Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej 🙂
taki skwar u nas w nocy ze przy otwartym oknie juz spimy. Aziz w samych bodach na dlugi rekaw, ale one sa dosyc cienkie i cienka kolderka. Tak do godz 22 dopoki jest jeszcze gorao w pokoju tolezy pod ieniutenskim koykiem. Czapusi juz nie pamietam od kiedy mu nie zakladam, a wiatrzycho u nas jest non stop. W gondoli to co innego niz w spacerowce. My za jakis tydzien gora dwa przenosimy sie do spacerowki, wiec dzisiaj ide Malego obkupic w czapusie z daszkiem, i body na krotki rekaw bo nie ma prawie wcale. Moj Kochany Synus zasikal mi dzisiaj moje lozko, 2 razy z rzedu tak na dzien dobry. Wczoraj w nocy zrobilam 3 prania, na szczescie nie padalo. Nawet nie hce mysle ile prasowania mnie zeka. Nie wspomne oo sprzataniu, bo jak sama jestem to nie chce mi sie nic robic, nie mam weny na takie porzadkowe rzeczy. nawet sie wysppalam, ale glupie sny mam od kilku dni, mam nadzieje ze niczego zlego nie oznaczaja 😞
spadam na sniadanie. Milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tynka jeszcze raz napisz jaką masz odżywkę do włosów 🙂 proszę
Ja dla Hani kupiłam w aptece emulsję ochronną 50 nazywa się celebrin sun junior, poleciła mi ją pani z apteki która też jej używa dla synka. Kosztowała ok 18 zl za 150ml więc cena przystępna i jak na razie jesteśmy zadowolone.
Monia o praniu nic nie mów moja córcia dostała uczulenia od proszku i teraz wszystko musiałam prac suszyć i prasować walczę z tym wszystkim już 3 dzień masakra 🤨
Moja Hania spałą w rampersiku pod kocykiem 😆.
Dziewczyny mnie przeraża przejście na spacerówkę aż mi się ryczeć chce bo teraz to ja z 4 piętra mała w gondoli zniosę i "wiśta wio" na spacer. Ze spacerówką będzie niewygodnie jak cholera a nie wyobrażam sobie zostawiania wózka w piwnicy. U mnie w piwnicy jest zakład szewski więc wszystko śmierdziało by klejem itd. nie wiem jak my będziemy sobie radziły 🥴
Dziś na 16:40 mamy szczepienie 🥴 Mam nadzieję, że będzie wszystko oki.
Ruszam dziś na poszukiwanie opaski "Rambo" dla córci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mojego juz dawno w gondoli nie woże, bo tak rozkłada ręce ze mu tam ciasno było, spacerówke na leżąco mam rozłożoną.
Michałek już ma od słońca policzki zarumienione, dlatego ze go niczym nie smaruje, kilka razy bambino bo czesto przemywam buzie zeby mu te pryszczyki znikły, ale musze sie zaopatrzyc w krem co mu buzi nie spaliło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze spacerówki jestem zadowolona, bo nareszcie Nina ma swobodniej i przewiewniej, Ewa ja też znoszę wózek, ale z 2 piętra, a potem dopiero idę z córą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa http://ir.i.wp.pl/r?id=d140NTA7aF40NTA7dV5odHRwOi8vaS53cC5wbC9hL2kvemFrdXB5My9ycW0vMTgxODIveF82OWYyNGIzNGY1OWE3NzhiZmFhMmQzNjI5MjQ2MjNmYi5qcGc7c156YWt1cHk0O21edHJ1ZTtwXnRydWU7
😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 🙂 u nas noc ok.
Dzis o 15.40 mamy wizyte u rehabilitana 🤢
My mamy z ziajki, zaplacilam 13 zl i jestem zadowolona. Ten z vichy podobno bardzo dobry, al e u nas prawie 60 zl kosztuje :/
Ja z wozkiem nie mam problemu :PP mamy dom z wielkiem podworkiem, wozek stoi na samym dolu i tyle ze przez prog przejechac i juz jestemy na dworzu ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewka a my uzywamy Loveli od pierwszych dni, co dziecko to inne reakcje.
Artykuł który chyba Tusiek zamiesciła bardzo mnie zainteresował, dotyczacy witamin, ze powinno sie podawac tylko D3 i K, a reszta powinna być w pokarmie, tez juz to słyszałam ze jak sie podaje witaminy to organizm przestaje je pozyskiwac z pokarmu, jak gdyby "oducza sie" i tylko w szczegolnych przypadkach powinno sie je podawac.
Tak samo znalazłam zastepnik dla Oilatum, Emolium za 400ml placi sie 35zł, tylko ze to sa tez leki ktore kąpie sie dzieci z AZS, i jak teraz juz zaczniemy stosowac je to przy powazniejszej przypadłosci nie bedziemy miały po co siegnac. Jesli skora dziecka jest przesuszona to wtedy produkty na bazie parafiny. Mi sie skonczyl Oilatum wiec kupie zwykly płyn do mycia niemowląt.
Jest tyle opini ze naprawde trzeba miec zdrowy rozsądek przy wyłapywania najistotniejszych.
Ale to sa moje przemyslenia, nie kazda musi sie zgadzac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam tego- https://www.e-apteka-niezapominajka.pl/10020-4028-thickbox/mediderm-emulsja-do-kapieli-500-ml.jpg
nie dość,że pół litra kosztuje 23 zł,to fajnie nawilża 🙂
Alek znowu przespał całą noc 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na początku kąpałam w oilanie, a teraz mam płyn do mycia do ciała i włosów z Weledy, on jest na bazie naturalnych składników, dostałam go z Niemiec od Teściówki i jest extra

