Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
u nas też jabłko to deser
ana obiadmiecho konkret i całe 190 ten duzy słoik zjada
zalezy od dnia ale daje jej juz dwa posiłki
obiad własnie tak koło 13
i jakiśdeser, np. owoce,albo kupiłam teraz takie owoce+zboza, owoce +biszkpty
no i na 6mieisecy kupiłam juz jogurty 🙂

robie sajgon w doniczkach
zagadałam sie z sasiadem a Majka mi wsyztskie goździki w jednej doniczce poucinała a potem wyrwała, oczywiscie bez korzonków
wiec dzisiaj uderzam do jakiegos marketu ogrodniczego, jutro tesciowa przyjezdza niech zdechnie z zazdrosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

sztunia napisał(a):
u nas też jabłko to deser
ana obiadmiecho konkret i całe 190 ten duzy słoik zjada
zalezy od dnia ale daje jej juz dwa posiłki
obiad własnie tak koło 13
i jakiśdeser, np. owoce,albo kupiłam teraz takie owoce+zboza, owoce +biszkpty
no i na 6mieisecy kupiłam juz jogurty 🙂

robie sajgon w doniczkach
zagadałam sie z sasiadem a Majka mi wsyztskie goździki w jednej doniczce poucinała a potem wyrwała, oczywiscie bez korzonków
wiec dzisiaj uderzam do jakiegos marketu ogrodniczego, jutro tesciowa przyjezdza niech zdechnie z zazdrosci 🙂

u nas o 11 kaszka o 14 obiad a o 16 deser zależy albo jabłko albo banan
w między czasie jest suchar do drapania 🙂
a i rano lizanie bułeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszminka, kurde, a słyszałaś o tej kobiecie w Ameryce, która miała 5 małych dzieci, młoda jeszcze przed trzydziestką. I wszystkie po kolei wołała do wanny i topiła, jeszcze mówiła,ze jak topiła ostatnie niespełna roczne to utopionego wcześniej dwulatka nawet nie wyjęła z wanny. Mieszkali w przyczepie, mieli ciężkie warunki, miała depresję bardzo zaawansowaną, chciała pozabijać dzieci i popełnić samobójstwo,zeby odeszły z nią "na tą drugą lepszą stronę" 😮
Ale jej mąż wrócił, zanim wrzuciła suszarkę do wanny.
On niby widział ze sie bujała i gryzła pazury i była jakaś inna ale nie zareagowął
to prowadzi do tragedii!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ggulek napisał(a):
Mulant gdybyś chociaż mieszkała pod Krk 😜
Masakra już jestem zmęczona, a zaraz przychodzi kolejna 😜 Dziubas zasnął po mleku jak zabita. 🙃

tylko oszczegam tania to j a nie jestem:P:P:P 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ggulek napisał(a):
Astra straszna historia i egoistyczna matka. Takie jest moje zdanie. Dziecko miało szansę żyć choćby w domu dziecka, jak nie u innej rodziny i samo by wybrało czy chce żyć czy nie.

No to jest drastyczny przykład, ale taka jest własnie depresja w zaawansowanym stadium...to już choroba psychiczna i wymaga leczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astraaa napisał(a):
ggulek napisał(a):
Astra straszna historia i egoistyczna matka. Takie jest moje zdanie. Dziecko miało szansę żyć choćby w domu dziecka, jak nie u innej rodziny i samo by wybrało czy chce żyć czy nie.

No to jest drastyczny przykład, ale taka jest własnie depresja w zaawansowanym stadium...to już choroba psychiczna i wymaga leczenia.

