Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja też z katarkiem chodzę na spacery tzn siedzę pod domem bo jak idę gdzies dalej na spacer i nic nie chopka tylko prosta droga to moja terrorystka mała od razu sie budzi i wrzeszczy a koło domu mam taras wysypany kamykami bo nie mamy jeszcze kostki i tam jej odpowiada jak ja tłucze po tych kamykach więc za daleko niestety się nie zapuszczam. Nawet w samochodzie za bardzo jej nie pasuje chyba że w dziury wjeżdżam 🙂 🙂 🙂 Mam nadzieję że ona z tego wyrośnie i w lecie będę mogła spokojnie iść na dłuższy spacer. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Konefka, kupiłąm przez neta u naszego ulubionego sprzedawcy,. Robiłam w ciąży zakupy masowe i wtedy kupiłam ten kubek.Mam żółty 🙂
Chyba też zaraz wyjdziemy,ale na chwilę bo u nas mega chmury ciemne :/
A filmik z kąpieli mega 🙂 My mamy wyprofilowaną wanienkę,więc młody moze tylko leżeć na pleckach. Ale chyba dzisiaj wykąpię go w brodziku w prysznicu,ciekawe jak zareaguje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alek śliczny chłopczyk a jakie ma fajne włoski..Mój łysek tak kręci głową w foteliku na boki,że z tyłu już ma "kółeczko"wytarte...Hania też cudna no i Michałek tez piękny 🙂
Fajne dzieciaczki nam rosną...
Gabryś na buzi,na zgięciu rączki,na ramionkach i na brzuszku ma taką suchą skórę a na policzkach taką suchą i zaczerwienioną...Wygląda jak skaza ale to drożdżaki...Nie wiem po czym pani doktor rozpoznała te drożdżaki w końcu chyba zna się na rzeczy i jest pediatrą...Dała maść i tyle...Na ciemieniuchę też jest dobre Emolium żel zmiękczający na ciemieniuchę...Kosztuję około 40 zł chyba ale warto...Podobno dobrym sposobem jest też kupienie w sklepie spożywczym prawdziwego masła i rozpuszczenie i nasmarowanie ale strasznie cuchnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mojemu wyczesalam ciemieniuche gdzie sie dalo, ale na samym czubku czola ma taka żółtą skoropke, nie wielka ale drażni mnie. jak nie wyleczy sie porzadnie ciemieniuchy to pozniej moga w tym miejscu byc problemy z wlosami.
Ale Hania ślicznie pływa, napatrzec sie nie moglam, jak prawdziwa pływaczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha ale fajnie Hania wygląda, muszę moją spróbować tak wykąpać, bo ja ją sadzam na takiej pandzie, którą wstawiam do wanienki,ale tak tez spróbuję 🙂 moja nie ma ciemieniuchy, może ten oilatum co jej myje główkę pomaga? raz miałam wrażenie,że ma suchą skórę ta posmarowałam oliwką bambino i nie zmyłam jej do następnej kąpieli

my dziś kiśniemy w domu,od rana pada,a jeszcze chyba ciśnienie niskie to normalnie chodzę jak zombi zmulona, nawet kawa nie pomaga

aaa który dzieciaczek tak jak moja w ogóle nie używa smoczka?bo ja za chiny nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś słyszałam o czymś takim 😉
Karina i agnes nas dawno odwiedzały 😞 Ciekawe co u nich.
My zrobilismy szybki spacer po osiedlu,wyrzuciłam stare buty do kontenera PCK. Zawsze to wiecej miejsca w szafie na... nowe 🤪 ;-)
Ja mam od kilku tygodni manię porzadkowania rzeczy w szafach. Pokupowałam w PEPCO worki próżniowe,kupuję organizery na allegro.Przeglądam ciągle szafę,pakuję dla potrzebujacych i w rezultacie....niewiele mi zostaje 😁

