Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej mamuśi z góry przepraszam za moją nieobecność ☺️ nie mam nic na wytłumaczenie po za tym ze mam KAJĘ 🙂 Tosia szukałam właśnie pajaców dla Kajki ale kupiłam 6 u jednej dziewczyny za 26 zł 🤪 no a kop w dupę boli mnie do tej pory 😁 😁 😁 😁

Kasia Emisia to księżniczka 🙂 😘 😘 😘 zazdroszczę takiej sesji 🙂

Wszystkie zdjęcia dzieciaczkó cudaśe Kamilka śliczne rzęsy, Kornelka różowa landryneczka 😜
Jasiu numer 3 to piękna Jasiowa 🙃 🙃 🙃 Jaś nr 2 to najpięknijeszy pultasek 😘 😘 😘 😘

Ania robisz chrzciny w moje imieniny 😜 nawet nie czuję że rymuję 😜

Ilka super że u mojego zięciunia wszystko wporząsiu 🙂 no i zapisałam salceson... moja mama nawet zakupiła ostatnio 2 kg to powiem jej żeby zamroziła kawałek dla Kajci 😜

Daria współczuję teściowej kosci miażdżą system a co do chrztu to ja bym jej to z głowy moment wybiła!!! To moje dziecko i ja decyduję co chcę dla niego jeszcze jak by moze co dołożyła to bym się zastanowiła a tak to w dupę niech się pocałuje!!!

MOnikas współczuję sytuacji 😞 ja to bym się załamała jak bym di szpitala trafiła wiecie ja mam dylemat co zrobić bo za tydzień mój M kończy 30 lat i wychdozimy razem z domu i ja już sram w gacie co z Kajcią 😞 tzn teściowa zostanie ona dobrze się zajmuje ale ja się cykam ☺️ 😞
aha dodam ze z tego względu teściow akupuje łóżeczko turystyczne dla Kajki żeby mogła sobie w swoim w pokoju je rozłożyć a nie w naszym zeby spała i tylko niańkę sobie włączyć no ale to teściow amoja hahahahaha

Aniu co do nocek to u Nas też nie ciekawie tzn róznie bywa raz zaśnie przy cycu i jest git a np tak jak dzisiaj moja teściówka o 18:30 ją uśpiła na 30 minut to do 22 bujałam się z mała... ehhhh

u Nas tydzień gólnie ok... 3 razy byłam na zakupach kupiłam sobie kurtkę i mężowi w Ravelu bo była promocja ze do 16 listopada wszystkie kurtki i płaszcze 50% tańsze to zamiast 340zł zapłaciłam 170zł a za męza 155zł 🙂 no i jeszcze Kajce kupiłam parę rzeczy 🙂
Aniu jutro będą zdjęcia w groszy obiecuję 🙂

Ula ja podaję wit D ale Kaja na cycu we srodę się szczepimy to pogadam z lekarką to podpytam 🙂

Wiecie tyle mnie nie było ze 50 jak nie więcej stron nadrabiałam i z dnia na dzień coraz bardziej się dołowałam ze tyle do czytania 😁 😁 😁 😁 😁

a co do brzuszka i powrotu to my w kwietniu 2014 bierzemy się za robotę bo umowę mam do sierpnia 2014 to mnie zwolnić nie będą mogli 🙂 no chyba ze się wcześniej samo przytrafi 😜

Kajcia już sama się bawi zabaweczkami chwyta do ręki przekłada do drugiej bawi się nożkami obraca na boki no cudowna jest

Karola zazdorszczę tego wina z koleżanką ja niby przyjaciółkę mam pod nosem ale od kiedy jest Kajcia to tak jak by zapomina się jej o mnie i widziałyśmy się ostatnio ja wiem koło półtora msc temu 😞

aaa gratuluję wszystkim dzieciaczkom skończonych kolejnych msc i trójeczek no całuje wszystkie 😘 😘 😘 😘 😘

Tosua a to Ty czekolady jeszcze nie jesz? Ja wcinam aż mi się uszy trzęsą już z orzechami to dawno przesżłość jak próbowałam każdy rodzaj...

a ostatnio dokłądnie przedwczoraj zjadłam pizzę i to nic tyle ze polałam ją sosem czosnkowym (nie polecam) i mała nie chicała jesć mleka oj jak plułam sobie w brodę 😞 widać ze chce cyca a jak bierze do buzi to pluje i drze się tak jak bym ją obdzierałą ze skóy i nie wiedziałam co zrobić to mądra mama wymyśliła i posmarowałą sobie cycka boboticiem bo on słodki i mała się nie kapła i zjadła całęgo cyca i poszła łądnie spać na 6h 🤪 🤪 🤪