łooo to muszę się leczyc z mojej głupoty bo to też już ostanie stadium jest
he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa na weselu super wybawiłam się omałym nie myślałam nie upilam się wypiłam lampkę winka a co 🙂
moja mam zdenerwowała mojego chłopa pierwszy raz w życiu bo powiedziała że z nią by miał hubuś lepiej niż z nami ale mi marudził na teściówkę swoją he he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ggulek napisał(a):
mulant napisał(a):
ggulek napisał(a):
Mulant hahaha to ile za godzinę bierzesz? 😜

50 zeta +vat ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Oj to nie na mój budżet 😞

dlatego nie mam pracy 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astraaa napisał(a):
Jaszminka, kurde, a słyszałaś o tej kobiecie w Ameryce, która miała 5 małych dzieci, młoda jeszcze przed trzydziestką. I wszystkie po kolei wołała do wanny i topiła, jeszcze mówiła,ze jak topiła ostatnie niespełna roczne to utopionego wcześniej dwulatka nawet nie wyjęła z wanny. Mieszkali w przyczepie, mieli ciężkie warunki, miała depresję bardzo zaawansowaną, chciała pozabijać dzieci i popełnić samobójstwo,zeby odeszły z nią "na tą drugą lepszą stronę" 😮
Ale jej mąż wrócił, zanim wrzuciła suszarkę do wanny.
On niby widział ze sie bujała i gryzła pazury i była jakaś inna ale nie zareagowął
to prowadzi do tragedii!!!


Jeszcze była jakaś też w Stanach wielodzietna co uważała, że jej dzieci są diabłami. Szkoda gadać...
My po mięchu na obiadek i połowie słoiczka jabłka. Muszę już teraz też pwrowadzić deser jako osobny posiłek tylko już nie wiem jak sobie godzinowo to ustalić i czy dawać po deserze mleko. Hmm. Po słoiczku konkretnym już mleka nie pijemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwieczniłam siadanie synusia 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/dsc00803xa.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/1820/dsc00803xa.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady moim zdaniem deser to też bedzieposiłek,ale sama zoaczysz po Nice czy chce jeść 🙂
mulant czytac ciebie to rozkosz hahahaha
astra ale walisz przykładami, brrrrrrrrrrrr
my juz po obiedzie, Majce teraz wkrecam jakie picie wody jest zdrowe,kupujemy jej te małe Zdrojki,bo jakpiła wode rok temu to teraz sie w sokach rozsmakowała,a wogóle tojest na maxa spiaca i ma fgale napadu złości 🙂

a ja czuje jakispower
niech tn chlop moj przyjezdza i jedzmypo te kwiatki,krzaczki sraczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady u nas deser z powodzeniem zastępuje posiłek.
Ona mi wstaje codziennie po siódmej, wypija na dzień dobry 210ml mleka z 2 łyżeczkami kleiku ryżowego.
Po 10:00 daję jej słoiczek, dzisiaj zjadla jabłko z bananem i brzoskwinią, trochę hardcore, ale chłopy są niemyślące. Mówię mu weź ugrzej Wikusi jabłko z winogronem. Nawalił pół gara wody, włożył ten maleńki słoiczek i ugrzał, w kąpieli wodnej odkleiła się etykieta. i tak w połowie słoiczka coś mi nie pasiła konsystencja, poszłam, wyłowiłam, a tam pisze,że od 6 miesiąca jabłko, banan i brzoskwinia.
Ale stwierdziłam,że jak już tyle zjadła to resztę już niech zje i jej dałam.
Po słoiczku spała ponad 2 godziny, obudziła się wpół do pierwszej i dostała mleko, teraz śpi, pewnie z godzinę jeszcze polula. i jak jej wprowadzę mięsne obiadki to właśnie tak koło 16:00 bedę jej dawać i takim sposobem dwa mleka zastąpię słoiczkami.
Z Bartkiem robiłam tak samo.

Pojechali z prababcią do doktora teraz, obiad im wystygnie 😠 bo babka u lekarza to chyba litanie recytuje 😠 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mulant napisał(a):
uwieczniłam siadanie synusia 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/dsc00803xa.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/1820/dsc00803xa.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Ja myślałam,że on na brzuchu leży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astraaa napisał(a):

Kurwa mam mysz za meblami aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!
albo dwie bo piszczą aaaa!!!!!!!!!!

no co ty serio boisz się strach ma tylko wielkie czy(spierdalaj na ławe bo ugryzą aaaaa!!!) mysz!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...