Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kika82 napisał(a):
hej 🙂

Niuńka śpi więc mam chwilę dla siebie 🙂
Właśnie oglądam spacerówki, bo powoli przymierzam się do zakupu ale za cholerę nie wiem co wybrać. Wydaje mi się, że najlepsza byłaby z pompowanymi kołami ale te z kolei więcej ważą i już sama nie wiem 🥴 Jutro chyba podjadę do sklepu i zrobię rozeznanie. Czy któraś z Was już zakupiła?
Widzę że przewija się temat samobójstw, dla mnie osobiście ciężki i nie do ogarnięcia.
Ewcia pytałaś ile ważę, na dzień dzisiejszy 40 kg i mam nadzieję, że mniej już nie będzie. fakt jestem z tych niskopiennych bo mam niecałe 160 😜 ale buzia mi dosyć zeszczuplała, dupy prawie nie mam i cycki mi zmalały, masakra jednym słowem. I jak tu przytyć? nie wiem czemu tak waga spadła, może przez to że jem nieregularnie, ale mam znajomą która zawsze była przy kości a po ciąży tak potwornie schudła, że nikt jej nie rozpoznawał. W dodatku ona po urodzeniu dziecka nie dostała okresu a minęło już 9 lat. Dramat, zwłaszcza, że bardzo chce/chciała mieć jeszcze jedno dziecko 😞
I ja też chcę! I mam nadzieję, że będzie mi dane 😉




O rany 40 kg? To chucherko z Ciebie. A propo spacerówek to my kupiliśmy małej Maclarena z wkładką dla niemowląt, bo gościu w sklepie powiedział, że jeżeli dziecko jeszcze samo nie siada to najlepiej kupić z tą wkładką, wtedy plecki nie są tak obciążone. Nie żałuję zakupu, super lekko się prowadzi, z przodu ma skrętne blokowane kółka, z tym, że nie ma rączki przekładanej, ale i tak ponoć większość producentów odchodzi od tego.
Ja chciałam na początku Bebetto Filippo. Też fajny. Jest tyle tych wózków do wyboru, że naprawdę ciężko utrafić. Conecco też ma fajne wózki, leciutkie i zwrotne. Obleciałam wszystkie możliwe fora i ten Maclaren Michałowi nawet się spodobał. Ale i tak upatrzyłam sobie już inną spacerówkę, może jak ta się zniszczy to kupię tamtą 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ggulek napisał(a):
Kika fajnie, że jesteś 🙂 Wikusia słodziuchna na fotce głównej 🙂
Nie widzę sensu kupować spacerówkę ważącą 11 kg, jak jest zwykły wózek. 😮



Gulciu dziękujemy :*

Mi właśnie zależy na wadze, tak do 8 kg byłoby super.
Mój obecny wózek waży ok 15 kg 🤢

Kasia ten Twój fajnie się prezentuje 🙂

A co sądzicie o tym ? http://allegro.pl/ultralekka-q-babyactive-wszystkie-kola-pompowane-i2520875233.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękujemy 🙂

Kika ja Ci oddam kilogramów ile chcesz 😉
Wózka nie doradzę bo mamy 3w1 a ostatnio jak dziada wsadziłam to jakiś taki powykręcany leżał i miał średnią minę więc narazie wozimy się ukochanym nosidełkiem ;] W którym robi się coraz ciaśniej 🙃

Chciałam dziś na noc zapodać Dżonowi kaszkę ale niemota mała nie umiała jej wypic z butli i zrobił mi taką aferę, że hoho. Trzeba wymyślić coś innego bo moje cyce nie nadążają już przy tym głodomorze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Dziękujemy 🙂

Kika ja Ci oddam kilogramów ile chcesz 😉
Wózka nie doradzę bo mamy 3w1 a ostatnio jak dziada wsadziłam to jakiś taki powykręcany leżał i miał średnią minę więc narazie wozimy się ukochanym nosidełkiem ;] W którym robi się coraz ciaśniej 🙃

Chciałam dziś na noc zapodać Dżonowi kaszkę ale niemota mała nie umiała jej wypic z butli i zrobił mi taką aferę, że hoho. Trzeba wymyślić coś innego bo moje cyce nie nadążają już przy tym głodomorze.


