Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

monisiaj22 napisał(a):
Alek czeka na siostrzyczke 🤪 🤪
nie no serio Tynka, moga byc plodne jak najbardziej!


Monia,tylko się podciąć 🤢 Zaraz jadę do lekarza,mam nadzieję ze mi przepisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarka nie chciała mi przypisać tabletki....Nie ze względu na jakieś przekonania czy coś. Od tego roku może ją tylko przypisywać ginekolog. No ale dziewczyna z zaprzyjaźnionej apteki sprzedała mi bez recepty,jutro muszę pójść do ginekologa i doniosę receptę.
Kilkakrotnie pytała mnie czy jestem pewna,czy napewno.Cholera jasna to przecież nie tabletka wczesnoporonna. 😮Przecież plemnik do jajeczka nie dociera w 10 sekund,tylko może nawet kilka dni.Poza tym wcale nie wiem czy jest mi ona tak na 100 % potrzebna,bo w trakcie seksu raz zakładalismy gumke,potem ja zdjelismy 😠 jak dzieci ku*wa mać 😉
Zaraz poczytam ulotkę,co tam w tym leku pisze.

Kurcze nie wyobrażam sobie zajść znowu w ciążę,tak szybko 🤢 Nie wiem jak kobiety dają radę jedno po drugim.Tak 2-3 lata różnicy rozumiem,jest się w stanie to ogarnąć. My planujemy kolejne dziecko za 3 lata albo za 5. chybaże wyjdzie samo wcześniej.
Tak na marginesie powiedziałam mężowi,ze dziecka następnego nie chcę,bo ciało mam zniszczone po jednej ciąży i będzie jeszcze gorzej.Jeśli da mi na operację brzucha i cycki to urodzę drugie dziecko 😁

a na usg bioder wszystko ok.Lekarz pokazał mi jak nosić małego (nie wolno nosić na prosto plecami do siebie ! ) bo tak weszłam do gabinetu z małym i zebrałam ostry ochrzan 😮
Mam na siłę malemu przyciskać głowę na tą nielubianą stronę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to mnie troche zmartwiłyście z tym noszeniem bo ja mojego noszę własnie najcześciej na prosto, tak że ma brzuszek na moich piersiach ale on nie chce inaczej jak go kłade sobie na ramieniu to sie drze 😉 kurcze nie wiem co z tymi plamkami na buzi, posmarowałam mu bepanthenem i jakby mu troche zbladło, może to nie jest jednak azs?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolka napisał(a):
to mnie troche zmartwiłyście z tym noszeniem bo ja mojego noszę własnie najcześciej na prosto, tak że ma brzuszek na moich piersiach ale on nie chce inaczej jak go kłade sobie na ramieniu to sie drze 😉 kurcze nie wiem co z tymi plamkami na buzi, posmarowałam mu bepanthenem i jakby mu troche zbladło, może to nie jest jednak azs?


Ja nosiłam Alka na prosto właściwie od początku. Chodzi o to,że lekarz mnie skrzyczał jak weszłam z Małym na rękach a on na prosto,pleckami do mnie.Brzuszki mają się dotykać 🙂 Mój też się drze jak go chcę na leżąco,na ramieniu położyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no wlasnie na prosto brzuszek w brzuszek to on non stop jest. Ale jak jest pleckami do mnie odwrocony to nie pozwalam mu samodzielnie glowki trzymac. Ja Babla tez na raczkach nie nosilam non stop ale teraz jest tak zainteresowany otoczeniem ze celowo dwa razy dziennie biore go wlasnie pleckami do mnie i z pol godz conajmniej z nim smigam. Dzisiaj nawet tance urzadzilam z Synkiem lacznie z karaoke przy VIVA. Jemu sie p0odobalo ale sasiadom niekoniecznie 🤪 🤪 🤪 🤪

Dzisiaj Aziz zalapal podnoszenie glowki do gory, non stoP ja trzymal, wczesniej na chwile to robil dosl na kika sekund i to z rykiem a dzisiaj SZOK 🤪 🤪 🤪 piszczalam ze szczescia jak glupia 🤪 a rozgladal sie z taka ciekawoscia zze az serce ze szczescia mi skakalo ! poza tym dziwnie sie podpieral, bo jedna raczke mial zgieta a droga na prosto probowalam mu ja zgiac tez ale twardo ja prostowal. Moja Zabka mala 😉
oto moj Maly Silacz 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/sam2198g.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7835/sam2198g.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale miodzio z AZIZKA 🙂 a co do noszenia na prosto to do 4 mca nie mozna. ja jezdze z moja dwojka na szpital do nas na cwiczenia na plaskostpie i malego sobie trzymalam na prosto zeby byl grzeczny to rehabilitantka mnie skrzyczala ze tak nie nosic przynajmniej do 4 mca bo kolejki na rehabilitaje sa dlugie 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia!!! pewnie że napisze jak tylko będę po wizycie. Amelka przodem do mnie nie lubi tylko pleckami ale też jej nie pozwalam samej trzymać głowy tylko lekko się przechylam do tyłu i główka leży na mnie. Wiecie co jak zasnęła Amelka mojej siostrze na rekach o 15:30 tak śpi do teraz, kąpanie by już szykować a ona śpi i śpi w szoku jestem bo w dzień tak długo to ona nie śpi ale taka była od rana nie swoja i spała po 15 minut i pewnie teraz odsypia, tylko ciekawe co będzie w nocy 🙂 🙂 🙂
Monia jak ty to cudne zdjęcie Azizka dodałaś????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...