Rosi udanego pobytu u brata i daj znać jak mała lot zniosła bo też do brata chcę lecieć do Angli 🙂

My się kąpiemy róznie zależy co mam ale w emolientach Oilatum, Emolium i Oilan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hejcia!
Emilusia śliczna księżniczka! 🙂
Monia, super że zdrowiejesz 🙂 😘
Kasiala no wreszcie! 🙂 Ja jem czekoladę, ale nie od razu całą na raz. Kakao małego nie uczula, bo codziennie robię sobie gorące do picia, czekolada przeszła test, ale orzechów boję się tak jak i grzybów. Jem po trochu ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Ja Siasiula kąpię w Oilatum, myję go teraz Nivea Sensitive, bo nie było mojego żeliku Hippa, aaaa i używam szamponu na jeżyka 😁 do ciałka mleczko Hippa, na buzię Emolium krem, w pachwinkowych fałdkach smaruję Sudocremem, bo zawsze są czerwone (urok mojego Pulatasa 🙂 ), do dupki i pod jajeczka zwykły od odparzeń Hippa albo Nivea, bo mam próbki z gazety 😁 Ogólnie więcej tam kosmtyków niż smarowania, ale i ja i on lubimy się głaskać i ładnie pachnieć 😁 Wogóle mam jebca na punkcie świeżego prania 🤪 i przerzuciłam się na płyn Loveli do płukania, a wszystko tak pięknie pachnie 🤪
Całe szczęście tfu tfu, że nie mamy skórnych problemów, piorę ciągle w Loveli, prasuję rzeczy do tej pory (bo lubię to robić 🙃 ) chociaż podobno można przestać prasować po 3 miesiącu.
Kasiala, widać Kajci nie smakuje czosnek 😁 Mój nie wybrzydza, nie dodaję go w jakiś kosmicznych ilościach, ale dwa ząbki do sosu spaghetti, czy sos do pizzy- nawet nie poczuł. Aaaa i właśnie wcinam bagietkę z masłem czosnkowym... A tak jej w ciąży nienawidziłam bleeeeeeeeeee. Chociaż wstręt do ryb trzyma się mnie do tej pory, śmierdzą mi okrutnie.

To sobie pogadałam, ale cały dzień mnie nie było 😁

Ania, trzymam kciuki za szybkie odpadnięcie Kamilki w senną otchłań 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra idę spać, bo mój Ciasteczkowy Potwór już się kręci 😠 Nie da starej matce nic napisać....
Boooooże jak ja go kocham nygusa mojego! A największy przypływ miłości mam jak śpi 😁 Taki grzecznioszek i nie mogę się na niego gniewać, chociaż nakrzyczał dziś na mamusię, bo mu cycusia dawała 😁
I usypia mi sam na spacerku, daje sobie nawet wywijać rękawki żeby cieplutko było w łapki 🙂 I zrobił się taki kontaktowy, nie cieszy się na niczyj widok tak jak na mój.
Koniec czułości idę go wycałować, przytulam cielsko moje do niego i śpioszkamy 😁
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rozdałam 10 stron wstecz 😜

Ula ile mleczka i w jakich odstępach czasowych dajesz Antosiowi?

Tosia ja też uwielbiam jak pachnie pranie, do ciuszków dzieciaków stosuję płyn do płukania Lenor sensitive i pachnie mega 😁 Następnym razem może spróbuję Loveli bo tego Lenoru to już używam 2,5 roku i już mi się trochę znudził 😜

Kasiala gdzie Ty to wszystko mieścisz?? Ja jakbym tyle zjadała to bym od razu gruba się zrobiła a Ty taka szczuplizna jesteś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ohhh Karola widać po mnie te czekoladki, tiramisu, rurki z kremem, rogaliki ja to mogła bym nie jeść obiadów tylko słodkim się zajadać 😮 😜 🤪 codziennie na śnaidanie jem kanapki z dżemem i powidłami 🙂

