Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
a wy gdzie?
moich nie ma dopiero dojechali a gdzie powrót?
jutro jest uknuty plan pojscia na basen cała familia
nasza rodzinka, moi rodzice i dzieci mojej siostry 🙂
juz sie napaliłam, ale musze dzis sie wygolic coby bobrem i sarnia noga nie swiecic 🙂



hahah....witaj bobrze 🤪 🤪

a sarenka ma calkiem ,calkiem nozki



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kika82 napisał(a):
My po wizycie u pediatry, teraz w ciągu 2 tyg przybrała 300 g, szału nie ma ale jest lepiej, widocznie taka jej uroda 😉

fikumiku napisał(a):
A właśnie Kika farbowałaś włosy tą henna?
Bo ja się coraz powazniej zastanawiam, mam dość swoich oblesnych włosów. Tylko najpierw cięcie.
Chciałabym odcień zimnego brazu. Rozdziewicze się 😁


Fiku jeszcze nie farbowałam, też muszę najpierw podciąć włosy tylko kurde coś nie mogę się do fryzjera wybrać.

Lady ale żeś mi smaka narobiła 😜 uwielbiam szarlotkę a ta wygląda obłędnie 😉 daj znać jak wyszła 😉



Siedzi w piecu dopiero, bo musiałam chałupę po remoncie wysprzątać. Znaczy remont wciąż trwa, ale było tyle kurzu, że musiałam trochę ogarnąć. Nie jest efektowna ta szarlotka moja, bo mam większą formę do tarty i trochę zabrakło ciasta na wierzch i mi się całe nie przykryło 😉 Ale pachnie super. Uwielbiam jabłka z cynamonem i imbirem 🙂 W ogóle jestem z siebie dumna, bo zrobiłam to ciasto w zawalonej łazienkowymi klamotami i kafelkami, których jeszcze facet nie zużył kuchni. Tyle, że zapewne przybędzie mi nieco siniaków 😉
Rodzice właśnie wyszli, mąż pewno zaraz wróci. Jutro szczepionka, więc się dowiem ile kluszczanka waży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztunia napisał(a):
ja pierdziu jak mi zimno
pale w kominku!!!


Czasem mam wrażenie, że żyjemy w innych krajach jeśli chodzi o różnorodność pogody w naszych miejscach zamieszkania 😉 U nas dziś w dzień było 18-20 stopni, jak usiadłam na ławce w słońcu to siedziałam w krótkim rękawku. Teraz jest 13, więc też nie najgorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady racja 🙂
ja sie opalalam podczas ciezkiej pracy
lecialo mi po plecach taki upal w sloncu


dziubas juz od 19.30 spi
ide zaraz do niego zobaczyc,bo ostatnie czasy zasypia z siatka z baldachimu w buzi 😮
ja zrobilam ogien,zeby do kapieli woda byla
ale cholera na barwy nie bede wykapana 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
sztunia napisał(a):
ja pierdziu jak mi zimno
pale w kominku!!!


Czasem mam wrażenie, że żyjemy w innych krajach jeśli chodzi o różnorodność pogody w naszych miejscach zamieszkania 😉 U nas dziś w dzień było 18-20 stopni, jak usiadłam na ławce w słońcu to siedziałam w krótkim rękawku. Teraz jest 13, więc też nie najgorzej.


lady u nas jest ciepło na dworze
dzisiaj pola chodziła w samym bodziaku z długim w spodnaich bez czapy było koło 20, ale teraz jest mi zajebiscie zimno, mam lodowate rece, wyszłam szukać drewna to na dworze chyba jest cieplej niz w domu hahahah
a najgorsze jest to że nie mam mini drewienek i za chujka nie rozpale wiec czekam na chłopa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
sztunia napisał(a):
ja pierdziu jak mi zimno
pale w kominku!!!


