Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kika82 napisał(a):
Izunia może taka Jego uroda, ale przebadać nie zaszkodzi

fajne body są w biedronce 😉
http://www.biedronka.pl/oferta/artykuly_przemyslowe/oferta2/




chcialam kupic mlodemu i zapomnialam
moze w pon.jeszcze beda
mam nadzieje,ze bedzie metalowe zapinanie
mam te z plastikowym i jedno juz sie rozwalilo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry 🙂

u nas pobudka o 5, po godzinie księżniczka zechciała zasnąć ale tylko na 45 minut i urzęduje 🙂

Izu te body mają właśnie metalowe zapięcia, mamy to z hello kitty bo innych już nie było 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Spacerek udany 🙂
nogi mi do dupy wchodza
gotuje kompot z jablek,sliwek i brzoskwin

wychdzi nam lewa dolna jedynka.....juz kropeczka jest
niech sie szybko przebija,bo tak go meczy

Ku.........3 raz gryzak z jablkiem wywalil na ziemie.......koniec!On to chyba specjalnie robi

Idziemy si ekapac ,bo znowu mamy kupe 😮Juz chyba 3 dzisiaj.


a moja dzis po tym glkutenie zrobiła póki co jedna, tylko po spaniu. A TY Izu dawałas juz gluten czy on tak źle reaguje na wszytsko ze nie próbujesz narazie??
ja to mam krecka bo niby pisza ze dla dzieci cycowych juz w 5 mozna ,a nie pozniej niz w 6, i ze lepiej jak mama karmi piersia ze mniejsze ryzyko celiakli. i tak wprowadzam powoli od 2 dni, zeby wprowadzic juz i zaobserowawac jak reaguje zanim pojde do pracy.

a wiecie dzis znów czytałam ze dziecko źle reaguje na gluten majac biegunke, jak robi kupkę rzadko ejst ok. ja pamietam ze zuzia chyba w wieku pół roczku to robiła jedna na 3 dni, mzoe tez po glutenie, nie wiem. a wy znów pisałyscie ze jak zatwardza to ejst źle. kurde...jaka prawda??

a z wywalaniem gryzaka to tez mzoe byc tak ze juz wszedłw ten wiek, bo dzieci w 6-7 miesiacu lubia sie tak bawic, ze wywalaja gzrechotki z wózka podczas spacerku, pamietam jak zuzia w kosciele rzucała a ludzie sie schylali podawac, i miała ubaw.


Moja ma normalne kupy i po glutenie i marchewce już też. Odkąd je mięsko są po prostu idealne, ale już tylko brązowe, żółte kupy już się nie zdarzają odkąd wprowadziłam mięso. Są gęste, ale nie twarde, zazwyczaj jednego koloru jeśli nie dostanie oprócz zupki zawierającej marchew jeszcze soku z marchewką. 2-3 na dobę, 1-2 mniejsze i jedna ogromna 🙂 A jadłyśmy już słoiczki zawierające: marchew, ziemniaki, dynię, pomidora, kalafiora, groszek, kurczaka, indyka, królika, jabłka, banany, winogrona, ryż, jemy kleik ryżowy bananowy co dzień i po łyżeczce kaszki manny glutenowej do przecieru plus oczywiście Enfamil.
Cośmy wczoraj przeżyli wieczorem w czasie kąpieli... Zauważyliśmy, że Niunia ma na paluszku u stopy owinięty dookoła paluszka włos i zaciśnięty tak, że krew jej nie dopływała. Była w skarpetkach i coś takiego jej się zrobiło. Ciężko było to złapać nożyczkami od paznokci nawet, bo się wżynało w skórę! Łukasz dał radę, choć leciuteńko jej krewka poleciała przy tym, ale teraz już śladu nie ma. Jezu płakaliśmy przy tej operacji...

A body z Biedronki kupiłam wczoraj z Hello Kitty, bo Puchatka już nie było 🙂 Mamy jeszcze z wcześniejszej serii Pszczółkę Maję i Smerfetkę. Są super, bo się nie kurczą, mimo że piorę je w 40 stopniach, a na metce każą prać w 30 😉 I nic nie dzieje się z tymi rysunkami.