Tosia ja też mam największy przypływ miłości jak Kajcia śpi i dlatego rano jak się obudzi to się śmiejemy do siebie rozmawiamy i mamy najlepsze humory 🙂

aaa pisałyście gdzieś tam o mężach i ich bałaganiarstwie to muszę się z Wami w bólu połączyć bo mój to też syfilarz niesamowity 😠 😠 😠 nigdy nie wyniósł skarpet do prania juz mu to do gowy miloin razy tłukłam nawet mu chowałam do czystych rzeczy te brudne ale on się nie zjarzył 🤪 🤨 😮 😁 😁 😁 wiec pozostało mi to wynosić... ehhh w kuchni jak robi jedzenie to nie schowa do szafek tylko leży na blacie a zlew zrobił sobie z naszego pARAPETU BO WSZYSTKIE BRUDNE NACZYNIA JAK ZJE TO TAM ODKŁADA 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 😜 my znów wyspani 😜 😜

Karola Antos je 5 razy, 3 razy w dzień po 150 i o 18.00 i 22.00 po 180 ml. ale juz się krzywi przy tych 150 wiec bedę musiała zwiekszyć, tylko on obiadków jeszcze nie je, czekam na decyzje alergologa. a i na pewno więcej by wmłócał, tylko ja daję na ulewanie taki zagęszczacz i on się przez to bardziej najada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja! 🙂
Nocka przespana, byliśmy już na spacerku. Pogoda śliczna, słonecznie 🙂
Ula fajne te pchacze, ja właśnie widziałam tego lewka z Fishera.
Widziałyście skoczki?
http://allegro.pl/fisher-price-skoczek-zoo-i2773126929.html
http://allegro.pl/fisher-price-k0317-skoczek-zebra-rodeo-i2768599402.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do prezentów gwiazdkowych to też sporo rzeczy mnie zainteresowało 😁
http://allegro.pl/fisher-price-dino-z-wyskakujacymi-pileczkami-muzyk-i2787893343.html
http://allegro.pl/fisher-price-szczeniaczek-uczniaczek-2-gratisy-i2789881123.html
http://allegro.pl/uczony-warsztacik-z-narzedziami-fisher-price-i2799368628.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My też byliśmy wszyscy na spacerku bo słoneczko świeci 🙂
Wróciliśmy do domu a tam sąsiedzi za ścianą chyba urządzają balangę bo muzyka dudni na całego 😠 😠 😠 nawet Staś się denerwuje 😠

Ja te wszystkie zabawki typu fontanna z piłek,raczkująca piłka,gadająca skrzynka na listy,skoczek itp przerabiałam z Frankiem i powiem Wam że u nas nic nie zdało egzaminu i każdy wydatek okazał się wywaleniem pieniędzy w błoto bo mój syn praktycznie niczym się na dłużej nie zainteresował. Dlatego Staś ma teraz zabawki po starszym bracie a ja pieniądze wolę przeznaczyć na coś praktycznego 😁

Ula mój zjada po 150 co 3,5-4 godziny i też jak skończy jeść to się ogląda gdzie się podziała flacha. Żarłoczne te nasze dzieci 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 🙂
OJ Monia współczuje tej akcji ze szpitalem i tych zmienionych godzin pracy meza, praca w niedziele to jakas masakra!
Dziewczyny fotki superkowe!
My kapiemy sie w oilatum i szampon z emolium uzywam.
Małemu wyskoczyły ostatnio krosteczki w okolicy kolan.. zastanawiam sie czy to nie objaw alergii pokarmowej, spróbuje chyba odstawic manne z glutenen. a Wasze dzieci miały cos takiego?
Mój maz wczoraj cały dzien szafke robił, a dzis montuje druga 🙂
Spacer dzis to jakas masakra marudka taka sie włączyła ze nawet raczki mu nie pasowały, a szkoda bo dzis taka fajna pogoda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karola ja własnie chcę zostac przy tym ze jedna zabawka na dany okres rozwojowy wystarczy, bo Antos tez widze juz taki jak Franio, spokojnie wystarczyłaby jedna grzechotka, jedna pozytywka, bo on i tak woli raczki pchac do buzi, bawi się szelkami jak przypiety w chuśtawce, swoim ubraniem, a najlepsza zabawa jest z kocem, przykrywa sie i hiperwentyluje 😁 a jak go odkrywam to rechot na całego, no nie wiem co z tymi dziecmi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kichałam dzisiaj głośno, bo już nie mogłam, a ten mnie wyczaił z huśtawki i tak go to straszyło, że na każde moje kichnięcie wyrzucał ręce do góry. Jak skończyłam to ukarał matkę i taką podkówkę strzelił, że myślałam, że się popłaczę razem z nim 😁
Przytulenie działa cuda, płaczki mijają 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...