Czasem mam wrażenie, że żyjemy w innych krajach jeśli chodzi o różnorodność pogody w naszych miejscach zamieszkania 😉 U nas dziś w dzień było 18-20 stopni, jak usiadłam na ławce w słońcu to siedziałam w krótkim rękawku. Teraz jest 13, więc też nie najgorzej.


lady u nas jest ciepło na dworze
dzisiaj pola chodziła w samym bodziaku z długim w spodnaich bez czapy było koło 20, ale teraz jest mi zajebiscie zimno, mam lodowate rece, wyszłam szukać drewna to na dworze chyba jest cieplej niz w domu hahahah
a najgorsze jest to że nie mam mini drewienek i za chujka nie rozpale wiec czekam na chłopa 🙂



wpadaj ja mam pełno.... 🙂
juz mi si epo nocach sni maszyna do rąbania i szopa z drzewem 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałam, że takie skrajnie różne pogody mamy 🙂
Moja Lola dzisiaj po raz pierwszy w życiu strzeliła pompona na faceta co robi remont. I szła bokiem do tego. Normalnie polewka. Koty są wykurwiste 😁
Szukałam takiego śmiesznego filmiku, na którym kot najeżony idzie bokiem by wam pokazać o co chodzi i przypadkiem znalazłam to:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gd3oYFS9g9I
hahah 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pierwsza pobudka zaliczona. Kaszki dzisiaj nie dałam bo nie miałam czasu kupić. Byłam dzisiaj z wynikiem z kręgosłupa i czeka mnie seria zabiegów i rehabilitacja.
małej ząbki dokuczają, jak się budzi to z łapkami w buzi, posmarowałam jej. Podałabym jej coś przeciwbólowego ale nie chce buzi otworzyć, już próbowałam z wodą rozrobić. Też nie chce :/ jakoś się przemęczymy. Od ząbkowania jeszcze nikomu nic się nie stało.
Zatoki mam zawalone. Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
widzialyscie reklame z reala
pampersy active baby 2 paczki za 70zl
sztuka niby 0,50gr


izu o jakiej reklamie ty mówisz w tv??
bo ja mam gazetke z reala i sa pampersy ale za 63,95 i 3 wychodza za 57 gr, a jest 112 szt, wiec 4 beda droższe jeszcze bo bedzie ich mniej. o jakich ty mówisz?? gdzie ta reklama o dwóch paczkach??
ja mam jeszcze 2 paczki 4 ale bym kupiła bo duzy pzredział kilogramowy wiec sie pouzywa. ale taniej niz w auchanie kupilismy 30zł za 54 szt to nie kupi teraz nigdzie.

ja znów gorzej sie czuje. teraz mnie okropny kaszel dopadł i jakis katar chyba sei zaczyna, jak juz uszy i gardło troche odpusciło.
a Niunka oszalała, tylko wstaje i wstaje i moge powiedziec ze rozpoczeła chodzenie przy meblach. wstaje juz przy wsyztskim, przy skórzanej kanapie, sliskiej, przy zuzi stoliczku i wsyztsko sciaga, kartki, kredki - zuzie zaczyna krew zalewac, bo jej rysunki gniecie 😞 och....
a ja coraz bardziej sie martwie, bo nawet próbuje ja troche stopowac, ale nic nie da 😞 jak sie kłade czy siadam obok niej jak usiadzie i sie czyms zajmie (czyt. ładuje zabawke do buzi) to zaraz ja rzuca i na mnie napada, łapie za wszytsko byle tylko wstac 😞 musze jutro na szczepieniu pogadac o tym. bieda moze byc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
http://www.real.pl/

rekalama na srodku daj na 2


a nio izu 🙂
tylko kurde to tylko jeden dzien 😞 i pewnie jak rzuca rano to jak sie zajdzie pozniej to nei bedzie czego szukac.
a wy izu 3 uzywacie?? bo 4 wychodza po 56gr, ale to i tak dobra cena. wtedy co w auchanie kupowalismy były po 55gr, bo tam tylko 54 szt, a tu 62.
nio ale pewnie ja nie polece chora a męzu tez nie bedzie z [pracy sie urywał. nio zobacze.
ide spac, jutro na 10:30 szczepienie, ale mała przy cycu nie zasneła wieczorem tylko ja zaniosłam nieuspana. cos to podejrzane. mam nadzieje ze nie chwyciła mojej choroby i znów szczepienie bedziemy pzrekładac. nio i bede próbowac te zwolnienie wziac, jaks ie da ze wsteczna data, od pon. zeby jeszcze z niunia pobyc, a jak nie to moze od jutra da na nastepny tydzien cały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurujcie się dziewczyny no! Jeszcze prawdziwa jesień nie przyszła.
Masaże fajna sprawa, miałam w zeszłym roku w ramach rehabilitacji. Jeździłam z ogromną przyjemnością i jeszcze fajny młody gość robił 😎 Ja miałam masaż wibracyjny taką maszyną.
Astra mi się śniła.
Na 10:30 idziemy na szczepienie. Lola sama zostanie z panem. Mam nadzieję, że mu krzywdy nie zrobi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...