Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Ja w piersiach żadnej różnicy w ciąży nie czułam. Zresztą nawet mi nie urosły na koniec. Dopiero trochę się zwiększyły od mleka w szpitalu. Acha no i dostałam pierwszy okres, a właściwie takie plamienie będąc w ciąży. Za to od drugiego miesiąca mdłości i rzyganko non-stop.


nio a u mnie cycki od razu reagowały, były tkliwe, nie mogłam dotknac, jakies obrzekniete, ajk schodziłam po schodach musiałąm trzymac, hehe
nio i ja nie miałam od razu okresu, ale wiem ze własnie sie zdarza jeszcze ten pierwszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
gulek Enfamil też tylko przez godzinę można użyć, a potem śmierdzi.
Cieszę się, że film kolejnej osobie się spodobał> niby jakoś specjalnie nie jest fanka kina francuskiego, ale ten film był świetny.
A prosiłam byście mi coś poleciły 🙂

a skad wy bierzecie te filmy?? sciagacie skads?? słyszałam ze nietylani super, mojego meza siostra była z tesciwoa w kinie na dzien matki. ja bym chetnie obejrzała, ale nie ma jak, chyba ze w weekendy ajk sie dziewczyny zgraja i razem zasna, ale to zawsze jest cos do roboty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
gulek Enfamil też tylko przez godzinę można użyć, a potem śmierdzi.
Cieszę się, że film kolejnej osobie się spodobał> niby jakoś specjalnie nie jest fanka kina francuskiego, ale ten film był świetny.
A prosiłam byście mi coś poleciły 🙂

a skad wy bierzecie te filmy?? sciagacie skads?? słyszałam ze nietylani super, mojego meza siostra była z tesciwoa w kinie na dzien matki. ja bym chetnie obejrzała, ale nie ma jak, chyba ze w weekendy ajk sie dziewczyny zgraja i razem zasna, ale to zawsze jest cos do roboty.

Ewcia polecam nieograniczone możliwości torrentów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gulek ja też wybredna i już nawet nie tykami niczego co ma ocenę poniżej 7 na filmwebie 😉 O północy w Paryżu widziałam 🙂 Wszystko Woodiego Allena oglądam 😁
Ewcia w tym upale to ona śpi ładnie od rana na balkonie bo tu chłodno i cień, a jak wychodzę na spacer to po 17. Też jest często po spacerze upocona strasznie, ale ona zawsze zasypia w wózku jak się nim jedzie.
Mykam bo Nunek się obudził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Dziewczyny ubieracie coś małym na głowę w te upały? W sumie wiatr chłodny czasem u nas jest i cienką czapkę czy chustkę jej wkładam, ale potem ma strasznie łepek spocony. A już mówiłam opaski u nas się nie sprawdzają 😜

Ja nakładam taką cieniutką z miękkim daszkiem i malutkimi dziurkami co by przewiew był 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Dziewczyny ubieracie coś małym na głowę w te upały? W sumie wiatr chłodny czasem u nas jest i cienką czapkę czy chustkę jej wkładam, ale potem ma strasznie łepek spocony. A już mówiłam opaski u nas się nie sprawdzają 😜


ja mam taki super pzrewiewny kapelusik po zuzi, główke w nom widac, ale ma dokoła dasazek to iw oczka nie swieci, i bardzo fajny jest 🙂 a bez czegos na głowe strach czy sie pzregrzeje, czy zawieje główka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Jaszminka napisał(a):
Nie nie biorę tabletek

Jaszminka leć robić beta HCG. Będziesz miała wtedy pewność czy jesteś czy nie. Ja bym nie wysiedziała z tyłkiem na miejscu bo bym padła z niecierpliwości 🤔
Podziwiam Cię kobieto.


ja tez bym chyba padła, i nie wyczekała, jeszcze tydzien masz tak?? do 9 lipca??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
10 lipca mam wizytę u gina a co do badań krwi to poszłabym ale jestem sama z małym i trochę lipca na razie o tym nie myślę

No to racja, jak nie ma z kim zostawić. Ale chyba trochę też się boisz i zwlekasz 😜
Ja muszę w czwartek do Krk jechać bo tomografię mam, mama wolne bierze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
Jaszminka napisał(a):
10 lipca mam wizytę u gina a co do badań krwi to poszłabym ale jestem sama z małym i trochę lipca na razie o tym nie myślę



to co za problem isc z dzieckiem?Ja bym juz wczoraj miala badania zrobione 😉

Izu jestem tego samego zdania. Pakuję dzieciaka w wózek i lecę do przychodni albo do szpitala. Albo w fotelik i taksówkę i heja na badania. Dzieciaka ze sobą do środka, jak ędzie płakał to Cię ludzie przepuszczą i tyle.
Ja biorę tabsy i mam obawy niekiedy a Ty się niczym nie zabezpieczasz i siedzisz z pupcią na miejscu 🙂
Ja to nie wiem jakbym zareagowała jakbym była znowu w ciąży 😮 pewnie byłabym przerażona, ale i zarazem cieszyłabym się. Najgorsze jest to, że my mamy tylko dwa pokoje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Moja po pierwszej miała mniejszy apetyt i więcej spała, a po drugiej nie zauważyłam różnicy. Też dużo spała, ale to był dzień upalny to pewnie wszystko się nałożyło. Cały czas w upał dużo śpi. U mnie lekarka mówiła, że jeśli występują jakieś reakcje to zwykle właśnie nie po pierwszym razie, a po kolejnych.

