Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kasy nie pożyczam. Ciuchy czasem Dorocie, ale ona jak moja siostra. Jak się zastanowię to nawet nikt nigdy ode mnie nie próbował kasy pożyczać.
Znowu się poryczałam śpiewając małej do snu, ja pierdolę. Może po prostu powinnam pójść do psychiatry? Na depresję od ręki 2 miesiące zwolnienia będzie. Mam taką jazdę przez swoje doskonałe dzieciństwo i to, że moja mama nie pracowała. Kurwa muszę się pozbierać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej dziewczyny ja caly czas was podczytuje tylko z odpisywaniem jest gorzej:d ksawery opanowal raczkowanie na perfekt potrafi przeleciec przez pokoj jak strzala np wczoraj wieszalam pranie na balkoniei i maly mi przyraczkowal wzielam go odnioslam przymknelam drzwi balkonowe i wieszalam pranie dalej skonczylam chce wejsc do pokoju a ten maly lobuz stoju przy drzwiach oparty o nie lapkami jeju jak ja sie nameczylam zeby wejsc do pokoju i go nie przewrucic a on w glos sie ze mnie smial. Maly ma niecale 9 kg wagi i ubranka na 74 robia sie przy male ale i tak przy Hubim to on jest kruszynka 🙂 ja tez piore wszystko co piore wole zapach mojego plynu do plukania niz sklepu 🙂 Ksawery dzis przeszedl sam siebie ma taki samochodzik jezdzik sadzam go na nim i trzymam i tak jezdzimy a maly do tej pory sobie przy nim stawal i wlanczal muzyczke a dzis stana za nim i pchal do samochodzik jechal do przodu a Ksawery szedl za nim oczywiscie trzymajac sie i pchal dalej a jaki mial ubaw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izu ja już nie pamiętam kiedy Bartkowi mannę gotowałam, ja mu kupuję w biedronie mleczny start i sam sobie robi, wsypuje do kubka, zalewa wodą i gotowe 🙂 bez przypalania mleka 😁
Ja też lubię ten mleczny start, czekoladowy albo malinowy mmmm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Izu ja już nie pamiętam kiedy Bartkowi mannę gotowałam, ja mu kupuję w biedronie mleczny start i sam sobie robi, wsypuje do kubka, zalewa wodą i gotowe 🙂 bez przypalania mleka 😁
Ja też lubię ten mleczny start, czekoladowy albo malinowy mmmm 🙂


Niko teg nie chce 😠
nawet robilismy od Alana kaszke ,zeby psy jej nie dostaly i dupa blada
on chce swoja i koniec
a co tam.....na przyszlosc daje sie na 1,5 a nie na 3 🤪 🤪matka chciala szybko i mam za swoje
bede szorowac plyte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam małej to krzesełko do karmienia co ma gulek.
Moja koleżanka z pracy wyskoczyła mi z tekstem, że jak wrócę i trochę się ogarnę to ona by poszła na urlop tydzień, bo jest wykończona. Nosz kurwa, bo ja to z wakacji wracam. Zrobi tak, a idę na zwolnienie, pierdolę. Jeszcze nie wróciłam i już robią ze mnie jelenia. Kurwa, kurwa, kurwa!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ula nauczyła się robić pa-pa 🤪

Dziś ma jakieś problemy z brzuszkiem, dałam przed chwilą espumisan, mam nadzieję że zaraz jej minie.

A ja zaraz się zbieram na moje latino, wkręciłam się na zajęcia rok wyżej, bo nie umialam inaczej tego z pracą pogodzić, mam masę choreografii do nadrobienia, ale dam radę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady, mój stosunek do pracy po powrocie z macierzyńskiego też się zmienił na bardziej luźny, już nie wypruwam sobie żył żeby ze wszystkim zdążyć i żeby wszystko grało. Inni też niech coś dadzą z siebie!!! I okazuje się, że można 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz leliva, w końcu poradzili sobie beze mnie ponad rok. Ale wkurwia mnie takie gadanie. Nie dosyć, że mam doła to jeszcze ta przywaliła. W większości matki traktują pracę jako odskocznię od domu i obowiązków, a u mnie się chyba tak nie da. Ja im jeszcze kurwa pokażę! 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O ja 😮 Lady, jeszcze takiego wkurwa u Ciebie nie widziałam!
Nie wiem co Ci poradzić choć samej wcale nie łatwo mi się pogodzić z tym, że Jasiol musi do żłoba. Po prostu trzeba chyba liczyć na czas, zobaczysz że żadna krzywda się Niuni nie dzieje a i dzieciństwo wcale nie gorsze od Twojego tylko przez to że pracujesz. Dasz rade 🙂
Ja tez sie nie zamierzam przejmować tak bardzo robota ;]

Gratki dla Ksawcia 🙂 I buziole w ware Iguni :*

Ewcia Jasiol z tego poduszkowego więzienia wylazł migusiem więc postanowiłam zrobić mu baze, ale chyba bardziej to mnie rajcowała niż Jego hehe - o taka 😁




PS. Straszną pikseloze ten tiny robi ze zdjęć ale kijek 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
A ja widzę ładnie niespikselowane 🙂 Super namiocik dla super Jasia. My się bawimy, bo zaraz dzidek bedzie beton.

No Wikę tata zabawia, zeby z pół godz jeszcze wytrzymała 😁

Fajny Jan w bazie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde a ja się wkurzyłam, bo okazało się, że małej łóżeczko ma tylko dwa poziomy :/
Skurczybyk juz próbuje raczkować. Zarąbiście się jeszcze chwieje na tych swoich kolankach 🙂
Gratki dla Ulci z okazji robienia "pa-pa" 🙂
U nas górna prawa dwójka już na wylocie 🙂
Jak burza te zębiska wyłażą 🙂
Lady, ja też nie wiem co Ci doradzić. Jakoś to musi być, pomyśl sobie jak to fajnie będzie jak będziesz wracać po męczącym dniu w pracy do domu, w którym czeka na Ciebie Twoja największa radość życia 🙂
Każdą z nas czeka rozstanie z dziećmi, niektóre teraz, inne później.
Dasz radę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka żenada z tym meczem, ja pierdzielę, całe euro dach zaciągnięty, a teraz w październiku go otworzyli 😠 Co za mózgi tam siedzą to ja nie wiem.

Bioderka po latino rozkręcone a mąż idzie w kimę...

Kurde, juz trzeci raz śniło mi się, że jestem w ciąży. Ostatnio już nawet wyśniłam, że tym razem będzie Grześ 🤪 🙃 Ale nie, czekam na tuskowy roczny urlop macierzyński 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
sztunia napisał(a):
oglądam uwagę
ja pierdole
jest to przerażające


co bylo?


o tych dzieciach ze złoba
kurwa no brak mi słów
takie ciałka skrepowane pokazywali
szok


to dobrze,ze przegapilam
serce peka na atakie cos

kur....tez tak wiazac i meczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...