Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a ja bez humoru 😞
bylismy na szczepieniu Bartus plakal tylko jak pani wbijala igle a tak byl grzeczny. Wazy 7 070 a ostatnio 11.10 wazyl 5800. Zabki jednak wychodza dlatego budzi sie prawie co dwie godziny. Ostatnio zauwazylam ze Bartus ma zasinionego prawego sutka. Lekko go dotknelam i czuc cos w srodku takie grube klujące... Pani dala nam skierownie do chirurga na przeswietlenie. Niby to na razie przeswietlenie ale mojej cioci kolezanka byla z synkiem na zabiegu u chirurga i lekarz podal malemu za duzo znieczulenia i maly zmarl 😞 wiem panikuje 😞 przepraszam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie, mała wstała dzisiaj dopiero o 6 🙂 czyli przespała 5,5 godziny, efekt znowu zastój
ale teraz po kolejnym karmieniu ściągła już
Ula co do kąpieli to my kąpaliśmy na początku o 19, no ale po kąpieli było długie karmienie i zero snu, tylko zabawa na całego, to później kąpaliśmy o 20 i skończyło się tak że mała spędzała przy cycku po 2 godziny i więcej i dopiero usypiała.
Dlatego tatuś męczy zabawą małą, o 22 kąpiel a później się karmimy 🙂
Już się z tym pogodziłam że moje dziecko nie lubi zasypiac tak jak inne dzieci, jeszcze tylko muszę się przyzwyczaic do tego że nie śpi w ciągu dnia.

Tosia baskinki są super ale nie na moją figurę, no i jak w tym karmic 🙂 można by w sumie rozpiąc z tyłu, naciągnąc z przodu i cycek na wierzchu, ale średnio będzie to wyglądało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny 🙂my w trakcie szprzatania ale nam to cos dzis slabo idzie 😉 Tosia sukienki marzenie...no moze gdybym tak 5 lat mlodsza i chudsza byla 😁 😁 😁 😁
Monkado powodzenia u lekarza mam nadzieje ze jakis bardziej kumaty. a ja ostatnio to z malym nawet do lazienki codzie i dzis tak samo wzielam go bo musialam sie wykapac on grzecznie siedzi i obserwuje a jak wyszlam spod prysznica ten sie cieszy.....tak do moich cyckow 🤪 🤪tak to z niego facet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja 🙂

u mnie humor dalej do dupy, na 13 idziemy do lekarza, mam nadzieje ze wrócę z lepszym nastawieniem..

Daria rozumiem Twoje obawy i strach ale może po prześwietleniu okaże sie ze zabieg nie jest konieczny? moze Bartus dostanie jakąś masc czy inny lek i samo sie wchłonie? trzymam za to kciuki 😘
a waga imponująca 🙂

Agatka Amelka też super waga 😘 Kornelia depcze jej po piętach- w pon ważyła 6200g 🙂

Ania ja tez chciałam wystąpić w sukience ale też nie znalazłam żadnej rozpinanej od przodu.. wiec skończyło sie na spódnicy + żakiet

Ula a ja bym do tej granatowej sukienki ubrała taki żakiet jak Tosia pokazała i do tego już stonowane rajstopy np cieliste lub czarne, ja też lubię taki krzykliwy akcent a ten żakiet jest jak dla mnie rewelacyjny!

Domi a jak tam odparzenia Filipka? bo Kornelce zrobiło sie odparzenie na pupce i smarowanie sudocremem nie pomagało i Mama powiedziała mi żeby pudrować mąką ziemniaczaną i po 2 dniach już prawie wszystko sie zagoiło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daria 😘
odparzene coz ciagle z tym walczymy raz lepiej raz gorzej ale skora juz mu sie poprawila...moze zeczywiscie co dzienne kapiele to nie dla niego 🤢 🤢 🤢ja na to odparzenie mam taka masc bardzo tlusta tez chcial make ziemiaczana ale lekarka mi odradzila na szyje ale dzis na dzpce tez mu sie zrobilo to zastosuje to na pupe bo krolewicz zrobil kupe i usna w nocy i nie chcialam go juz budzic i od razu odparzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja już sobie wysprzątałam na błysk, pranie za raz będzie gotowe do powieszenia, obiad w lesie ale dość szybki więc luzik 😉

Rosi, powodzenia na szczepieniu! 😘

Morkooka jaki fajniutki jesienny Sebuś! 🙂 😘

Kasiala oczywiście trzymamy kciuki za Męża!!

Ania w sobotę już na pewno coś kupić, pozytywne nastawienie i będzie ok 😉 😘

Daria pamiętaj że masz Nasze wsparcie! Mocno trzymamy kciuki żeby obeszło się bez zabiegów, jestem pewna że tak będzie!! 😘

Tosia sukienki boooskie!!!!! 🤪
A co do Cerazette to ja czasami mam lekkie plamienia a tak poza tym jestem z nich zadowolona. Jak karmiłam Nikosia też je brałam.

Monkado 😘 😘



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się i ja,

wstałam dziś rano o 7 i do 8 bujałam sie z jaśkiem po mieszkaniu i od 8 do 9.30 pospaliśmy. Obudziłam się z mega bólem głowy i oczu otworzyc nie mogłam. Zmierzyłam ciśnienie i miałam 96/61 (prawie trup 😉 ). Wypiłam kawę i zaczynam żyć.

Daria nie martw się na zapas (wiem, łatwo powiedzieć) ale tzreba mieć nadzieje że to nic poważnego 😘

Morskooka śliczny Sebuś 🙂

Ania powodzenia Ci życzę w dalszych zakupach ( pamiętam jak sama miałam ten problem, w końcu pożyczyłam komplet - żakiet i spódnicę od znajomej a dokupiłam tylko bluzkę). nie lubię robić zakupów jak wiem że muszę coś wybrać bo mam mało czasu:/

Tosia a Twoje stroje cudne, tylko nie na moją sylwetkę, wagę i w ogóle 🤔 😉

Kinia a może chcesz wpaść i pomoc mi w porządkach?? hmm...mam tak w planach:prasowanie, mycie okien, odkurzanie i mycie podłóg a w miedzy czasie obiad zrobić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ula-la napisał(a):
ilka ja ostatnio taka liste to na tydzień rozkładam razem z obiadem 😁


to samo pomyślałam 😮

Kinia jakim cudem Ty to wszystko robisz z dwójką dzieci???? 😮

U nas po szczepieniu i spacerku zarazem ok. Mała płakała oczywiście przy ukłuciu i troszkę po i strasznie się na mnie obraziła 😁 jak do niej zagadywałam później w wózku to podkowę trzaskała i się odwracała 😁 😁 😁 po drzemce jej na szczęście przeszło. A waży już 8300 ale w bodach i pampku. A i dostała naklejkę dzielny pacjent 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karola napisał(a):
Przepraszam dziewczyny, że Was nie czytałam, ale nie mogę się skupić, na razie nie jestem w stanie myśleć o niczym innym tylko o tym, że mam wrażenie że jestem w ciąży........


wiesz co Karola, ja też, niby miesiączka była ale cos ciało dziwnie się zachowuje, no chyba że to moja psychika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...