Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

sztunia napisał(a):
astra ale ty jestes niedoinformowana przeciez ostatnio naukowcy odkryli że włąsnie nie przenika
badania były przeprowadzone dla takich kretynek jak ta z lutówek
dawaj ja to ją zjebie 🙂:P

No wejdź w lutówy i zobacz
przedtem dawały vegete, bo była ciocia-kucharka ze szpitala, teraz któraś pisze,że niby fajki dziecku nie szkodzą, bo jakaś położna tak na swym blogu napisała...ech. BO POKARM JEST INTELIGENTNY I WYBIERA SOBIE SUBSTANCJE, KTÓRE CHCE W SOBIE MIEĆ.
Więc co się czaicie, jedzcie, pijcie, walcie driny i popalajcie, a potem cyca dziecku i niechaj rośnie zdrowo, przecież dostaje od mamy to, co najlepsze - jej pokarm, w czystej postaci... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oczywiście, że przenika do pokarmu, tak jak alkohol. Biedne dzieci...
Jestem w dupie, kolejna niania mnie wystawiła, zadzwoniła, że dostała pracę na pełny etat taaa pewnie za więcej kasy. Zajebiście się wszystko zapowiada. Gdyby mój kierunek był zaoczny bez zastanowienia przeszłabym, a tak to muszę skończyć je dziennie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gulek, bidoku, nie wiem co Ci tu powiedzieć..dobra, wiem, pakujemy się i przeprowadzamy do Krakowa, będę nianią dla Emilki 😎
A tak poważnie to...zjebałaś ją? Ot tak, dla zasady?

Ej się uśmiałam 😁 która pobiera rodzinne? Wiecie,ze od nowego okresu podwyżka ma być 😁 z 68 na 77zł hahahahahahahaha 😁 😁 🙃
Ja załatwiłam, ale nie wypłacam tego co miesiąc, tylko jak się więcej uzbiera, jak załatwiłam jak się Wiki urodziła, tak dopiero sobie za miesiąc wypłacę, z tysiąc będzie pewnie i zimowe zakupy przez to efektywniejsze hehe. Bo na Bartka nie chciało mi się tak nawet jechać i załatwiać stos papierków za 48zł, które wtedy było 🙃
Ja pitolę, ale oni się ośmieszają z tą kasą 😁 mało tego jakbyśmy mieli uczciwie na umowie to bym nie dostała, a tak to niby się nam należy wow... Masakra no, kupa śmiechu. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra Ty czubie 🤪 Tak w ogóle to robiłam dzisiaj zupę pizza co dałaś linka i pychota. 😉
Sztunia masz rację do 3 razy sztuka heh
Zadzwoniłam do babki co zajmowała u mnie 2 miejsce i jutro przyjedzie to zobaczymy.
A pro po kamerek itp. ja mam niecny plan zostawienia mp3, która jest wielkości pendrive'a i ma niezły dyktafon. 5,5 godzin nagrywa na pełnej baterii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieszo to nie, bo pożyczył moją mikrofalę,żeby coś cieplego do wódki mieć, jeszcze mi ją przejebie haha 😁
ja tu chora w kocu a oni mi tyłek zawracają, Wiki śpi, Bartek ugilony jak matka też leży w koc poowijany...nie chce mi się. Zresztą był wczoraj po sprzęcior to nic nie wspomniał,ze może być mu taxi potrzebne. Pfff...
Dlaczego to tak jest,że jak są bracia to z reguły zawsze jeden jest normalny, a drugi...szkoda gadać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Pieszo to nie, bo pożyczył moją mikrofalę,żeby coś cieplego do wódki mieć, jeszcze mi ją przejebie haha 😁
ja tu chora w kocu a oni mi tyłek zawracają, Wiki śpi, Bartek ugilony jak matka też leży w koc poowijany...nie chce mi się. Zresztą był wczoraj po sprzęcior to nic nie wspomniał,ze może być mu taxi potrzebne. Pfff...
Dlaczego to tak jest,że jak są bracia to z reguły zawsze jeden jest normalny, a drugi...szkoda gadać 🙃


haha...u meza to samo
czasami to rece opadaja jak cos odwali

wlasnie...........kurcze on ma 30 lat w pazdzierniku
ciekawe co w prezencie maz mu da 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej podobno jak kobieta ma honor to po siedmiu latach sama odchodzi 😁
Siedem od ślubu, bo ponoć ślub faceta zmienia na gorsze, ja nie wiem, moj się na lepsze zmienił i wciąz zmienia, ale to chyba kwestia tego, że ma ordnung w domu i karzącą rękę sprawiedliwości nad sobą haha w postaci delikatnej żonkowej rączuchny 😁 🙃
Ale kto wie, może i odejdę za dwa lata, dla honoru wszystko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...