Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kukurydza? 😁D ja sama ją zjem, zanim ktos sie zorietuje, ze była kupiona 😁DD

Monia, potrzebowalam odmiany 😁DD zupelnie inaczej sie czuje 😉
Dzieki dziewczyny :*

Malwina, dla mnie to jest nie do pomyslenie zeby ADa miesiac Adriana nie widziała :P przeciez i jedno i drugie by zwariowalo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila oni zapewne też za sobą tęsknią bo i mi się przykrzy ale mi jest szkoda kasy na dojazd bo jednorazowo to około 50 zł.A w miesiącu musiałabym jechać 6 razy tylko do szkoły a rodzice muszą też do mnie 70 km dojechać.Bo w tygodniu też mam egzaminy.
Z resztą co ich nie zabije to ich wzmocni.A bardziej będą się sobą cieszyć a ja trochę odpocznę.
Fajnie,że Karina daję znać tylko szkoda,że z forum nam zniknęła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila ja na swoje 25 urodziny jebnelam sobie ciemny braz, gdzie cale zycie blondi bylam, do tego opierdolilam wlosy przy samej szyi gdzie tez cale zycie krotszych jak do lopatek nie mialam. Mina znajomych i rodziny- bezcenna 😁 😁 😁 najwazniejsze ze Ci pasuje taka zmiana!!!!!!! no i gratulejszyn odwagi!!!!!
wiecie co jaka niespodzianka, tutaj buli sie od groma kasy na ubezpieczenie, jest to obowiazkowe i my miesiecznie placimy 260 euro, ale okazalo sie ze co 2 lata mam bezplatnie okulary do 200 euro 😁 😁 😁 wiec dzisiaj kupilam jedna pare w promocji Za 100 e i jutro albo pojutrze ide kupic mamie,bo po co ma ta kasa przepasc :P a i okazalo sie ze dluugi czas widzialam tylko 40 % bo z wady -3,25 zrobila mi sie na jednym oku -4,75 i na drugim -4,25 😮 😮 😮 koles w szoku byl a ja w jeszcze wiekszym!
malzon mnier wkurwia mam ochote wyjebac go w kosmos!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monisiaj22 napisał(a):
Adminie sorki ze z taka duperela ale dlaczego zdjecia mojego w awatarku nie widac?!?!?!?! moj Synus taki piekny chce sie pochwalic, probowalam z innymi zdjeciami i dalej nic

coś się chyba nie przeniosło na nowy serwer. Możesz wrzucić jeszcze raz ?
Faktycznie nie ma avatarka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziwna sprawa z tym awatarkiem 🥴
Mnie wczoraj zebrało na wspomnienia i postanowiłam odezwać się do kilku osób z którymi kontakt zaczął się urywać.Miłe jest to, że każdy odpowiedział i mam nadzieję, że w najbliższym czasie z kilkoma osobami uda mi się spotkać.
Wspominałam też nasz ślub i sesję zdjęciową. Bawiliśmy się świetnie 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/515/plenerlubny.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/8979/plenerlubny.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Dziś moje dziecko tworzy od samego rana zabrała mi ołówek i dałam jej kartki i marze 😁 podłoga też już pięknie wygląda ale co tam. Jak dałam jej kredkę to rzuciła ją w kąt 😁
Miłego dzionka kobietki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
EWka, WOW! super 😁 my nie mielismy sesji plenerowej :/ ale moze to i dobrze, wygladam jak potwor 😁
Moje dziecko to czort 😁 wczoraj to myslalam, ze zawalu dostane 😁 patrze, a ona sobie sama stoi bez trzymanki, juz oczami wyobrazni widziałam jak leci do przodu na twarz :/.
dzis skoei wyrznełą glowa w sciane przez sen Oo bo chciala do przodu sie przesunac i zajebala o sciane :/ ale nawet nie zaplakala, podniosla glowe, popatrzyla i dalej kima 😁

mi tez z duza liczba ludzi kontakt sie urwał :/ ostatnio Lucek do mnie napisał 😁D przyjaciel rodziny, uczyl mnie konno jezdzic bo ma 11 koni 😁D ale sie przeprowadzilismy i 0 konatktu, zbierałam sie zeby do niego zadzownic, ale zawsze jakos mi to umykalo.
Pisałam Wam kiedys o jego siostrze, co mieli wypadek, ze zgnilei wszyscy oprocz niej w ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
100 lat dla Ady 🙂
Ewa super sesja.
Ja zauważyłam,że po urodzeniu dziecka wiele się zmienia,kiedyś bawiły mnie wyjścia z dziewczynami do baru na drina a teraz wolę odłożyć i kupić coś małemu.Kontakt mam z 3 dziewczynami -2 z mojej wsi a jedna z wsi obok.Chyba dla nich to nudne,że ja np. nie wychodzę nigdzie i ciągle mówię o małym no ale o kim mam mówić?Przecież to on jest moim całym światem.One nie mają dzieci a ja już nie mam o czym z nimi rozmawiać.Wolę spotkania z mamami.
U nas noc super,Gabiś poszedł spać o 21:30 i spał do 3:51 🙂Dzisiaj noc o wiele spokojniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze Kamila strasznie wielkie te zdjęcia i źle oglądać :/ ale na szczęście oglądnęłam na fejsie 🙂 🙂 Sto lat dla Adusi

Ewka super sesja i fajowskie buty!!!Jednak ślub w zimie też ma uroki 🙂) 🙂 Aha i dzięki za odpowiedź teściowa ma przywieźć swoje warzywka i może wreszcie coś wyprodukuję!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja teściowa dzisiaj ma 50 urodziny.Wczoraj wysłałam jej paczkę i dziś dzwoniłam złożyć życzenia 🙂 Paczka dotarła a teściowa wniebowzięta 🙂
Gabryś zaczyna odpychać nasze ręce jak stoi i sam chcę stać i już nawet po 3-4 kroczki sam zrobi 🙂
Wiem,że większość dzieci już stawia pierwsze kroki ale ja tak cieszę się takimi małymi sukcesami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...