ja piorę w dzidziusiu i przy nim zostanę, bo lubię ten dziecięcy zapach 🙂 ale ustawiam na dwa płukania wodą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja trez piore w normalnym proszku, plucze albo w sensitive, albo tez w normlanym- zalezy jaki jest w domu :P.
z Zebrem jak to z zebrem - boli go strasznie ;p, jak pierdoła to pierdoła :P.
My kupimy spacerowke dopiero za rok, na zime bedziemy sankami sie wozic, albo w gondoli bo ciepej. Mamy duuuza gondole, wiec lajt, jeszcze jest tak ze mozna oparcie jej podniesc do siedzenia, albo pol lezenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześwietny ten śliniak ! też musze Alkowi kupić taki "wkładany"bo ten wiązany to sobie ściąga Wczoraj go nakarmiłam nowym słoiczkiem (z jagodą) Śliniak oczywiście brudny,buzia nawet przyzwoita a moje dziecko wzięło śliniak i wytarło sobie wszystko w twarz 🤢 🤢 wyglądał jak jagódka 😁 Cały był fioletowy hehe. Dzisiaj spróbujemy nowego słoiczka tj http://www.bobovita.pl/cms/images/clipart/Image/produkty-opakowania/zupki/2009/125%20g/jarz-swiez-warz-d_1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
z tego co ja prytałam sie lekarki to wszystkie kremy z filterm 50+ sa dla dzieci powyżej 6 mieiąca bo je juz cieżko utrzymać a poniżej daje sie tylko 30+
Ja tez mam ziajki i zapaciam w auchanie jakies 13 zl jakies 2 tyg temu. Ładnie pachnie, gorzej z rozsmarowaniem ale rzeczywiscie nie uczula 🙂

Co do sliniaków to ja juz mam dobre 6 sztuk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka a na ile starcza ci taki słoiczek?

Aleksandra ja śliniaków mam też około 6, ale wcześniej paćkały się od mleka,a teraz już kolorowe będą od jedzenia, to z takiego łatwo zetrzeć 🙂

Ja kupiłam za 20zł 2 x ziajkę, bo druga była wtedy za połowę ceny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owocowy starcza mi na dwa dni,zawsze daję je ok 16-17 (podwieczorek 😉 )
Zobaczymy jak będzie z tą zupką,czy będzie chciał jeść. 😎
Jak u Was pogoda? u mnie dużo chłodniej niż wczoraj i pochmurno,coś tam Słońce trochę prześwituje,ale ciemne chmury idą od Was (z zachodu ) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi narazie banan na 3 dni starcza, bo daje póki co posmakować i tyle max może stać otwarty w lodówce

u mnie jest wiaterek, ale słońce pięknie świeci, ale jest chłodniej, więc to nie ode mnie idą te chmury 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas upal -pewnie z polski przyszedl 😎
my mamy sloiczki na 2 dni ,jesli nie zjedzony to odrazu do natalii buzi lub smieci ,nie razam go na rewolucje zoladkowe,wczoraj wciagnal na obiad dynia-marchew-ryz-wolowina ponad pol sloika !!!!!!!!!!!!!!!
dzis nowa kaszka owocowa ,zobaczymy czy zasmakuje,
nam polozna mowila nie sadzac dziecka !! sam sie pchal i juz od ponad miecha siedzi 😉 a jak wczoraj uz pialam lekarz powiedzal ze bioderka jak u 4 msc super 😉 badz tu madry komu wierzyc ja werze sobie 🙂
co do wozka zjezdzamy winda naparter i tylko z parteru zjezdzamy po schodkach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie wczoraj byly chumry wieczorem ;p, wiec moze ode mnie 😉). Teraz jest idealnie, ok 23 stponi i lekki wiaterek : DD.

TYm kurwom od samego rano zechcialo sie ulice latac ;x centralnie pod moim balkonem :xxx

samemu sadzac to nie za bardzo, ale jak sama probje to niech proboje 🙂 sama sobie krzywdy nie zrobi.
Ja dzis na siadanie dalam kaszke nestle sinlac bo probke dostalismy ;p. Mala wcinala az sie uszy trzesly xd kupie jej potem jakas smakowal bo ta taka bezplciowa :/

narazie wsytrzyalam sie z jabluszkiem bo Adrian krzyczal xd, ale stal 2 dni w lodowce bo tyle pisze ze moze :p. Potem Adrian go zjadal :P. Ale za 2-3 dni znow bede jej podawac 🙂 bedzie miala te 3,5 miesiaca wiec tragedii nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...