Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kaśka przy spondylozie u mojej teściowej takie ataki to norma, ale ona ma jeszcze do tego zwapnione kręgi szyjne i coś jej gdzieś uciśnie, wtedy taki atak trwa cały dzień nawet albo i kilka dni, nie jest w stanie chodzić, tylko leży, nie widzi, ma szumy w uszach, ogólne takie otępienie i mdłości.
Może u Ciebie to też kręgosłup, ale nie lekceważ takich odjazdów.


Gulek ciężko coś kobiecie powiedzieć tak,zeby się nie obraziła. Może jakieś ulotki jej podsuń, zostaw gdzieś na stoliku czy na kanapie, wiesz takie dotyczące problemow z nietrzymaniem moczu. To jest jakaś MASAKRA!!!! Koc kładź na kanapę czy coś, o matko, ona Emilki dotyka... nie no...MASAKRA!!!
Zamów i jej daj w prezencie haha:
http://www.tena.pl/kobiety/produkty/bezplatna-probka/?teasercmp=women:test-obraz-zacheta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No higiena bardzo ważna...
A taką ciekawostkę Wam powiem, że na 9 niań które przyszły ostatnio na rozmowę tylko jedna umyła ręcę. Podczas wcześniejszych poszukiwań podobna statystyka była.
Ewcia znajdziesz, w Krk jest pięć razy więcej ogłoszeń poszukujących pracę jako niania niż oferujących. Chętnych jest dużo, ja gdybym miała czas spotkałabym się z 30 babkami nawet, bo tyle gdzieś miałam telefonów.
A moja babcia jak byłam mała mówiła, że powinnam się nazywać "Peszka", bo ciągle mi się coś przytrafiało i miałam pecha. Jak widać dalej się to trzyma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na to rozwiązania. Mojej mamy znajoma ma ten problem i w życiu bym się nie domyśliła, bo od niej nic nigdy nie czuć. Jest bardzo zadbaną, pachnącą kobietą. Dopiero jak mi mama kiedyś powiedziała to się dowiedziałam. Tak więc można sobie poradzić z tym jak widać.
Ja też okres próbny robię. Na szczęście u mnie to wypadnie w przyszłym roku, więc wezmę urlop na to. Teraz też sobie zostawiłam 6 dni urlopu na w razie co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gulek, a może coś ze sklepu zoologicznego? Ja mam do kuwety taki środek, którym też się psika jeśli zwierzak się załatwi gdzieś w domu. Moja Lola tego nie robi, ale np. kuweta dzięki temu dłużej jest świeża. Nic innego mi do głowy nie przychodzi.
Mam to:
http://www.zooplus.pl/shop/koty/kuwety_pielegnacja_kota/odswiezacz_kuwety/189885
Usuwa bakterie i eliminuje zapach moczu, wymiocin itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja kupiłam w tym zooplus, bo tutaj kupuje lolkowy asortyment cały i karmę. Mam na osiedlu sklep zoologiczny i tam wszystko jest droższe, a tu jak robię zakupy powyżej 200zł to i tak mam przesyłkę gratis. Ale w sklepie zoologicznym też powinni mieć coś takiego tylko może nie dokładnie tej firmy.
Słuchajcie w Leclercu na obiadki Bobovity też jest promocja 3,39 kosztują. Mama dzwoniła, bo właśnie kupuje.
Leniu coraz bardziej aktywny i co chwile muszę wstawać i ją przesuwać z powrotem na matę lub kocyk 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mulanty duzo miłości i nadal zajebistych prezentów.............. 😜

kurde odstawilam mlodemu inhalacje i znowu zaczyna szczekac 😠
jak jutro nadal bedzie to powracamy do inhalacji

wcinamy kolacje
mlody mnie bije 😠
zaraz mu oddam 😁 😁

Alan chce aaa...aaaa czyli spac 😉
w drodze do Opola ciagle mi spiewa aaaa i w polowie drogi zasypia

gulku Ty to masz przeboje 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
ide go kapac mnie wykonczy

Idź idź. Moja spać nie chce. Cycka nie, butli nie! Leków nie mogę jej podać w żaden sposób bo drze gębę, a nie podam na siłę żeby się nie zachłysnęła. Włożyłam ją do łóżeczka. Niech się zmęczy bo turla się po całym łóżeczku i zagląda do mnie przez szczebelki. Posmarowałam dziąsełka ale pomimo to nie chce żreć 🙂
Łapy w pysku, a więc ząbki dokuczają 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A moja nie chce zasnąć. Udało mi się ją niestety tylko podkarmić, bo nie chce jeść. Bardziej niż jedzenie interesuje ją maleńka lampeczka wkładana w kontakt, wyłączyłam ją, to zaczęła się gapić na ścianę gdzie się różne kolory z telewizora odbijają 😁 wykończę się. Jak mi w nocy znowu 7 razy wstanie to chyba wykituję :/ podejrzewam, że tak będzie bo mało co zjadła, przed 18 cały słoiczek jabłuszka i troszkę butli, może z 10 ml wypiła no i troszkę z cycków pociągnęła. Teraz miauczy, aaaaa zaraz eksploduję. Przewraca się na brzuch od razu po jedzeniu i ulewa bo gniecie ten brzuchol :/ jestem tak niewyspana, że to się w głowie nie mieści. Idę zaraz spać, znowu nici z seksu 😞 no niestety. Może jak mała z tego wyrośnie to będziemy częściej się bzykać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem

ggugulek ja pierdole ty to masz przejscia...
i powiem ci szczerze, jak kiedys rozmawiałam z moim kierownikiem na temat własnie trudnych tematów i on był na szkoleniu i mniej wiecej chodzi o to.... tobie jest wstyd zwrócic uwage, ale dopiero temu któremu zwrócisz zrobi sie mega mega wstyd... więc zbierz się i poprostu to powiedz babie, prawdopodobnie moze zdaje sobie z tego sprawe,skoro mówisz ze wietrzy, ale np. temat jest dla niej mwega wstydliwy i np moze nie potrafi sobie sama z tym poradzic, powiedz lepiej teraz niz odwlekac.
ja miałam kiedys wizytacje tesciaz jego cudowna sekretarka, stara ropą tłustą i ona wymosciła mi sie na skórze, kurwa wyszli, a ja jakos sie schyliłam bo mi cos pod łózko wpadło jak sie niuchłam stara niemyta pizda -sorrki :P to myslałam ze jebne, ale skórka szybko sie wyczysciła
🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...