Oj tam ,oj tam...............daj im czas.Ja mam ciagle flaki 😮A Alan sie najada-tak mysle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
Maclaren techno xlr jezdziłam w De teraz.Mielismy pozyczony i jest super 🙂
Ja tez na niego poluje,ale po co mi nowy...........kupie uzywany jak sie trafi okazja oczywiscie 😉
A jak narazie jezdze naszym pojazdem.


Kury zrobione pora isc spac 😉

Izu my też kupiliśmu używkę z tablica.pl w stanie idealnym 🙂
Nie dobry dzisiaj. Jestem zoombie. Mojej małej z dnia na dzień coś się przestawia. Dzisiaj pierwszą pobudkę zrobiła sobie o 23.30 nie dałam jej cycka tylko kołysanki jej włączyłam, pokręciła się i zasnęła, później o 3 i znów to samo i o 5 już karmienie bo nie dała się oszukać kołysankami, no i później o 6.30 i nie chce spać. Masakra, a tak ładnie zasypiała i budziła się dopiero o 5/6 i spała do 8/9 :/. Tłumaczę sobie, że to pewnie przez ząbki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kolejna noc koszmarna boje sie spac przy zgaszonym swietle boje sie nawet sama kapac bo ciage mam wrazenie ze ktos na mnie patrzy. Jola ma trzy choroby na raz w tym depresje ona po prosu nie myslala logicznie to nie byla ona teraz jak drazymy ten temat to widac ze ta sobota byla cholernie pechowa ciagle dzialo sie cos dziwnego a ja mam przeczucie ze ona znowu cos zrobi bo mowia ze jak diabel raz zacisnie petle na szyji to i tak dokonczy zycie tej osoby.. Boje ie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Hej kolejna noc koszmarna boje sie spac przy zgaszonym swietle boje sie nawet sama kapac bo ciage mam wrazenie ze ktos na mnie patrzy. Jola ma trzy choroby na raz w tym depresje ona po prosu nie myslala logicznie to nie byla ona teraz jak drazymy ten temat to widac ze ta sobota byla cholernie pechowa ciagle dzialo sie cos dziwnego a ja mam przeczucie ze ona znowu cos zrobi bo mowia ze jak diabel raz zacisnie petle na szyji to i tak dokonczy zycie tej osoby.. Boje ie


Nie umiesz gdzies wyjechac na jakis czas?
W sumie pisalas,ze sie opiekujesz jej cora.Ile ma lat?Moze ktos inny moze ja pilnowac.
Wspolczuje Ci.

U nas w domu tez sie ktos powiesil,ale to dawno i go nie znalam.Jedno szczescie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe zjadło 200ml kaszki przed snem (kleiku ryżowego z bananem) i obudziła się na papu dopiero o 6:30. Ale dla odmiany od tej 6:30 nie śpi wciąż 😜 To już wolę jak zje o 5 i śpi do 9 🙃 Ja niewyspana, bo bzyku-bzyku było 🤪 Mąż się zlitował skoro tak patrzyłam na tego torta na panieńskim ehehehe 😉
Jaszminka nie straszcie się jakimiś durnymi historiami o diabłach tylko pomóżcie dziewczynie. Depresję można wyleczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂

pospaliśmy do 8, mężu ma wolne więc zrobił śniadanie, sprzątnął w kuchni i poszedł już z synkiem na rower.
Księżniczka się właśnie obudziła i wali kupsko 🙃 hehe

