Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Moj synek przybiera dobrze na wadze, nawet jest juz z niego pulpecik. Lekarz wcale nie kazal dokarmiac. Nie ma kolki ani wzdec, ja dodaje jedynie 5 ml wiecej wody. Maly plakal jak go nie dokarmialam, a teraz ladnie spi i jest spokojny. Ta wieksza ilosc wody ze wzgledu na upaly w poludnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
anges, to jak chcesz to dopijac to lepiej daj wody z glukoza, skoro samej wody i herbatek nie pije :P bo mozesz mu jedynie zaszkodzic 😞

mojej malej chyba hipp nie smakuje bo wyplywa butelke jak zrobie jej hippa i sie krzywi strasznie, a jak zrobie nan to pije tak jak ja bym teraz sie do czekolady dorwala 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Aga,zrobisz jak uważasz.
Ja bym nie rozcieńczała mleka- niech się dziecko naje dobrze.Kiedyś przez nieuwagę też dałam więcej wody,to Mąż mnie ochrzanił 🤢,że dziecku lurę daję i wszystkie wartości odżywcze szlag trafia (zna się na tym ). Między posiłkami dawałabym samej wody z glukozą,jeśli nie chce samej albo herbatek.Woda lepiej gasi pragnienie niż mleko 🙂
Współczuję upałów,aczkolwiek u mnie leży śnieg 😮
Jak wracanie do formy? My jako jedyne zostałyśmy z kilosami do zrzucania z tego co pamiętam.

innicone ja już na samym poczatku wiedziałam,ze NAN smakował Alkowi lepiej. Spróbuj tych dwóch mieszanek.HIPP nie jest słodki a wiadomo,że dzieci uwielbiają słodkości.NAN jest słodziutki.Wody płodowe były słodkawe,mleko z piersi też więc.. natury nie da się oszukać 😉 Mój też się krzywił przy HIPP a jak dalismy mu NAN to zrobił wielkie oczy i tak łapczywie jadł,jakby bał się,że mu zabierzemy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynksta mi zostalo tez ok 8-9 kg do zrzucenia. licze ze same sie zrzuca. 🤪 🤪 🤪
Aziz dzisiaj caly dzien przelezal grzecznie u znajomych w lozeczku na kokach, usmiecha sie gugal, ale zasnac z wrazenia nie mogl i na koniec dosta takiej histerii ze ja pierdziu z tego zmeczenia, takze wizyta zakonczya sie ubioeraniem w drodze do wozka na klatceschodowej. Masakra 🤢

no i tu byl wywod na temat mojgo meza ae skasowalam bo to sie nudne juz robi 🤪 szkoda gadac, a juz tym bardziej pisac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia musicie sie jakos dotrzec, jak pisalas jestescie z soba dopiero rok. Kazdy zwiazek przezywa kryzys. Wiekszosc facetow to lenie, jak nie powiesz z 5 razy to nie zrob. Ja mam inny problem u mnie sa od tygodnia tescie. tesciowa wszystko robi, sprzata, gotuje. Zakupy robi. A mi kaze odpoczywac. Tesc godzinami przy malym siedzi i go lula. A mnie to irytuje. Ale im nie bede ograniczac kontaktu z nimi. Jeszcze 2 tygodnie i wracaja do pl, to chyba jakos wytrzymam. W trojke go przebieramy, kapiemy. A jak krzyknie w nocy to nawet tesc z gory zbiega. Tesciowa calymi nocami w salonie przy nim spi i go pilnuje. Na poczatku serce mnie bolalo, ze on spi w salonie w budzie od wozka glebokiego. Tak sobie pomyslalam, ze nic jej nie bede mowic, zobaczymy ile wytrzyma spac po 3 h. Wyszlam z mezem na spacer i z malym, to oni siedzieli na tarasie i wypatrywali kiedy wrocimy. JA sciagam mleko a potem podgrzewam. Ostatnio maly go nie dojadl i wylalam. Tak sie zastanawiam, mleko matki po podgrzaniu ile moze stac. Mi zostalo jeszcze 10 kg. Ale to moj 6 tydzien po porodzie. Za tydzien zaczynam sie gimnastykowac. Silownni od roku nie uzywam az kurzem zaszla. Tynka a co to jest te zombi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga ja uslyszalam od piguek w szpitalu ze po odciagnieciu w temp pokojowej moze stac 4 godz i nie trzeba podgrzewac. A ile po podgrzaniu to nie wiem. No my jestesmy troche dluzej Aga niz rok i obawiam sie ze to docieranie to za dugo trwa. Kurcze dobrze masz z tesciami tylko uwazaj zeby go nie przyzwyczaili do noszenia non stop bo jak pojada to bedziesz miaa przerypane. Ja na moja mamuske krzyczaam ze mi Malego nosila, pozwalalam tylko pierwsze 3 dni i potem kategorycznie zabroniam. Teraz moj Babel noszony jest tyko do odbicia i jak go cos boli to go luam i zaluje 😉 normalnie zebym pozwolia to bym teraz zycia pewnie nie miala. Ale z tego co piszesz to chyba kontakt z tesciowa masz lepszy teraz co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tak w ogole to moj Babel znowu przespall grubo ponad 5 godz! jutro a raczej dzisiaj ta szczepionka, a raczej dwie na pneumokoki i jakas 6 w 1.
Kusi mnie baton w kuchni normanie slysze jak mnie wola ale twarda jestem 🤪 🤪 🤪 tak poczytalam jak zaczelyscie o siebie dbac to postanowienie mam nowe ze przynajmniej w nocy wpierdzielac slodyczy nie bede. Potem ogranicze je w dzien. I moze zejdzie, mogabym zejsc do tej 60-tki czyli jakies 4-5 kg 🙂
Innicone ty bierzesz tez Cerazette? kurcze ja mam konkretny okres, plamienie spoko ale zeby okres? Tynka a Tobie przeszlo plamienie juz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia ja nie biore tabletek, a mam zastrzyki co 3 miesiace:P. Ale z tego co rozmawialam z lekarzem, i z tego co zrozumialam to jest normalne, ale lepiej sie zapytaj 🙂
Dzis Adrian wzial ją na bok polozył w lozku to mloda sie na brzuch przewrocila 🤪 🤪. Ogolnie misiek mowi, ze jak nie bylo go raptem 2 dni to tak sie zmienila, ze szok ;p. Wiecej gada itd. W nocy co do niej nie wstawalam to lezala w poprzek lozeczka XD, i raz sobie skarpetke zdjela xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja dziś na kontroli bylam ginekologicznej i lekarz ktory odbieram troche zle mnie zszyl :/ mam isc na lekka poprawe do mojej lekarki do szpitala, mowila ze nie przeszkadza to ale brzydko wyglada. Mam nadzieje ze obejdzie sie bez szwow 🤢
wczoraj bylismy u dziadkow i synek grzeczny jak nigdy, przynajmniej wstydu mi nie robi 😁
za tydzien chrzciny, ciekawe jaka bedzie pogoda bo u mnie snieg byl wczoraj :/