aha, to nei wiedziałam, ale mzoe w sumie sie kumuluje troche.
fajnie masz lady ze Twoja spi w upały. mojej jakos dokuczaja, niby w domku spi normalnie ten jeden raz tak ze 3h, ale juz na dworze masakra, niby jej sie chce ale od upału oka zmruzyc nie moze i cała zlana mimo ze goła 😞

PS> w nocy był u nas atak łózkosikaczy 😞 Zuzia jednak obudziła sie cała zlana 😞 całe pizamki i majteczki i prescieradło i posciel (kocyk w poszewce), nio ale podkłąd zdał egzamin. tylko ze cała noc tak spała, nie obudziła sie jak sie zsikała, nic nie czuła 😞 kurcze...


unas sucho
a jakie macie podklady bo my te semi najwieksze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mulant napisał(a):
kupsko zrobione zielone i śmierdzące był płacz ale dał radę no i dieta bedzie tylko samo mleko i woda pierdziele czekam do 4 miesiące ze wszystkim
ej jakie kaszki są dostępne mleczne ryżowe i które są najlepsze ??


mulancik na ryzowej jest powiedziane zeby robic najpierw swoje mleko a potem wsypac ryzowa
ja czasem robilamna wodzie
a mleczno-ryzowa jest tylko do wody
i z tego co wiem to ryzowa mozesz kupic bez smaku
jest jeszcze kukurydziana ona jest bezglutenowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
gulek Enfamil też tylko przez godzinę można użyć, a potem śmierdzi.
Cieszę się, że film kolejnej osobie się spodobał> niby jakoś specjalnie nie jest fanka kina francuskiego, ale ten film był świetny.
A prosiłam byście mi coś poleciły 🙂

Właśnie ten film nie przypomina kina francuskiego, nie ten humor 🙂
U mnie ciężko, żeby mi coś się na prawdę spodobało, ale z ostatnich niezłe były "O północy w Paryżu" i "Służące".


słuzace byly spoko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje znów zasnęło 😮
Hmm mówicie, że strach w taka pogodę bez czapeczki? Bez przesady. U nas jest ponad 30 stopni i jak coś zawieje to jakby suszarką ktoś dmuchał. Jeśli główka spocona to nie powinno się nic zakładać moim zdaniem. Moja jak jest chłodniej (tak powyżej 20 stopni) to też ma takie dwa kapelusze z dziurkami przewiewne, albo opaski. Na wieczór tak jak wczoraj na działce o 18-19 też jej opaskę założyłam, tyle że ona trochę dłużej niż Emilka umie w opasce wytrwać 😉 A w dzień śmigamy z gołą głową, na balkonie też śpi z gołą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Dziewczyny ubieracie coś małym na głowę w te upały? W sumie wiatr chłodny czasem u nas jest i cienką czapkę czy chustkę jej wkładam, ale potem ma strasznie łepek spocony. A już mówiłam opaski u nas się nie sprawdzają 😜


ja jestem za wolnym stanem umysłu
nic na pałke nie zakladamnawet jak z basenu wychodzimy
ogolnie pola mało w czapach chodzi a o majce nie spomne 🙂
jedynie chronie ja kapeluszem od slonca
a poli to nie potrzebne bo siedzi non stop w cieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Jaszminka napisał(a):
Nie nie biorę tabletek

Jaszminka leć robić beta HCG. Będziesz miała wtedy pewność czy jesteś czy nie. Ja bym nie wysiedziała z tyłkiem na miejscu bo bym padła z niecierpliwości 🤔
Podziwiam Cię kobieto.


ja tez bym chyba padła, i nie wyczekała, jeszcze tydzien masz tak?? do 9 lipca??[/quote

ale jaszimnk widze lubi stresik
ja za cholere byc nie wytrymla
kilka zlotych i wiem czy w lewo czy w prawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Jaszminka napisał(a):
Nie nie biorę tabletek

Jaszminka leć robić beta HCG. Będziesz miała wtedy pewność czy jesteś czy nie. Ja bym nie wysiedziała z tyłkiem na miejscu bo bym padła z niecierpliwości 🤔
Podziwiam Cię kobieto.


ja tez bym chyba padła, i nie wyczekała, jeszcze tydzien masz tak?? do 9 lipca??[/quote

ale jaszimnk widze lubi stresik
ja za cholere byc nie wytrymla
kilka zlotych i wiem czy w lewo czy w prawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...