Dziś obiad u rodziców 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej hello, u nas z rana znów kupa, gestsza i zielona. juz nie wiem czy tym kolorem sie pzrejmowac czy nie, zluzu ani krwi w niej nie ma tylko ten kolor. a Lady Ty mówisz ze robi juz normalne, a wczesniej tez miała zielone?? na poczatku podawania innych pokarmów??
ja juz kurde nie pamietam jak u Zuzi było. kupe robi, wiec nei wiem czy odstawiac ten gluten czy narazie nie?? czytałam ze jak sa biegunki to jest źle a jak jest kupa i bez jakiegos wielkiego wysiłku, nie ma płaczu , bólu brzuszka to chyba jest ok. a ten kolor to mzoe tak narazie. wczoraj jadła na noc troche tej kaszki bez glutenu, a w dzien zupke ze swieżych warzyw z tym glutenem i troche jabłka startego. co myslicie??

a spała normalnie po tej kaszy, nie jakosc dłuzej, obudziła sie o 4:30 i potem spała do 7, od 7-8 przy cycusiu, wtulona i potem tatko ją zabrał a ja spałam... do 10 az wstyd sie przynac. ale dalej zasmarkana i zakichana wiec dobzre mi ten sen zrobił. teraz Gusia spi, zuzia z tata poszli do koscioła, a ja lece robić bitki na obiadek. zupka z wczoraj ogórkowa... mniam... a jutro pzredszkole... zaczynam miec stresa 🙂 jakbym sama tam miała zostac a nie Zuzia 🙂

STO LAT dla kikowej Wikusi z okazji 5 miesiączka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ona zielonych kup nigdy nie miała, ale zdarzały jej się na początku po marchewce zatwardzenia i robiła takie małe twarde bobki kilka razy dziennie. Problem rozwiązywało u nas zawsze jabłko, odblokowywało ją i potem była wieeeeelka kupa. Po glutenie od początku nic jej nie było, a ja jej przecież dałam przez pomyłkę dawkę uderzeniową pierwszy raz - 2 i pół łyżki na 75ml wody, czyli połowę proporcji z opakowania. Bo zrobiłam taką normalną kaszę do jedzenia łyżeczką 🤢
Myślę, że jeśli nie ma śluzu i ta kupa nie jest bardzo rzadka i nie ma problemów z jej zrobieniem to nie ma co panikować. Poobserwuj jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
ja po wczorajszych wojażach podniesiona na duchu,jednak faceci potrafią podnieść ego :P
Misie na basenie rewelacja, Polka spoko oko i to onja musi iść pierwsza dowody,a potem Mjaka
teraz laski spia
lady to my chyba teżwłosa na paluszku mielismy tylko u nas nie wiadomo od czego, ale ma taki znak jakby ktos jej palunia obiwazałam i to dleikatnie poprzecinał skórke, wczoraj to zauwazyam i dzis jeszcze ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alan spi
maz na motorze
zrobilam ogien w centralnym,bo mi zimno ☺️

zaraz bedzie inne powietrze w domu 😉
na dworze cieplej niz w srodku

mielismy jechac na dozynki............chyba nici z tego i caly dzien sama z dziecmi w domu 😠
ciekawe kiedy maz dojedzie...............ma u mnie przewalone.O 14 mial byc w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia u nas tak samo ten paluszek wygląda, jeszcze jest dziś ślad z przodu od tego włosa tylko z tyłu widać, że już się wyrównuje. On się normalnie jakby wrastał masakra.
Werka zasypia. U dziadków trochę marudziła, bo nie mogła zasnąć ale jak w końcu się udało i się wyspała od razu lepszy humor.
Spadam się zrelaksowac z Kotkiem, ale nie poprzez sex, bo mi się nie chce 😜 Ząb mi odpuścił jak ręką odjął. Dziwne. Ibum jest też przeciwzapalny i może pomógł, a ja tak zawsze unikam środków przeciwbólowych i proszę. Lepsze to niż antybiotyk na pewno.
Wszystkiego naj dla Poloneza z okazji półurodzin 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Poluś juz 6m-c masakra.....zdrowka malenka 😘

Jest lewa dolna jedynka
Niko wychodzi ta sama co Alanowi....ida bracia zab w zab 🙂

bylismy na kolacji i jestem padnieta
dozynki lipa jakich mało....zero atrakcji dla dzieci
jakas dupiata wspinaczka tylko do ktorej masa ludzi stala


Niko chcial spac u tescia(tesciowa w De jest)
tak sie cieszyl...........przyszlo tak daleko i mowi"mamusi ja sie boje"spi w domu
wiedzialam,ze tak bedzie
ma dziecko racje najlepiej w domu sie spi 😁

spadam spac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Co jest kurde z Meti?


a Ty Kasia do niej pisałas nie?? i ona nic sie nie odzywa??

No właśnie pisałam i się nie odezwała. Jak mam być szczera to się martwię, bo zżyłam się z każdą z Was 🙂
Kocham Was wszystkie, ale i tak bardziej od Was kocham Wasze dzidki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...