Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

My spędzamy niedzielę na ciężkich robotach niestety, bo jak mąż pracuje po 10 godzin dziennie w tyg. to się inaczej nie da. Wytrzepał z rana dywany, ja podłogę wyczyściłam tak, że można z niej jeść 😉 Teraz z tatą wiercą w łazience by szafki powiesić i oświetlenie zrobić.
Z Magdą gadałam. Jagódka dalej chora, okazało się, że zapalenie płuc ma, a lekarz mimo że prywatny to nie umiał stwierdzić. Jakieś takie, że nie słychać w słuchawkach tylko pulmonolog opukując stwierdził 😮 Masakra wszystko przez szczepionkę podaną przy zaziębieniu. Chociaż niania się super sprawdza u nich.
Mamy obiad od mamy kopytka i kotlety mielone pieczone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
ej jestem troche zaniepokojona
bo wydawało mi się dwa dni temu że widać zęba na górze, ok jeszcze nie przebitego no ale białe było jak byk
a teraz jest mega czerwona krecha jakaś,takie jakby coś ubite, a zeba nie widac
miałe wasze dzidki tak, ?



moze krwiaczek sie zrobil?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
ej jestem troche zaniepokojona
bo wydawało mi się dwa dni temu że widać zęba na górze, ok jeszcze nie przebitego no ale białe było jak byk
a teraz jest mega czerwona krecha jakaś,takie jakby coś ubite, a zeba nie widac
miałe wasze dzidki tak, ?

Tak Sztunia moja mała też tak miała i wyszedł ząbek za jakiś czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztunia napisał(a):
ej jestem troche zaniepokojona
bo wydawało mi się dwa dni temu że widać zęba na górze, ok jeszcze nie przebitego no ale białe było jak byk
a teraz jest mega czerwona krecha jakaś,takie jakby coś ubite, a zeba nie widac
miałe wasze dzidki tak, ?

tak, no pisałam już o tym
u nas było na dolnej jedynce, najpierw białe, potem krwiaczek, a potem ząb wylazł
mulant chyba tez pisała, ze Hubert tak miał

Goście poszli.
Pozmywałam, chłopaki sprzątają w ganku, a ja mam chipsy i chwilę odpoczynku. O 15:00 ma przyjść męża kolega z dziewczyną, pewnie dłużej posiedzą, ale lubię ich bardzo, więc spoko 😉
Mojego chłopa coś wzięlo na jesienne porządki, ale to się ceni, ja syfu w ganku nie chciałam ruszać nawet, bo tam lawina pierdół jest haha i wszędzie ponasrywane przez myszy. Ogarną mi to zmyję podłoge, poustawiam wrzosy i będę sobie tam spędzać jesienne popołudnia - mam nadzieję,ze będą one ciepłe 🙂

Ciepło, posiedzieliśmy na dworze, jest tak miło dzisiaj 🙂 Wikusia się dotleniła jak trzeba, aż usnęła przy butli hehe i śpi 🙂 mój zwierzak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dziurę w ścianie w pokoju ahahaha. Kurna jakie cienkie są te ściany. A Łukasz pożyczył wiertarkę z firmy remontowej taką co to zwykła osoba kupić nie może tylko firma, która jest zarejestrowana pod kątem remontów, bo wiertara ta w niepowołanych rękach mogłaby zburzyć konstrukcję budynku 🙃 Ale spoko dziurę zakleją i zamalują, bo farbę jeszcze mamy tą z pokoju 🙃 Rozrabiamy słowem 😉
Astra Ty już masz gości to już po remoncie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy sukces haha
mała zaczela dzis siadac z pozycji na czworaka do siadu migiem przechodzi. I mało tego! 😁 ja wchodze do niej,a tu kudłata głowa nad łóżeczkiem, no wstaje małpiszonek 🤪 radoche mielismy jak nie wiem, nie spodziewalismy sie tego 🙃
superowe zakonczenie dnia.
Spią od 20.00
a my na tv patrzymy

lady u mnie juz po remoncie i wysprzątane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej hello
gratki dla Wikudełka, to rodziców malutka zaskoczyłas. widzisz Astra jaka mobilna?? juz teraz oczy dookoła głowy trzeba miec.
moja tak stabilnie stoi i tupa przy czyms ze szok. i puszcza sie jedna reka i odwraca o 90 stopni, jak cos chce z tyłu zobaczyc. takze juz teraz to takie słodziaki tuptaki sa te nasze pociechy.

