Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dziewczyny uwazajcie nas te banki chinskie jak macie skore z tendencja do pekania naczynek to lepiej ich nie tykac 🙂
my tez juz po spacerku, zimno dzisiaj nos mi zmarzl ale sie konkretnie dotlenilismy 🙂 Mlody tez tak marudny byl ze skonczylam robic obiad i poszlismy z domu bo wytrzymac z ninm bylo ciezko 🤢 spal po 20 min po 10 min i sie budzil cyca ciagal co godzine po 5 min wcale apetytu nie mial, przynajmniej na dworzu sobie pospal Bidulek bo szkoda mi go juz bylo 🤢. teraz wcina i znowu przysypia. u nas tradzik trwa nadal razem ze mna pryszczy dostaje :P ale nie jest tego duzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny na celulit dobre sa masaze z fusow po kawie. Ale najlepiej te masaze robic przed myciem wanny lub prysznica. Do pupci polecam krem humana jest jak maselko, jak maly zrobi kupke to krem ja wiaze. Jestem z niego zadowolona. Marta a ty podajesz herbatke malemu? a jak tak to jaka? U nas upaly, ze mozna wyjsc z malym dopiero po 16 stej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my po wizycie u ortopedy, na usg i badaniu wyszło,że bioderka prawidłowe i ruchliwość nóżek w porządku 🤪 jupiiiii

a wiecie co? mi położna i lekarze odradzali kupować butelkowaną wodę czy filtrowaną, bo powiedzieli że lepiej jak się przyzwyczai do tego co my jemy i pijemy, żeby później nie było kłopotu. widać co kraj to obyczaj 😜

w ogóle Nina tak zarzuciła kimę w nosidełku,że jej z niego nie wypakowałam, bo chciałam w spokoju zjeść obiad,a ten lump już tam śpi 2,5h 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
odebralam paczke : DD mnostwo ubranek dla malej 🙂 plus mleko na ulewanie - Enfamil, bo jej maly [5 mc] juz nie ulewa, a jednak puszka sie zostala, to sie przyda bo Ada ulewa. i drugie mleczko hipp combiotik 1 bo Karolek go nietoleruje, super 😁D bo pisalyscie o tym mleku i chcialam kupic w tygodniu, bo mala znow ma zielone kupki po nanie ://.
I mate edukacyjna Nam kupila 😁D http://allegro.pl/mata-kojec-do-zabaw-wesola-farma-2-287-canpol-i2220366196.html to mala nia zafascynowana 🙂 na allegro 100 zl, a ona kupila w sklepie za 40 😮 😮

Mala himenka 😁D klik, troszke slonce zaswiecilo po oczkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moj Aziz to samo, leniuszek dopiero jak sie porzadnie zezlosci to prostuje rece i glowe unosi, poza tym nienawidzi lezec na brzuszku. Kamila Twoja Niunia to prawdziwa Heroska 🙂
a ja juz nie plamie tylko kuzwa mam normalny okres. To ja sie pytam ponownie czy to normalne 🤢 kij wie co teraz robic, wpon ide do lekarza rodzinnego niech cos zaradzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś mojego szkraba położyłam po przebraniu na brzuchu, główkę trzyma już od kilku tygodni,ale dziś zaczęła się na rękach podnosić, fajnie przy tym stęka i gada, bo dla niej to wysiłek, ale kombinator z niej, co mnie cieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc dziewczyny ostatnio nie mam czasu do was zagladac mam nadzieje ze wszystko u was ok
czy ktoras z was szczepila dzidzie na rotawirusy?
marcel dostal wczoraj pierwsza dawke i dzis sie zaczelo co prawda nie ma goraczki ale spi prawie caly czas i tylko na raczkach u mamusi 😞
poza tym wazy juz 6300 i jest 62 cm dlugi 🙂 kawal chlopa 😉
uwielbia spac na brzuszku i walczyc z podnoszeniem glowy 😁
ktoras z was pisala o pampersach 2 monia albo aga i powiem wam ze u nas sa 2 rodzaje biale i takie zielone normalne i ... oby dwa rodzaje sa do dupy!!!!! dzieki bogu przeszlismy juz na 3 i o dziwo sa lepsze nie wiem jak to mozliwe 😮
ja juz z okresem 2 tyg naszczescie juz chyba koncowka bo tylko plamie ale ile mozna !!!!! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie



marcel ma jakies dziwne uczuczulenie na policzkach zaden krem nie pomogl ,od wczoraj mamy masc z apteki i zaczela pomagac
my mamy karuzele z fisher price z melodyjkami i projektorem dzieki bogu odkupilam ja bo poza tym ze fajny efekt to zrzera baterie jak nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aga nie stresuj sie tak z tymi spacerami musisz zaczac wychodzic badz odwazna 🙂
ja z mlekiem robie tak( nie dorobilam sie jeszcze termooakowania moze dzis zakupie ):
do torby wkadam termosik z goraca woda
butelke z woda przegotowana
i w pojemniczku odmiezone mleko
jak maly zaczyna poplakiwac to do tej wody w butelce dolewam gotujacej z termosu ,dosypuje mleka wstrzasne i gotowe,siadam gdzie popadnie karmie i jade dalej 🙂
pojemniczki
http://allegro.pl/pojemnik-na-mleko-w-proszku-nuk-0-bpa-3szt-i2240841874.html
termosik mniej wiecej taki sam
http://allegro.pl/miniland-baby-termos-na-mleko-stal-nierdzewna-i2242565427.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
evelcia to z Marcelka kawal chlopa rzeczywiscie 🤪 🤪 moja mala to malenstwo 😞 4,5 kg :/ ale tez rece mi mdleja po dluzszym czasie noszenia :P. Na rota nie szczepilam teraz, bede prawdopodobnie 8 maja przy kolejnym szczepieniu szczepic, ale to jeszcze musimy obgadac ze znajomym lekarzem czy warto :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evelcia wlasnie ja narzekalam na te Pampersy 2. jak mowisZ ze 3 sa lepsze to i ja sprobuje moze akurat. Bo co jak co ale Pampers jest fajny bo mieciutki. TYe co my uzywamy sa b dobre, dupcia sie nie odparza ale sa bardziej sztywne. Marcelek to niezla Kluska, boziu oby nam te dzieciaczki tak zdrowo rosly zawsze! Innicone 4,5 kg to tez kawal Kluski 😉 jezu jak mi sie sprzatac nie chce, Mlody zasnal a ja przed kompem :/ poprosze o mega zasadzistego kopa na rozped!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata wiesz ze nie pomyslalam o lepszym ☺️ pobiegam dzis po sklepach i poszukam ,pewnie bedzie drozszy ale i dluzej cieplejsza woda?
tak tak marcel to kawal chlopa ,wczoraj robilismy w parku rozrywki urodziny natalki niby tylko 3 godz ale cale 3 marcel u mnie na rekach 😞 w nocy myslalam ze umrę tak mnie nadgarstki bolały 🤢 glupia baba ze mnie ze wozka nie wzielam 🤢 🤢 nasmarowalam sie venorutonem a dzis kupie cos mocniejszego,naszczescie po tej szczepionce znowu zasnal w wozku tym razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
muszę zdać relację z nocy. Ja nie wiem chyba mi go ktos podmienił hehe
Zasnoł o 18-spał 5,5h budziłam go bo bałam się że pampers mu pęknie;p pózniej wstał o 3 jakoś,o 6 i o 9:30!!! 15h spał leniuch nie licząc przerw. A teraz lezy w łóżeczku spokojny jak baranek 🤪 wyspał się to teraz będzie buszował cały dzień heh ale dobrze, że babcia przyjedzie będzie dupke bawiła 🙂
Miałam do szkoły jechac dzisiaj ale mama zadzwoniła wczoraj, że ja znowu kości bolą że chodzić nie może (po chemii jest 2 lata temu miała raka piersi) bidulka i chciała żeby Tomek przyjechał po nią rano a ja, że w żadnym wypadku ma odpoczywać a nie dziecko nosić tego 6kg klocka! Tomek stwierdził że zabierzemy go do jego mamy już dzwonił ugadał się niby a ja spać potem nie mogłam i myślałam o tym że cały dzień będzie z tą czarownicą! I nie pojechałam synuś ważniejszy 🙃 ona niby 2 chłopaków wychowała ale jak mieszkałam tam na początku to nie było tego widać nawet na brzuch go bała położyć, nie wiedziała jaką temp mleko ma mieć...ja w 15 min nie wytłumaczę jej obsługi Adasia i te leki wszystkie trzeba mu podać... Wiem, że jakbym pojechała to bym myślała cały dzień i się bała. No niby my mu nic nie zrobiła ale jakoś tak dziwnie nie mam do niej zaufania po tym wszystkim! Lece bo mały już się trochę nudzi może uda mi się zagarnąć chałupkę 😉 babcia przyjedzie bo dostała zastrzyk wczoraj i jest ok będzie spała i jutro jadę do szkoły na ta nieszczęsną anatomię 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata, ja sie mratwie jak wychodze na godzinke o mala, a co dopiero caly dzien :/. Zwariowalabym :P.
Ja powiem szczerze, ze pampersow nie uzywalam. Wpierw kupilam huggisy, to pozal sie boze NIGYD WIECEJ, potem dada i na dadzie zostalismy :P. SA miecutkie, nie przemakaja, i sa tanie - 29 zl za 78 sztuk 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evelcia dobry pomysl z tym termosem. U nas sa juz upaly, wiec w dzien jak jest goraco jak dokarmiam malego to robie mleko modyfikowane na wodzie, ktora wczesniej zagotowuje i odstawiam. Woda ma wtedy tem. pokojowa i nasypuje mniej mleka, by bylo rzadsze. bo nie wiem ile wypija mego mleka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też robię wg instrukcji, bo może być albo za gęste,co spowoduje zaparcia albo za rzadkie czym się nie naje, jak chcesz dopoić na upał to po prostu woda przegotowana sama lub z glukozą albo gotowe herbatki dla dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...