mojego synka dopiero teraz zaczely interesowac zabawki, moja siostra tez u swojego dziecka zauwazyla zainteresowanie po 2gim miesiacu

innicone Twoja mala to musi byc aniolek, ladnie Ci sie rozwija 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrozumiałam,że Agnese dokarmia modyfikowanym a nie swoim.

Monika,u mnie krwawienie (takie jak okres,mocne) trwało równo tydzień.Skończyło się dwa dni temu..ufff 🙂
mój Królewicz mnie dzisiaj zaskoczył.Zasnął na głodzie! o 19.30 i obudził się o 1.30 ... Mąż dał mu 40 ml mojego mleka i ten znowu w kimę.Później pobudka o 3 na cycka i o 7.00. Oboje przeleżeliśmy w łóżku do 8.30 oczywiscie Młody miał w buzi cycka a ja zasnęłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewa ja dostaam ae pobraam tylko ok 3 dni bo mialam non stop porody w kiblu takie ze az plakala,m. i zrezygnowalam, a dostalam bo po cesarce bylam i duzo krwi ponoc poszlo. teraz biore non stop wit dla karmnmiacych i jest ok
my po szczepionce Mlody rozplakal sie a ja malo co razem z nim ale edwo powstrzymalam sie ☺️ narazie jest ok ale czekam na ta nieszczesana goraczke, po jakim czasie wasze Bable ja dostaly od szczepienia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny! Ja nie miałam wczoraj siły wejść nawet na neta bo tak mnie dziąsło napierdziela że szok!
Wczoraj szkoła na szczęscie tylko 3h 😉 jakoś dałam rade.
Muszę sie pochwalić bo tak się bardzo cieszę: będziemy wynajmować mieszkanie niegługo 🤪 i będziemy sami nikt nie bedzie mnie wyzywał o brudne naczynia i nie będziemy musieli być cicho (wiadomo o co chodzi hehe) ☺️ nie wierze w to jeszcze, myślałam że to tak dopiero za 2 lata jak staniemy na nogi. Trafiła się okazja znajoma taty chce wynająć mieszkanie jeden pokój ale ponoć spory wszystko lepsze od tej mojej klitki! Tata będzie nam pomagał i dorzucał cos na rachunki. Chyba ma nas troche dosyć tutaj hehe 🙃 Dzisiaj dzwonie pytać sie o stypendium laska z mojego roku dostaje 3 stówki wiec zawsze coś jeszcze będę miała z gminy jak będę na wych 400zł + wypłata tomka skromnie ale zawsze lepiej niż u kogoś 🙃 Nie wiedzie jak się cieszę! Troche lipa bo na 4 piętrze nie wiem co z wózkiem... ale coś się ogarnie. A więc koniec z wydawaniem bez sensu kasy na pierdoły trzeba oszczędzać 😮 Fajnie bo znalazłam chętną na kołyskę już mnie wkurza omijanie jej a mały i tak już nie śpi w niej bo już trochę mała i musi polubić łóżeczko 😜 Dobra idę ogarnąć chałupę dzisiaj znowu nici ze spaceru eh pada 😠 już mam dosyć siedzenia z nim w domu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monisiaj22 napisał(a):
narazie jest ok ale czekam na ta nieszczesana goraczke, po jakim czasie wasze Bable ja dostaly od szczepienia?


To różnie. Może nie mieć gorączki tylko być marudny. Mój gorącxzkę miał nastepnego dnia bardziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata z moim mezem to jest tak ze juz na niego nmam po prostu alergie, stracilam do niego kompletnie cierpliwosc, usuwa mi sie z drogi jak mam na niego nerwa, zobaczymy co dalej ale ogolnie gadamy. ale do sypialni dluuugo go nie wpuszcze musi sobie to wychodzic 🤪 super ze w koncu na swoim a niiedawno pisalas ze w tzw czarnej dupie jestescie a tu zobaczx jak sie ladnie ulozylo! jeden pokoik ale sami bedziecie, tyo jak dostac apartament!

😮 😮 😮 wieszak na dziecko 😮 😮 😮 😮
😁 😁 😁 torebki na wymioty umilajace poranne zyganko 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...