Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzien dobryy 🙂 Amelka lezy obok i patrzy co ta matka robi na kompie 🙂
Antos:*
Ania daj znac co pani ekspert Ci odp.
Tosiaa ja moge drugie rodzic naturalnie :P
Monika nie daj sie depresji, pewnie kazda z nas ma momenty, ze ma dosc zmeczonie itd i wszystko na naszej glowie
kurcze nie wiem cos mialam napisac, ale dziecie piszczy i wszystko mi z glowy wylecialo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo 🙂

u nas nocka rewelacja- Mała zasnęła po 22 a obudziła sie o 7.30, myślałam że to koniec spania będzie a ona zjadła i pospałyśmy jeszcze do 9 🙂

Ania Morskooka ja też sie zabieram do eksmisji Małej do drugiego pokoju ale jakoś nie mogę.. dobrze nam jest tak że śpimy sobie razem (tzn każda w swoim łóżeczku) a tatuś w drugim pokoju 🙂

Domi ja mam łóżeczko turystyczne o takie:
http://e-maluchy.pl/sklep/lozeczka__k1/lozeczko_turystyczne_smart_plus_beebee_kolor_olive_cream_p38
tylko że ono ma kilka bajerów których Ty raczej nie będziesz potrzebowała skoro ma to być łóżeczko "z doskoku"; ale myślę że najważniejsze jest:
- 2 poziomy materacka
- dobre atestowane składanie
- boczna kieszeń - przyda sie jak dziecko będzie większe
- półeczka na pieluszki i kosmetyki- przydatna ale nie niezbędna
dodam że np przewijak to taki pic na wodę, bałabym sie dziecko na nim położyć, z płozów też nie korzystamy, z tych wibracji baaaaardzo rzadko więc uważam że są to zbędne rzeczy które tylko zawyżają cenę

Ania śliczniutka ta opaska 🤪 powodzenia na usg 🙂 ja też jestem ciekawa co Ci pani ekspert odpisze

Tosia u nas jak pewnie pamiętasz też były problemy z kupkami- 1 raz na tydz i lekarze mówili że to normalne przy cycowym karmieniu, teraz odkad jesteśmy na słoiczkach kupka jest 1-2 razy dziennie 🙂 a co do kakao to też słyszałam że jest zatykające więc może spróbuj odstawić i zobaczysz czy będzie lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

My pospaliśmy do 8, ja już posprzątałam, obiad też jest bo tylko musiałam ziemniaki obrać także w zasadzie już wolne 😉 Na 16 idziemy po to cholerne skierowanie do poradni laryngologicznej. Oczywiście bez rejestracji bo dzwoniłam drugi raz i pani powiedziała że nie ma szans, najbliższe terminy na połowę grudnia 🤢 Dzisiaj idę na 16 bo od tej godziny przyjmuje więc liczę że na początku nie będzie dużo ludzi, dobrze że moja Mama ma na rano to pójdzie ze mną i Dzieciaczkami 🙂

Domi My też nie używamy tej wkładki do fotelika.. inaczej Jasiu nie zmieściłby się 😁 😁

Rosi witajcie z powrotem 😘

Monkado nie mam pojęcia co na gardełka dla takiego Maleństwa.. może zadzwoń do lekarki bo bez sensu żebyś znów szła.

