Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
my chrzciny tez wyprawialiśmy w lokalu i nie było alkoholu 🙂 mnóstwo małych dzieci za którymi trzeba było ganiać, nikt nawet nie myślał o piciu 🙂 nie stawiaj, Malwina, przynajmniej będziesz spokojna 🙂 🙂
u nas ciepło ale bardzo wieje, my jutro się rehabilitujemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina za nami już dawno chrzciny 😉
My wódkę stawialiśmy i to sporo,ale nie było z nikim problemu 😉 Ty Malwina znasz swojego Teścia,wiesz czego się spodziewać.Lepiej nie stawiać jeśli masz się później wstydzić.Tak jak dziewczyny pisały-można każdemu po lampce wina do obiadu i tyle.I to tylko 1 butelkę postawić.
Ja robię kaszkę tak jak na opakowaniu na 150 ml mleka modyfik 3 łyzki stołowe kaszki.
Mały mi właśnie pospał godzinę i teraz się mizia z Tatusiem 😁 Uwielbia go,jak tylko Tomka zobaczy, to wariuje ze szczęścia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już po szczepieniu Hania waży 5500 od ostatniego szczepienia przybiera przeciętnie 140 na tydzień więc jest oki 😆 Lekarz powiedział, że jest bardzo żywiołowa więc dużo też spala kalorii. Kupkami ze śluzem jeśli karmi się piersią i zdarzają się co jakiś czas nie trzeba się przejmować.
Hania była bardzo zabawna w obecności innych dzieci tak zaczepiała je i zagadywała coś po swojemu 😆 Wicie co tylko nasza córeczka była ubrana w pajacyk tak to wszystkie dzieciaki wystrojone na wizytę ze ho ho spódniczki sukieneczki 😆 Chyba muszę zacząć porządnie ubierać dziecko 😁
Szczepienie zniosła bardzo dzielnie 3 ukucia 🥴 Po szczepieniu zaraz zasnęła teraz jesteśmy już w domku po jedzonku i leży sobie w huśtawce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to super, ze Hania taka dzielna : DDD.
MArcel to rzeczywiscie krzykacz maly jest: P.

My po wizycie ;/ mamy przez 8 tygodni jezdzic na rehabilitacje raz w tygodniu. Ale chyba bedziemy chodzic prywatnie tu na miejscu bo to samo wyjdzie co tam jezdzic [ benzyna 60 zl. + 3 h na dojazdy ]. Lekarka mowila, ze mala slicznie glowke podnosi i ze ma charakterek :PP. Zaczeła przy niej siadac tj probowac, to lekarka zachwycona byla ;p i mowila, ze skoro sama tak robi to jej tego nie zabraniac ani nic 🙂 ze dziecko samo zna swoje mozliwosci i rozwija sie jak jemu to sie podoba :p chce siedziec to niech siedzi- jej pora :p.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania co do kupki to, to nie była kupka w pampersie po bąku tylko taka dość duża ilość jasno żółtego jak by kataru czyli chyba tego śluzu tak mi się wydaje że tak to wygląda. Popołudniu robiła jeszcze jedną kupke ale taką normalną tzn był tez w niej śluz ale i kupka i nie wiem co o tym myśleć poczekam do jutra!

A co do pampersów to ja kupiłam bo też przeliczałam i wyszło jakieś 6groszy taniej za Dade więc stwierdziłam że 6groszy to żadna różnica i kupie oryginalne. Powiem Wam że u nas miały wzięcie praktycznie co drugi klient maił je w wózku 🙂

Malwina ja na chrzcinach miałam alkohol no ale nie było u mnie takiej sytuacji wszyscy spokojnie sobie pili ( wódkę miałam weselna 🙂 a w takim przypadku też bym się mocno zastanowiła czy w ogóle stawiać alkohol.

Tynka te maluszki coś mają w sobie że my się nimi opiekujemy cały dzień i poświęcamy a tatko wróci z pracy i od razu banan u nas jest to samo 🙂