Mój też lubi smoka,ale bez przesady.Łatwo mi zasypia z nim w buzi,ale potem wypluwa i śpi dalej.Kilka tygodni temu uwielbiał malutki z TT,ale teraz znów Canpol rządzi 😉 Mi tam rysunek nic się nie zdrapuje,smok wygląda jak nowy mimo,że kilka razy w tygodniu jest wygotowywany i myty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa ja kładłam małej normalny termofor jak miała kiedyś kolkę i nie pomagał

dziewczyny mam prośbę możecie wejść na ta stronkę i oddać głos na mojego kolegę? z góry dzięki 🙂 http://torun.gra.fm/uczestnicy-konkursow/7615/honda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek głos oddany 🙂
Moja Amelka też nie chce smoczka w ogóle w sumie trochę jej chciałam dawać i na początku jak płakała to jej wkładałam ale wypluwała i tak języczkiem wypychała jak by miała wymiotować miałam smoka z Tomie tippie i kupiłam drugi z lovi taki śliczny fioletowy ale też nic z tego więc zrezygnowałam. Czasami by mi się przydał bo by pociągła i spała a nie wisiała na cycku no ale co tam nie będę miała problemu z oduczaniem jej 🙂

Ewka cudna Hania muszę też wypróbować czy niuni by się to spodobało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej lAseczki 🙂
ta oliwa smaruje po kapieli i zostawiam do nast kapieli ,2 dni takich zabiegow i zeszlo, jak dzidzi 2 dni w tlustych wloskach pochodzi to nic jej sie nie stanie 😉
Ale Hania pumka sie w wanience, slodziutko, ja Mlodego tak nigdy nie kapalam, ale zisiaj moze sprobuje, moze tez bedzie mial taka frajde?
Dzieciaczki slodkie, Tynka to moj Babel mnie tak wczoraj zaskoczyl jak Twoj Alek Ciebie dzisiaj, trzeba ich troszke meczyc na sile bo to leniuszki cwane sa 😉
Moj smoka ciaga do snu, bawi sie nim, wysuwa i wsuwa i jak za daleko wysunie i nie moze z powrotem chwycic to wscieka sie jak oparzony, no ale jak juz kima to go wypluwa i nie chce. Super Tusiek ze smoka nie uzywacie, lepiej dla Ciebie bo odzwyczajac nie musisz i dla zgryzu Ninki 😉
NO a ja zisiaj wycie zaliczylam w przychoni. Poszlismy na zwazenie Mlodego. Okazalo sie ze przez tyzien przybral 120 gram 😞 zdecydowanie za malo, to jest wlasnie minimum. Kazala mi go teraz z 2 cyckow karmic naraz, bo wiekszy jest i jeden moze nie wystarcza, no ale przee wszystkim dlatego malo przybral, bo sie meczyl przy jedzeniu i jadal mi po 5 min przez te gazy przez kilka dni. Ale jak wyszlismy z gabinetu to sie rozryczalam jak glupia ze moze moje mleko jest niewystarczajace i bede musiala dokarmiac. Wylam jak jebnieta. Mam obsesje na tym punkcie i straszne cisnienie na karmienie piersia, za chiny ludowe nie chce go karmic modyfikowanym, chociaz jak sie okaze ze moje mleczko to za malo, tez mu sie krzywda nie stanie, to wiem. No ale... tak walczylam na poczatku o pokarm, przeciez nie mialam nic, i sie nie poddalam, tyle lez wylanych i co i tylko 3 m-ce na cycu?
w ogole to przechodze od dzisiaj na stala diete dla karmiacych, sprobuje wylapac od czego te problemy z gazami. Bo znikad sie nie wziely. Rezygnuje ze smazonego, pieczonego, tylko gotowane swinstwa bede jadla, no ale z nutelli do kawyt nie zrezygnuje ☺️ eh. Kawe tez zmieniam na bezkofeinowa chociaz tyle co ja w tej filizance dziennie tez=j kawy mialam to niecala lyzeczka... no ale, jak to ma pomoc Azunkowi to ja pieprze i bede jadla tylko to co trzeba 😉 Boze nie ma nic cenniejszego niz zdrowe usmiechniete Dzieciatko !!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia nie martw się tak, wszystko jest w normie 😉 Gdyby był głodny to myślę, że byś o tym wiedziała a na siłę małego nie nakarmisz.
Ja czasami mam wrażenie, że Hania za mało zjadła i jak głupia robię jeszcze ze 2 podejścia z cyckiem ale ona wtedy się wścieka wypycha języczek 😆