Antosiu buziaki na 4mce!! 😘

Ania przeurocza ta opaska!! 🤪 🙂

Monikas współczuję nocki i sytuacji z M. 😞 😘

Daria Bartuś przystojniaaak!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika a może Oliemu coś jest? ostatnio Kornelia była straaaaaaaaasznie nieznośna ciągle tylko rączki i płacz i tak w kółko, zauważyłam że jest radośniejsza jak zmieniam jej pieluszkę i połapałam sie że od dwóch dni zakładam jej dady, patrzę na pupkę a tam porządne odparzenie.. 😞 czyli nam dady nie podeszły a ona po prostu próbowała mi płaczem to zakomunikować.. poobserwuj Oliego, może go gardełko boli dlatego taki marudny i nie chce jeść, a może mu te ząbki idą- wtedy też dzieci są marudne i nie chcą jeść..
ja karmię Kornelię co ok .2,5godz w dzień a w nocy co ok 8, też mam wrażenie że czasami nie chce jeść/ nie jest głodna ale staram sie tego trzymać bo wtedy wychodzi jej 7 posiłków a nie chcę schodzić do 6 bo wtedy to by mi już wogóle przestała przybierać..
co do glutenu to ja troche inaczej slyszałam niż Morskooka- że po skończonym 5 miesiącu więc ja jeszcze nie podaję..
no i temat Mąż- może spróbuj z nim pogadać że jest Ci ciężko zajmować sie Małym cały dzień, może udało by Ci sie namówić go żeby sie 2 razy w tyg na godz nim zajął a Ty wtedy masz wychodne np na basen/ fitnes/ na kawkę z koleżanką itp, to naprawdę dużo daje, tak odpocząć psychicznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania czytam o Twoich wlosach ja juz nie wiem co mam robic... biore witaminy kupilam specjalny szampon na odrastanie i wypadanie wlosow ale caly czas wlosy mi wypadaja 😞 juz boje sie rano wlosy uczesac bo mam pelna szczotke wlosow 😞 nie wiem chcialam isc juz nawet do dermatologa 😞

Wczoraj byla moja mama i pierwszy raz zostawilam Bartka samego z Mezem 🙂 3 godziny bylam w ikei a moj synek smacznie spal... nie potrzebne bylo ani mleko ani herbatka ktora przygotowalam 🙂 fajnie jest wyjsc ale i tak caly czas myslalam czy spi nie nie ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny nie nadążam Wam odpisywać.. 😮 😁

Kinia powodenia u laryngologa, daj znać co i jak 😘

BUZIAKI DLA ANTOSIA!! 😘 😘 😘

Kasia ja też zapomniałam- Emilca po prostu cudowna! 😘

Rosi witaj z powrotem, opowiadaj jak było 🙂

co do listonosza to ja mam Anioła a nie listonosza 😁 już parę razy mi sie zdarzyło że słyszałam dzwonek do domofonu ale nie byłam w stanie otworzyć bo karmiłam Małą i nie chciałam jej odrywać i myślę "trudno najwyżej sie przejdziemy na spacerek na pocztę" a tu za jakieś pół godz znowu dzwonek i listonosz i mówi "aaa zaszedłem do pani jeszcze raz bo brzydka pogoda to ciężko z małym dzieckiem sie tarabanić na pocztę a tak to pani ma z głowy!" 🤪 😲 🤪 taki miły! i nosi mi każdą paczkę nawet dużą z kombinezonem, bez problemu i zawsze uśmiechnięty i powie coś miłego 🙂

a co do Mamy to byłoby super gdyby z nami zamieszkała na te 4miesiące i popilnowała Małej ale nie może bo.......... ma psa! 😠 owczarka szkockiego (dosyć duży) który biega luzem po podwórku, nigdy nie był na smyczy, nie umie chodzić przy nodze, no i nigdy nie był zamknięty w takiej klitce jak nasze mieszkanko no i do tego my mamy króliczka, więc na sprowadzenie go tutaj nie ma szans a zostawienie samego tam też odpada.. kiedyś myślałam że "jakoś to będzie" ale im bliżej do tego tym bardziej jestem załamana.. 😞 zostaje nam wzięcie opiekunki ale nie znam żadnej a tak "z ulicy" to odpada bo to musi być zaufana osoba a nie ktoś obcy... ehhh... nie mam pomysłu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monkado dzieki za rada fakt takiego wypasionego lozeczka nie potrzebuje ale w tych tanszych wiem teraz na co zwrocic uwage 🙂 Co do opieki nad Kornelko to nie wiem co poradzic bo napewno najlepsza opiekunka bylaby twoja mama ale jak nie moze przyjechac....a psa nie mozna komus podrzucic na 4 miesiace 🤢a zadna z kolezanek nie moze kogos polecic 🤢
Ania i co nie dowiedzialas od eksperta jak uspac dziecko...pozostaje twoja intuicja i moze w koncu kamilka sie zlituje nad wami 🙂
Daria nie moge zobaczyc fotki bo nie che mi sie cala zaladowac 😠widze tylko rekaw Twojego meza.
Kinia tak wlasnie myslalam bo ogladalam fotki Jasia na fb , musze dzis sprobowac jak wyciagne te wkladki bo szkoda mi spiworka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...