my wstalismy, bylismy cała rodzinka w kosciele, niunia cudowała cała msze prawie, potem sie ulało mleczko co ja w domku nakarmiłam, zaczeła marudzic i pzred sama komunia usneła i musiałam z nia na rekach do komunii isc, ale przy okazji ksiądz ją pobłogosławił.
potem zaliczylismy spacerek, bo spała w wózeczku, zuzia po powrocie padła, a ja zrobiłam leczo z cukini bo mielismy cukinie jeszcze jedna, zeby sie nie zmarnowała. jak wstała zuza to pojechalismy do galerii, po buty zimowe, zuzi kupilismy w smyku, z membrana, fajne i to w promocji za 65zł, az dziw, ale pani mówiła ze z poprzedniej kolekcji i dlatego, bo tak to ponad 100zł duzo kosztuja. i fajnie sa.
a idze miałam kupowac te saszki czy emu ale teraz nei wiem, bo jak ona tak łazi juz to mzoe ona zechce w zime na spacerku se potuptac, a takie to pzremokna, tylko ze one super do wkładania, inne to bede musiała jej wciskac, jak te adidaski co teraz mamy.
nio nie wiem, musze pomyslec.

hmmm co ja wam miałam popisac.
gulek rozumiem ze tesknisz za rodzicami, jestes jedynaczka i zwiazana bardzoz rodzicami. ja swoich mam te 120km stad, i tez tesknie, ale czasami lepiej jak sa rodzice dalej, jestesmy bardziej samodzielni i wiemy ze nie polecimy na obiad do babci... hehe
ale pewnie ze rodzice blisko to tez plusy, pzreciez moi cały czas móia ze jakbysmy byli na miejscu to by igi jakos na spółke popilnowali, raz tata raz mama. nio nie wiem...
gratki dla polci za nurkowanie seriami, cokolwiek to jest 🙂 i dla maji ze głowe długo pod woda trzyma.
a jak z sikaniem sztunia u was?
moje krzesełko do 36mca wiec ukonczenia 3 lat, albo do 15kg. zuzia juz tyle miała mniej wiecej.
tylko np co mulant ma kupic hubciowi jak on w wieku 6 mcy wazy 15kg?? chyba nie przewidzieli takich krzesełek, bo zazwyczaj chyba sa do 3 lat i 15kg.
izunia a alanek juz lepiej?? ja mojej dzis uszka czysciłam bo cos wypłyneło z nich i to taka jakby zaschnieta krew, kurcze.....i łapie sie za te uszy, ale nie od dzis i juz lekarka sprawdzała, a lipa leciec do przychodni z byle czym bo tam tyle zarazków, kazdy z choroba przyłazi i mozna miec potem z uszka zapalenie płuc, jak bidiulka jagódka 😞
biedne te dzieciaki naprawde...

fikus a jak Twoja choroba?? pusciło juz?? Iza a ty do tej pory nie byłas u lekarza z tym niuchem i gardłem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
hej hej hello
gratki dla Wikudełka, to rodziców malutka zaskoczyłas. widzisz Astra jaka mobilna?? juz teraz oczy dookoła głowy trzeba miec.
moja tak stabilnie stoi i tupa przy czyms ze szok. i puszcza sie jedna reka i odwraca o 90 stopni, jak cos chce z tyłu zobaczyc. takze juz teraz to takie słodziaki tuptaki sa te nasze pociechy.

my wstalismy, bylismy cała rodzinka w kosciele, niunia cudowała cała msze prawie, potem sie ulało mleczko co ja w domku nakarmiłam, zaczeła marudzic i pzred sama komunia usneła i musiałam z nia na rekach do komunii isc, ale przy okazji ksiądz ją pobłogosławił.
potem zaliczylismy spacerek, bo spała w wózeczku, zuzia po powrocie padła, a ja zrobiłam leczo z cukini bo mielismy cukinie jeszcze jedna, zeby sie nie zmarnowała. jak wstała zuza to pojechalismy do galerii, po buty zimowe, zuzi kupilismy w smyku, z membrana, fajne i to w promocji za 65zł, az dziw, ale pani mówiła ze z poprzedniej kolekcji i dlatego, bo tak to ponad 100zł duzo kosztuja. i fajnie sa.
a idze miałam kupowac te saszki czy emu ale teraz nei wiem, bo jak ona tak łazi juz to mzoe ona zechce w zime na spacerku se potuptac, a takie to pzremokna, tylko ze one super do wkładania, inne to bede musiała jej wciskac, jak te adidaski co teraz mamy.
nio nie wiem, musze pomyslec.



jezeli ona juz tak fika to pomyslec tzreba o zimowych dobrych butach
zima dluga i do roczku na bank bedzie biegac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
nio własnie kurcze... tez tak sobie własnie uswiadomiłam...


po domu ok na bosaka dziecko chodzi czy w skarpetach

ale pojdziecie na spacer i juz bedzie klapa
bo mloda na sniegu nie pobiega
a dla niej to bedzie nowosc i ciekawosc

pamietam jak Nikos chodzil
juz na roczku biegal i mial buciki zimowe

moze troche poczekaj
bede promocje

ja na bank kupie z elefanten
tylko ,ze w Pl taki marny wybor jest
moze znowu mi sie uda w promocji kupic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...