Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aaa miałam was jeszcze zapytac, o afty, jak one wygladaja?? takie białe jakiby ranki nie??

bo moja Iguska, jak wczoraj spotkalismy ciocie dentystke, a ona mówi" a co ona ma w buzi" a ja odruchowo powiedziała ze moze sobie przygryzła, ale czym. tak wyglada jakby ugryziony jezyk ząbkami, taki zaczerwieniony , krew jakby pzrebija, z boczku, nigdzie wiecej nie ma. a ona mówił ze moze jakies afty. ale one chyba inaczej wygladaja??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Lady placek zrobiony idą nam górne jedynki wczoraj spałam z 2 godziny bo a to Hubert dydusia szukał a to chłop 40 gorączki dostał teraz oby dwa śpią żeby mi się mały nie zaraził ;/
kupiłam pampersy rozmiar 5 he he 🙂
a dziś dostał synuś jagnięcine z zupą jarzynową ale wierniczał cały słoik zjadł a na deser jabko z bananem
ej dziewczyny czy jeśli mały jadł jabłko i banana osobno to czy zmieszany razem muszę tak samo wprowadzać po troszku ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):
aaa miałam was jeszcze zapytac, o afty, jak one wygladaja?? takie białe jakiby ranki nie??

bo moja Iguska, jak wczoraj spotkalismy ciocie dentystke, a ona mówi" a co ona ma w buzi" a ja odruchowo powiedziała ze moze sobie przygryzła, ale czym. tak wyglada jakby ugryziony jezyk ząbkami, taki zaczerwieniony , krew jakby pzrebija, z boczku, nigdzie wiecej nie ma. a ona mówił ze moze jakies afty. ale one chyba inaczej wygladaja??

ja codziennie chociaż że nie ma ale profilaktycznie przed snem robię jego paszczę aftinem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astraaa napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
astraaa napisał(a):
Nie no, po bułki to ja chodzę w czapce z daszkiem, okularach i w dresach 😎
Ci co ze mną przebywają non stop już sie przyzwyczaili,ze bez makijażu wyglądam jak chora, więc się nie spinam na co dzień, bez przesady 😁
A tak to odrobinę podkładu gąbką silikonową nakładam i jest ok.

Lady jak to podkład w roli samoopalacza? Tzn jak, całe się smarują? 🙃


Ja wyglądam bez makijażu jak chora tylko przy bardzo ciemnych włosach. Już się tak nie spinam z tym makijażem jak kiedyś i wychodzę bez bardzo często. Nawet mam sporo fot na fb bez z urlopów czy w kostiumie. Tyle, że jak człowiek lekko opalony to zawsze zdrowiej wygląda i makijaż nie jest taki konieczny 😉
A z tym samoopalaczem to chodzi mi o smarowanie gęby ciemnym podkładem, że niby jest się opalonym, a szyja i reszta biała i widać granicę podkładu i skóry na szyi 🙃

Lady ja znam dziewczynę, która tak właśnie robi i nawet latem nosi golfy tyle że bez rękawów i zawsze mam z niej brechę, bo wyciera ten podbródek w golf i zawsze ma go ubrudzonego. Ręce jasne, twarz brązowa.
Ja teraz jak mam małą dzidzię to też sie nie maluje tak po prostu na co dzień, bo tyle się z nią całuję,ze ona też by zaraz miała tapetę 😁 hehe


Ja to samo 😁 Jak już to tylko oczy maluję, zazwyczaj kreskę górną i rzęsy. Ostatnio przed panieńskim zrobiłam cały makijaż z podkładem to przecież nawet nie mogłam przytulić Wercikusa 😞
A Wercikus zasnął. Ulga dla moich uszu. Piszczała przy zabawie ze mną, piszczała na macie, piszczała w foteliku z gryzakiem w buzi, piszczała przy przewijaniu, albo piszczała patrząc mi w oczy i się śmiejąc gdy do niej mówiłam by nie piszczała 🙃 Przy bólu zęba z gardłem i uchem taki pisk to normalnie czysta radocha 🤢

A co to te afty? Pierwsze słyszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mulant napisał(a):
Lady placek zrobiony idą nam górne jedynki wczoraj spałam z 2 godziny bo a to Hubert dydusia szukał a to chłop 40 gorączki dostał teraz oby dwa śpią żeby mi się mały nie zaraził ;/
kupiłam pampersy rozmiar 5 he he 🙂
a dziś dostał synuś jagnięcine z zupą jarzynową ale wierniczał cały słoik zjadł a na deser jabko z bananem
ej dziewczyny czy jeśli mały jadł jabłko i banana osobno to czy zmieszany razem muszę tak samo wprowadzać po troszku ???



a mialas 4 plus?
my teraz je mamy,ale tez na dlugo nie beda 🥴
rozmiarow zabraknie dla bobasów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mulant, ja jestem hardcore może, ale stwierdziłam,że skoro mała dostała jablko z bananem ze słoika i jak jej nic nie było, to dam jej tarte jabłko zmiksowane z normalnym bananem - dalam i tez nic jej nie było.
Mi się wydaje,ze mozesz normalnie mu dać bez pierdzielenia się, skoro jak dawalaś osobno nic mu nie było. Ja już teraz to jej nie daję nic po troszku, odkręcam słoik i jemy 🙂