Ewelcia zajebisty filmik 🙂 🙂 🙂

Mówisz Ewka żeby się nie przejmować tym śluzem hmm... no mam nadzieję że to nic takiego poobserwuję jeszcze jutro te kupki. Bo trochę się stresuję 😞 Ewka a czemu aż 3 ukłucia ty szczepisz normalnie podstawowymi??? bo coś chyba raz pisałaś że będziesz kupować i te rota i pneumo też. A co do ubierania to ja tez tak jakoś mam że jak idziemy do lekarza czy na jakieś zakupy to stroję mała jak nic 🙂 i czasami sobie myślę po co przecież wygodniej w pajacyku no ale jakoś tak samo się mi ubiera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ola szczepię jednak podstawowymi decyzja zapadła w ostatniej chwili 🙂
Hania wczoraj 3 godzinki pomarudziła ale bez gorączki. Dziś już wszystko oki.
Evelcia super filmik jak to dobrze mieć więcej dzieci 😆
Fajna ta promocja szkoda, że u nas nie ma Carrefoura 🥴 na szczęście mamy już zapas mały zrobiony 3 więc poczekamy do promocji w Giżycku ciekawe ile czasu dzieciaki w tych 3 śmigają moja Hania chuda to pewnie troszkę je ponosi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Ja od początku byłam za tym żeby postawić tylko wino,ale Bartka mama powiedziała żeby postawić wódkę bo na Kaszubach to tradycja...Tyle,że chyba nie liczy się z tym,że jej szanowny małżonek Kaszub będzie chlał na umór i narobi wstydu 😞Chrzciny robimy u moich rodziców i pal sześć w z nimi bo oni wiedzą że Bartka tata pije ale gorzej z chrzestną i chrzestnym Gabrysia...
Powiedziałam wczoraj Bartkowi,że mam wątpliwości co do stawiania wódki i mi przytaknął 🙂Więc wódki nie będzie 1-2 butelki dobrego wina wystarczą 🙂
Evelcia Marcel super krzykacz 🙂
Konefka dobrze,że Hania dzielnie zniosła szczepienie 🙂
Kamila trzymamy kciuki żeby z Adusią było wszystko oki 🙂
Ja też jak idę do lekarza to staram się jakoś ładniej Gabrysia ubrać 🙂
Mój Gabryś jak się zaczyna śmiać to od razu kaszle :P Mam filmik jak się śmiał i czkawki dostał,gadała z nim babcia 🙂Dla formalności to ja jestem MLEKODAJKA 🙂
http://youtu.be/6dpg22OsmXQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewka dziekuje za odpowiedz, widac blokada psychiczna to duzy problem, ale widac rozwiązalny.
Ja juz zakładam 4 bo wżynają sie 3 w uda
Olcia u naj pieluszka poplamiona od gazów, synek mojej siostry jest rówieśnikiem Michała i też tak ma, nie wpadaj w panike, spokojnie obserwuj, po jednym razie nic nie mozna stwierdzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malwina nic o czkwakach nie mow bo mloda jak tylko zacznie gadac to od razu ma czwake, i sie zlosci :PP.
Gabrys uroczo sie smieje 🙂. Ada tylko do obcych sie jak smieje w glos 😠 😠 do Nas nie chce 🤢 🤢 jak przychodza moje nauczycielki do domu to Adrian od razu stoi z kamerka i proboje nagrac :P
Bylam z nia u mamy ostatnio i tam mam Hektora [ bysior, 70 kg pies :P ] to tak sie do niego zacieszala ze szok XD. Mama wziela ja na rece, Hektor siedzial obok i co on pisnie to ta w smiech XD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu a ile Michał waży bo zebym za dużych zapasów nie zrobiła tych pieluch 😆
Ja już się doczekać nie mogę za pół godziny tuż obok domu będę miała przegląd orkiestr wojskowych i tak przez 3 dni ja uwielbiam takie imprezy 😆 ciekawe jak moja córcia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobrze, ze Haneczka przeszla spokojnie szczepienia. Evelcia filmik super. Malwiny nie moglam otworzyc. Moj mlody podnosi plecy i robi mostki, nie wykumal, ze mozna podniesc glowe. Jak go klade na brzuszku to mocno trzyma glowe. Chce juz siedziec, strasznie sie rwie do tego. dzis noc super przespana. Tylko pobudki 2 na jedzenie. Rano sie obudzil i nie plakal tylko zsunal w glab lozeczka i nogami kopal zwierzaki zawieszone na karuzeli. Obudzila mnie niania, ze dziecko sie rusza. wchodze do pokoju a ten usmiech na twarzy. Zjadl polozylam go na moment. by sciagnac mleko z drugiej piersi a on sam usnal.. Mam strasznie duzo mleka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂)
ale urocze te Wasze maluchy 🙂 🙂 🙂
Aniag070 🙂nasza mała waży 5500 g przez ostatni miesiąc przytyła 400 g, coś tam przybiera, jest naprawdę szczuplutka a za to bardzo długa my nosimy pampersy 2 🤪 karmię piersią 🙂 przestałam sie zamartwiać jej wagą widocznie taki jej urok 🙂 jeszcze dla świętego spokoju mamy zrobić usg brzuszka i badanie moczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Świetny Gabryś,widzę że też ma spodenki z Pepco-jak Alek 😁
My dzisiaj też na rehabilitację,muszę jeszcze dzisiaj pójść po skierowanie do lekarza rodzinnego:/ Po porodzie mam bardzo duuuży problem z heńkiem 😞 🤢 myślałam,że przejdzie,używałam wszystkiego co się da bez recepty,ale nic to nie daje.Może specjalista coś wymyśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka ni mi nie mow o Heniu, ja jak nie zjem jablka to rozrywajacy bol i krew od razu przy kazdej wizycie przez 2 dni murowane. Tez tak masz? przed ciaza, ba nawet w ciazy nie mialam az tak, jak dla mnie to gorsze niz porod 😮
😮Super dzieiaczki, Marelek i Gabrys urozy, kiedy moj sie tak bedzie smiac w glos ? juz sie doczekac nie moge.
Wczoraj poprawilam sobiee humor, i obkupilam Azizka w ciuszki, bo nie mial prawie ni na lato 😮. Wydalam kupe kasy ale na upaly przynajmniej juz ma porzadne ciusszki. I dorwalam zajebiaszcza czapeczke dziosiaj postaram sie mu zrobic zdjecie w niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewa jak to ćwiczyć,zwykłe kegla?
Monia nawet nic nie mów,odkąd mam tą dietę jest jeszcze gorzej....ale dieta tego nie spowodowała,bo wczesniej tez sie meczyłam :/ wczoraj wyszłam ze łzami w oczach a Tomek "co się dzieje" nie bede mu przy obiedzie mówic przecież 😁 wiec powiedziałam,że miałam własnie drugi cięższy poród..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...