Kombinezon fajny 50 % to konkretna przecena, my w weekend idziemy na zakupy moze juz sa i u nas przeceny, nie wiem bo jeszcze od przyjazdu z Tunezji po sklepach nie chodzilam za bardzo.
Aziz marudny zabki chyba ida nie wiem bo zadnego nie widac nowego. Azizek dzisiaj zjadl troszke obiadku ktory sama mu zrobilam nie wiem moze jutro mu jakies spagetti ugotuje albo zupke na koncentracie pom i jak nie tknie to jak zwykle w pogotowiu sloiczek bedzie czekal.
jutro ide na kawe do znajomej, ciesze sie jak dziecko bo dawno sie nie widzialysmy i ploteczek z pracy sie naslucham, smiac mi sie chce bo kontakty sie odnawiaja odkad kraza sluchy ze do pracy wracam 😉 szkoda ze dopiero teraz 🤨
Azizek spi. A ja odpoczywam. W koncu do lazienki sie dobralam,, wstyd ze dopiero teraz bo cale sprzatanie zajelo mi 15 min ☺️ as zwekalam jakby mialo trwac 2 godz. Len mnie sie ostatnio trzyma taki ze az wstyd ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnes1978 napisał(a):

z tego co pisała Tynka, całkiem niedawno, to ona brała pod uwagę trzy lata różnicy między dziećmi, szkoda że się nie odzywa 😉 🙂 bo tyle się o niej pisze 😜


hej 😁 ale dyskusja na mój temat,aż mi miło ☺️ ;-)
Nic u ciąży nie wiem 😆 😆 obyście nie wykrakały nic :P
Z nowości u mnie tylko zmiana fryzury. Może wreszcie się odważę na fotkę ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kombinezon śliczny i cena fajniutka 😆
Tynka ale ty nas cholera męczysz 😁
Malwina widzę, że szalejecie z siostrą. Uwielbiam papierową wiklinę ale nie wiem dlaczego te choinki do mnie nie przemawiają. Nie gniewaj się są śliczne i wiem ile trzeba w nie pracy włożyć ale ja jeśli chodzi o ozdoby świąteczne to jestem strasznie tradycyjna 🥴
Zapomniałam się pochwalić mamy kolejnego zęba czyli jest ich już 6 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej tez mamy 6 zabkow 🙂 byłam wczoraj zważyć Nikosia i 1020 🙂 Nikoś jakis marudny sie zrobił wiesza mi sie po nodze dziś spał tylko godzinke i dziś juz na szczescie noc była lepsza 2 pobudki na karmienie bo noc wczesniej to co 2h masakra.i dziewczyny zima sie zbliża u nas coraz zimniej 🙂 z moja noga coraz lepiej codziennie jezdze na rehabilitacje nie umiem jej jeszcze zgiąć ale czuje juz ja silniejsza i nie ucieka mi kolano na boki moge na niej stawac i juz umiem ja podniesc do góry na leżąco 🙂 dostaliśmy juz kase za auto od ubezpieczyciela 🙂 i szukamy ciągle auta i nic fajnego nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zabkow gratuuje kolejnych, kurcze 6 to juz spora sumka!
Milena dobrze ze z noga lepiej no nie wyobrazam sobie jak ciezko jest z malym dzieciatkiem majac unieruchomiona noge !
Malwina no cuda, to trzeba miec talent, cierpliwosc i przede wszystkim checi!
lece na film, na tvn jest zajebiaszczy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziś moje dziecko piszczało że chce cebulę dałam jej polizać a ona nic wiecie że ugryzła ja jak jabłko i mówi mniam 😁 Oczywiście zabrałam jej ją z buźki i dałam marchewkę.
Monia ja podaję Hani 4 zupki na zmianę każda różni się tylko 1 składnikiem. Odkąd jej gotuję te zupki nie tyka słoiczków 😆 Codziennie zjada 250 zupki przeważnie dzielę jej ją na 2 porcje 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja sie nieziemsko wkurwilam , prtzede wszystkim o to, ze tam sie zadaje pytania do ekspertaa a ta laska na kazde sie udzielala przeciez kazda ma cos do powiedzenia! i jakby tak kazda odp na te pytania to dopiero byl smietnik, poza tym jak mi wyjechaalazebym przestala sloicZki dawC, POSZLA DO PEDIATRY I DAWALA KURWA PAROWKI TO MASAKRA MNIE SCISNIENIOWALO! jakbym debilem jakims byla, przeciez robie co jakis czas swoje obiadki a Azizek nie rusza ich tak chetnie jak sloiczki, bylam u lekarza i nawet pielegniarka byla u nas w domu 😠 😠 😠 😠 i co?! no a z tymi parokami to byl kosmos 😮 😮 😮 dobra ulzylo mi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...