Idę się ogarnąć, bo po południu jedziemy pozapraszać gości na chrzciny 🙃 bleeee


Jaszminka, jak ja bym wierzyła w diabły i inne takie zjawy, to bym z domu nie wychodziła, bo mieszkam w miejscu, gdzie były 3 cmentarze, a 200m od domu zabili kilku cyganów, w tym starą cygankę, która ponoć przeklęła to miejsce. Niektórzy twierdzą,że ją widzieli, bo straszy w tamtym lasku 🙃 😁
No i ogólnie cyrki się tu działy, u nas w domu też.
A chodzi Jola do psychologa/psychiatry albo coś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w domu rodzinnym mieszkałam na przeciwko cmentarza żydowskiego starego zrujnowanego, a nieopodal dalej był w czasach wojny obóz koncentracyjny dla dzieci. W miejscu gdzie stoi blok na przeciwko naszego podobnież była brama do obozu. Teraz tylko dalej jest park z pomnikiem. Generalnie można powiedzieć, że osiedle stoi na szczątkach dzieci... Zresztą wszędzie był kiedyś cmentarz za pewne. Ja się nigdy nawet jako dziecko jakiś historii o duchach czy diabłach nie bałam. Nie wierzę w takie rzeczy.
A akurat nocny autobus ma przystanek zaraz przy murze cmentarza żydowskiego i nie raz się po nocy z imprezy wracało 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jola ma depresje i jeszcze dwie choroby nazwy nie pamietam,nie chodzi do psychologa dlaczego? Nie mam pojecia. Ola jej cureczka ma trzy latka wol jej polnowac niz zostawic z pijaca babcia,ja w duchy wierze po smierci mokego taty dzialo sie wiele roznych i dziwnych rzeczy np moj brat zbieral z tata orzechy mimo ze temn juz nie zyl,cicia widziala go pewnej nocy a mi tez sie wiele przygud przytrafilo np uslyszalam przewracajce sie naczynia w zlewie jak sipotem okazalo naczyn w nim nie bylo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że człowiek jak straci kogoś bliskiego to tak to przeżywa i tak ma napakowaną głowę tym wszystkim, że wszystko sobie może wyobrazić. Ale niezależnie od tego w co się wierzy nie zapominajmy o tym, że osoby nam bliskie, które nas kochały nie mają powodu by nas straszyć.
Jaszminka ona powinna skorzystać z pomocy specjalisty. Zróbcie wszystko by ją przekonać. Konieczne są leki i odpowiednia opieka, a także ktoś do wygadania się. Z moją znajomą było łatwiej, bo sama chciała się leczyć i była nawet jakiś czas w szpitalu, bo potrzebowała tego. A tą Jolę musicie jakoś przekonać, bo sama sobie nie poradzi. Tylko naprawdę podejdźcie do sytuacji racjonalnie bez żadnych straszliwych opowieści i swój strach też musicie opanować. Wytłumaczcie dziewczynie, że to co widzi dzieje się tylko w jej głowie i że są osoby, które jej z tym pomogą. I przede wszystkim ma dla kogo żyć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
jaszminka toco piszesz troszkęmi stawiawłosy na karku aleprzede wszytskimpowinniscie pomoc tejkobiecie, dpresja jest choroba a nie wymysłemi trzeba to leczyc, i tłumaczenie sobie że diabeł sie na nią uwział jest raczej umyciem rąk w całej sytuacji. weźcie wkupę i zaciagnijcie ją nawet siła dopsychiatry mysle,
a ja znałam chłopaka który się powiesił... był to chlpoak mojej kolezanki
no i Michał ma wujka który zwariował,ale jest na mega ostrych prochach i jest w domu
wiecsie da

Majkami usnełana bajce,chciałam japrzenisc i sieobudziła dostała nakiego speeda ze zaraz jebne :P
a Polka jest przekochana 🙂
piekne słonce swieci chyba musze jakos to wykorzystac, boobiad mam gtowy
no i podłogi umyłam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja już samym jabłkiem się nie najada i je tylko jako deser po przecierze z mięsem ewentualnie. Musi być coś konkretniejszego.
Ja dziś mam wolne od gotowania, bo wczoraj tyle na pichciłam i jeszcze zostało. Na 16 pójdziemy sobie z Werką do biura, a potem prosto na działkę z kumpelą z pracy. No chyba, że pogoda będzie miała inny pomysł, ale na razie od rana słonko i ani jednej chmurki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...