Jak znajdziecie chwilkę czasu polecam: http://www.youtube.com/watch?v=8injYagzMIE&feature=list_related&playnext=1&list=SPDFB553EA5E22C67A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej!
a u nas dzis pada i nic sie nie chce. moj maly spal dzis w nocy bez pobotki na butle 5 godz.! 🤪 normalnie rekord.za to pozniej nadrabial 🙃 .nie byam z nim u lekarza bo oczko jakby przestaje ropiec moze przejdzie jak cos to pojde w nast tyg. wczoraj bylismy w zlobku a on zasnal w ramionach opiekunki 🙂. normalnie szok. zobaczymy jak to wszytko wyjdzie w praniu...
wczoraj tez opieprzylam mojego ze traktuje dom jak hotel tylko przyjsc zpracy najesc sie wykapac i komp albo tv i spac a ja i dziecko na drugim planie. bo ja siedze przeciez w domu wiec nie jestem jego zdaniem zmeczona bo niby czym...faceci durne istoty 😠
Moj Szkrabik nie przepada za smoczkiem ale gdy jest bardzo zly to mu go wcisne i sie uspokaja choc wypluwa za chwile a jak z nim zasnie to po 5 minutach tez wypluje. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
u nas przygotownia do I komunii św. 6 maja 🙂) mim tego że impreza w lokalu to załatwiania i tak trochę 🙂
120 g tyg. to całkiem w normie 🙂nasza mała tyle przybiera i pani doktor stwierdziła że chyba lepiej tak niz by miała być za gruba bo to tez źle, ja również często zastanawiam sie czy moje mleko starcza Emilce ważymy ją w domu dostaliśmy od siostry wagę do ważenia niemowląt 🙂
my karmimy juz tylko cycem, ja również mam parcie na karmienie piersią, na razie jest ok 🙂 🙂 🙂
a ja nosze moje dziecko bo lubię 🙂 zwłaszcza że dzieci tak szybko rosną, muszę się nacieszyć 🙂 póki chce byc noszona 😁 mam nadzieję że mój kręgosłup jakos to wytrzyma 😉
KAMILA POWODZENIA 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekuje 🙂 po matmie nie bylo tak tragicznie:P myslalam, ze bedzie gorzej, choc orlek nie jestem :P ja uwielbiam polski : DD rozprawka, opowiadanie ? no problem : ) 10 minut i 3 strony A4 juz zapisane :PPP. No ale zobaczymy jak wyniki 😉) cisnienia nie mam bo i tak ide do platnego liceum zaocznego dla doroslych :P
Moja mala lubi smoczka, ale przezyje bez :P szczerze mowiac, dajej jej go czasem, zeby wkoncu przestala stekac i jeczec :PP. Czasem zasypia z nim, czasem bez, ale zawsze jak usnie to go wypluwa :P i wtedy wiem, ze juz nic jej nie obudzi : )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez nosze malego mimo opr 🙂tez chce sie nacieszyc bo ten czas tak leci ze masakra 🤪a mały uwielbia byc noszony...bujany...w wozku tez spi tylko jak sie rusza jak staniemy to juz oczy wielkie i syrena mu się wlacza takzbez bujania i noszenia ani rusz 😉
dzisiaj to ma dzien spania...budzi sie i zamiast wesoly to placz bo dalej chce spac i nie moze zasnac i tak caly dzien placze jak nie spi! ale moze tez ten placz od mojego skuszenia sie na kostke czekolady wczoraj i paluszkow z cebulka 😲 😲 kurcze wiedzialam ze bedzie cierial ale juz mialam taką ciągnotę na jakies łakocie ze szok 😞 tez tak macie te mamuski co karmicie? u mnie czekoladowe lakocie zakazane bo płacz i wszelkie inne wypieki 😞z jednej strony dobrze bo waga by szla calkiem w gore ale czasami mam taka ochote ze szok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila fajnie,że poszło dobrze...Teraz trzymam kciuki za jak najlepsze wyniki...Pamiętam jak ja 4 lata temu skakałam z radości jak z polaka na 50 pkt miałam 49 🙂
A dlaczego idziesz do płatnego??Nie ma u Ciebie ŻAKA??Żak nie jest płatny,ja chodzę i jestem zadowolona...
Agusia ja mimo,że karmię piersią jem wszystko oprócz kapusty i mojemu małemu nic nie jest...
Bałam się,że po szczepieniu Gabryś będzie miał problem z kupą a tu dzisiaj 2 całe pampersy pięknej musztardówy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...