Dzisiaj młoda zjadła jarzynową z królikiem i była zadowolona, ale po 2h wypiła 180ml mleka. Jakoś te słoiki za długo jej nie trzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia1986op napisał(a):
mulant napisał(a):
Lady placek zrobiony idą nam górne jedynki wczoraj spałam z 2 godziny bo a to Hubert dydusia szukał a to chłop 40 gorączki dostał teraz oby dwa śpią żeby mi się mały nie zaraził ;/
kupiłam pampersy rozmiar 5 he he 🙂
a dziś dostał synuś jagnięcine z zupą jarzynową ale wierniczał cały słoik zjadł a na deser jabko z bananem
ej dziewczyny czy jeśli mały jadł jabłko i banana osobno to czy zmieszany razem muszę tak samo wprowadzać po troszku ???

a są takie nie wiedziałam 🙂
i nie widziałam
oj zabraknie i co wtedy ???:P


a mialas 4 plus?
my teraz je mamy,ale tez na dlugo nie beda 🥴
rozmiarow zabraknie dla bobasów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astraaa napisał(a):
Mulant, ja jestem hardcore może, ale stwierdziłam,że skoro mała dostała jablko z bananem ze słoika i jak jej nic nie było, to dam jej tarte jabłko zmiksowane z normalnym bananem - dalam i tez nic jej nie było.
Mi się wydaje,ze mozesz normalnie mu dać bez pierdzielenia się, skoro jak dawalaś osobno nic mu nie było. Ja już teraz to jej nie daję nic po troszku, odkręcam słoik i jemy 🙂

Dzisiaj młoda zjadła jarzynową z królikiem i była zadowolona, ale po 2h wypiła 180ml mleka. Jakoś te słoiki za długo jej nie trzymają.
to dziś dostanie 🙂
mam męża chorego od nocy i już mam wkurzana na niego bo no wiecie jak to chłop chory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mulant napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
mulant napisał(a):
Lady placek zrobiony idą nam górne jedynki wczoraj spałam z 2 godziny bo a to Hubert dydusia szukał a to chłop 40 gorączki dostał teraz oby dwa śpią żeby mi się mały nie zaraził ;/
kupiłam pampersy rozmiar 5 he he 🙂
a dziś dostał synuś jagnięcine z zupą jarzynową ale wierniczał cały słoik zjadł a na deser jabko z bananem
ej dziewczyny czy jeśli mały jadł jabłko i banana osobno to czy zmieszany razem muszę tak samo wprowadzać po troszku ???

a są takie nie wiedziałam 🙂
i nie widziałam
oj zabraknie i co wtedy ???:P


a mialas 4 plus?
my teraz je mamy,ale tez na dlugo nie beda 🥴
rozmiarow zabraknie dla bobasów 😉



sa,sa.........wieksze niz 4

bedzie masakra..............nie,no spoko napiszemy do pampersa o produkcje wiekszych 🙂
jak tylko beda chodzic to i z dupki im zleci 😉

Ja dzisiaj chyba z 10 par jeansów schowałam,bo za waskie w dupie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja nosi trójki, ale ostatnio walnęła takie kupsko, że wyciekło górą. Ale naprawdę było to mega giga wielkie kupsko hahah. I pielucha 3 godziny nie zmieniana, bo spała i po spaniu szybko jej dałam jedzonko, bo przespała swoją godzinę jedzenia i była bardzo głodna. No więc walnęła to kupsko w czasie jedzenia słoiczka, ja potem ją podnoszę, a tu spodenki brudne i pieluchy którymi był wyłożony fotelik do jedzenia też. Szczęście nie przeleciało do fotelika 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
Moja nosi trójki, ale ostatnio walnęła takie kupsko, że wyciekło górą. Ale naprawdę było to mega giga wielkie kupsko hahah. I pielucha 3 godziny nie zmieniana, bo spała i po spaniu szybko jej dałam jedzonko, bo przespała swoją godzinę jedzenia i była bardzo głodna. No więc walnęła to kupsko w czasie jedzenia słoiczka, ja potem ją podnoszę, a tu spodenki brudne i pieluchy którymi był wyłożony fotelik do jedzenia też. Szczęście nie przeleciało do fotelika 🙃

a może zxa małe pampersy już ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no mulancik ona 7kg waży, a te są do 9kg. I to Active Baby. Ale była bardzo napompowoana ta pielucha plus to kupsko jeszcze, więc wypłynęło trochę górą.
Ząb mi lekko odpuścił po dwóch Ibumach i się zażeram sałatką z warzyw z rosołu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja musiałam umyć i wyparzyć wszystkie te duże klocki 🤢 Bo Wiki się z Bartkiem bawi, tzn Bartek buduje wieże, a Wiki próbuje wszystkich klocków po kolei 🙃

Jestem głodna i zmęczona, dzwonię po pizzę.
Wczoraj miał być seks i nie było, bo przylazł szwagier z lapkiem i D mu coś tam wgrywał, siedzieli do północy, mam focha i już 😜 dzisiaj to mi się nie chce. Pizzę chcę.
I piwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
ja musiałam umyć i wyparzyć wszystkie te duże klocki 🤢 Bo Wiki się z Bartkiem bawi, tzn Bartek buduje wieże, a Wiki próbuje wszystkich klocków po kolei 🙃

Jestem głodna i zmęczona, dzwonię po pizzę.
Wczoraj miał być seks i nie było, bo przylazł szwagier z lapkiem i D mu coś tam wgrywał, siedzieli do północy, mam focha i już 😜 dzisiaj to mi się nie chce. Pizzę chcę.
I piwo.



aaa tam Astra bedzie seks,o bedzie...........
ja bylam taka padnieta,a jednak sie dzialo
dawno takiego ubawu nie mialam w sypialni-hahahah..........Alana obudzilam moim smiechem-wredna matka
Maz chcial mi striptiz zrobic 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...