Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
Ja nie podłączam do laptopa, ale podejrzewam jaka byłaby ta reakcja.
Rosi, Ty jeszcze niedawno pisałaś o tej chorej dziewczynce praktycznie bez szans na wyleczenie. Co z nią? 😞 Siedzi mi to w głowie i zawsze zapominam zapytać.


Julka, w sumie to na dobrej drodze jest bo zatrzymała się "produkcja" komórek rakowych więc to dobre info. Lekarze mówią, ż eto bardzo trudny przypadek i czeka ją naprawdę długie leczenie ale jest nadzieja. Już jest w domu i nawet ma lekcje indywidualne.

Ale Zojucha piszczy musze iść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
Kasia byłyście u kosmetyczki czy sama przekłuwałaś? 🙂
Śliczne dzieciaczki 🙂
A jak to napięcie mięśniowe u Emilki?

byliśmy u kosmetyczki a napięcie mięśniowe prawie całkiem już puściło ale jeszcze ma asymetrię ale idziemy 18 na kontrol to zobaczymy

Tośka jeszcze jeden post napisz i będziesz świętować 1000 posta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania_p napisał(a):
Super, dziękujemy 🙂
Też tak mojej robię 🙂 ale śmieje się ciszej, chociaż lepszy efekt uzyskujemy na golaska 🙂


na golaska jest u nas też, ale przed samym kąpaniem 🙂 Uwielbia jak ją całuję pod paszkami albo "pierdzę" w szyjkę, mój grechun mały. Aż nie mogę uwierzyć, że to już pół roku. Dziś rano sobie wsponinałam, jak szłam ją karmić pierwszy raz i przewijać. Jak obudziłam się po godzinie snu po porodzie i od razu się wykąpałam i leciałam do małej na oddział, a laski z sali potem mi mówiły, że patrzyły na mnie jak na głupią bo one dopiero po 12h się szły kąpać a ja od razu po oddziale latałam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaaaale fajny prezent!!! Zojka jaka Śmieszka 😘 😘 😘 Ale superowa 🙂 🙂 🙂

My mamy nagrane dwa filmiki jeden z kąpieli jak Jasiek zachowuje się jak mały wariat a drugi ja się recholi ze aż mu tchu brakuje, ale póki co są na męża telefonie więc moze na nasze pół roczku Wam pokażę 😁 😁

Zasnął ale wiem że to długo nie potrwa, bo się raczej nie najadł i pewnie za max 30 min będzie pobudka. Odkąd nauczył się podnosić tą głowę to odrywa mi się od cyca i chce siadać. A jak dziś pił herbatkę to na siedząco prawie bo inaczej się nie dało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Idę chyba poczytać. Dostałam w końcu Larssona 🙂 Ale przyznam że jestem na 250 str i jeszcze mnie nie wciągnęło tak na maxa.
Monkado Ty chyba jesteś jego zwolenniczką? Ja polecam Ci C.Lackber książki (pierwsza cz. Księżniczka z lodu) jak dla mnie jej ksiązki chyba są lepsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tyle sie opisalam i brak neta fuck!!!

pokrotce, szcepienie ok Oli plakal ale wd omu bylo juz dobrze zastanawiam sie jak nocka nam minie jak cos to mam czopki, narazie dostal jednego mikolaja od chrzestnego ,moj brat, spodenki takie fajne i duuuzy sliniak bo sie brudzi jak je hehehe to najfajniejszy prezencik i soczek marchwiowy 😁 bo lubi 😁

a ja pogadalam z M i nie bylo milo ,stanelo na tym ze on moze sie wyprowadzi ale nie wazne gdzie. wychodizl o 20 i mowi ja ide zaniesc mikolaja do siostry dzieci zaraz wroce i polozyl mi mala torebeczke, zatkalo mnie on mowi t o od mikolaja,a ja nie ma nic 😞dla niego.... dostalam kolczyki piekne sa ale chyba ich nie przyjme..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moj Oli tez sie tak rechocze jak mu pierdze w brzuszek lub caluje uda lub je sciskam delikatnie 😁 albo jak mu robie akuku lub dawaj go dawajalbo jak trzymam go mocno uginam kolana i mowie bum bububum i tupie nogami 😁
dzis Oli dostal mikolaja ,spodenki takie fajne wygodne od chrzestnego i duuzy sliniak i bardzo dobrze bo sie strasznie brudzi hehe jak je 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monikas28 napisał(a):
tyle sie opisalam i brak neta fuck!!!

pokrotce, szcepienie ok Oli plakal ale wd omu bylo juz dobrze zastanawiam sie jak nocka nam minie jak cos to mam czopki, narazie dostal jednego mikolaja od chrzestnego ,moj brat, spodenki takie fajne i duuuzy sliniak bo sie brudzi jak je hehehe to najfajniejszy prezencik i soczek marchwiowy 😁 bo lubi 😁

a ja pogadalam z M i nie bylo milo ,stanelo na tym ze on moze sie wyprowadzi ale nie wazne gdzie. wychodizl o 20 i mowi ja ide zaniesc mikolaja do siostry dzieci zaraz wroce i polozyl mi mala torebeczke, zatkalo mnie on mowi t o od mikolaja,a ja nie ma nic 😞dla niego.... dostalam kolczyki piekne sa ale chyba ich nie przyjme..


Ojej Monika...kryzysy się zdarzają w każdym małżeństwie podobno większość par ma je właśnie po pierwszym dziecku. Wierzę, że się dogadacie, no ale na pewno nie możesz pozwolić żeby się tak do Ciebie zwracał nawet w nerwach bo przecież Ty też się do niego tak nie odzywasz, nie? Dacie radę, musicie dla swojej miłości i dla Oliego, który jest z niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

My po bardzo udanym dniu 🙂 Rano laryngolog, wszystko w porządku, za 7mcy jeszcze kontrola i finito 😉 Później wróciliśmy do domu, Marcin od razu pojechał do urzędu.. wrócił cichaczem już jako Mikołaj 😁 😁 Nikoś zachwycony, mega zawstydzony ale nie poznał że to Tata 🙂 Mikołaj wyszedł, za chwilkę wrócił Tata 😉 i Nikoś aż piszczał jak opowiadał "Tata Mikołaj był!!! Przyniósł klocki Lego!!! Jasiu ma lewka, zobacz!!" 🙂 🙂 🙂 I oczywiście pół dnia układania klocków, prezent super trafiony, z resztą dla Jasia też, udało mi się powiesić tego lewka na pałąku od leżaczka i teraz ciągle tylko na niego patrzy i aż się trzęsie jak go włączam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...