Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
😠 ale ja głupia jestem, właśnie wracam od księgowej bo po ubezpieczenie byłam, i doqwiedziałam się że urlop wych jest BEZPŁATNY, 🤔 🤨 tylko ewentualnie z mopsu jakis dodatek. a ja bylam PEWNA że 80 proc wynagrodzenia. Skąd ja to wzięłam?? gdzie ja to przeczytałam?? a tydzień temu mówiłam naszej dyr że idę 😠

Buziaki dla Oliego 😘 😘 sto latek
Kasia no to sie ciesz ze nie chce smoka, antoś tez już odrzucił, nieraz się domaga jak mu nie idzie zasypianie, ale bardzo rzadko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Powariowałyście z tymi sukienkami 🤪 😁 😁

Karola staraj się myśleć pozytywnie, wiem że trudno, ale czasem można na siebie coś ściągnąć ciągłym myśleniem o tym i nakręcaniem się.

Monkado super wiadomości!!! Oby następna kontrola była już z twardą główką 😘 A posprzątać wpadnę wieczorkiem, bo teraz mam murzynka w piekarniku i idę jeszcze zrobić omleta Nikosiowi 😁

Oli buziaki na 4mce!! 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monkado super ze wiesci lepsze 😉 buziaki dla Kornelki w glowke :*

Kinia chlopaki super i do mnie Tez mozesz wpasc posprzatac jak by Ci sie nudzilo 😉

Tosia sukienki fajne tylko jakbym miala 30kg mniej to bym Sobie taka kupila, a ja sie wlasnie zastanawiam nad podobna marynarka

Karola trzymaj sie i nienakrecaj :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oli 😘 😘

Karola zrób rano test, a najlepiej bete jak masz możliwość.

Monkado strasznie się cieszę 🙂

Zojka po szczepieniu daje mi czadu 😞 M wrócił z pracy i po 15min powiedział, że pomnik mi postawi za cierpliwośc 🙃 Teraz się zdrzemnęła zjadła obiadek, cyc i jakoś leci ale ma momenty, że ręce opadają. Dałam jej czopka ibum to trzy kupy zrobiła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 🙂
Ale sie rozpsałyscie!
Karola nie nakrecaj sie, szkoda nerwow poczekaj na test. Jak sie człowiek czegos obawia to ma wrazenie ze wszystkie znaki na niebie mowia ze zisci sie najgorsze.

Oli i Emilcia:*

Monkado super wiadomości!!

Agatks mi ten mocniejszy róż bardziej sie podoba.

Sukienki słodziaszne!

Sebek znów jest mamowo-raczkowy..
mam dosc a maz jeszcz nie wrocił..

Kinia skad ty bierzesz tyle energii na sprzatanie?

A dzis było plucie jabłkiem:/ a przez 2 tyg tak ładnie jadł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale powiedzcie mi jaki sens ma robienie teraz testu czy bety, skoro wykrywają one ciążę 6 dni po zapłodnieniu, a skoro stosunek był w sobotę, do zapłodnienia mogło dojść nawet 3 dni po, to i tak test tego jeszcze nie wykryje. I jak wyjdzie negatywny to i tak w to nie uwierzę i dalej będę się martwić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...