Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
musze dac rade nie mam wyjscia

zaraz wstawie pranie i tak kolo 11 pojdziemy na spacer bo slonko swieci ciepla nie ma ale jest przyjemnie 🙂

dzewczyny co do facetow moj troszke lepiej ale jeszcze wiele rzeczy nie roobi niestety.. 😞

wczoraj 1szy raz sam na spacer go wzial :/ z kuzynki facetem oszli z dziecmi na godz na spacer sam by pewnie poszedl tylko do swoich rodzicow to jest dla niego spacer dodam ze rodzice mieszkaja 5 min drogi od nas 😮
a przewinal 2 razy i jeszcze sam z nim nie zostawal.... jakbym poszla teraz na studia jak planowalam to by zginal jak ciotka w czechac heh 🤪 😁
ale mysle ze zacznie wiecej czsu spedzac z nami jak wytynkujemy bo teraz ma kupe roboty na budowie i z pracy na budowe jezdzi a my sami ciagle..... 😞 czsaem lakac mi sie chce ale coz.
tynkujemy pod koniec wrzesnia wiec jeszcze troche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej a ja dzis cos zmeczona jestem pierwsza tura spania byla super od 22.00 do 2.30 ale pozniej co godzina pobutka 😞wczoraj zaczelam troche w szafie porzadki robic i jestem przerazona bo w nic prawie nie wchodze mysle o spodniach i spodnica i nie wiem czy powinnam to wszystko juz spakowac czy dac sobie jeszcze szanse 😠 😠ze schudne
powiedzcie ja jedza wasze maluchy bo moj to ciagle glodny np. o 2.00 je 30 min a o 4.00 znowu glodny i jak tu na spacer isc czasami to mi sie odechciewa bo ciagle na syrenie jak wychodze z domu i jak wracam 😞 😞 😞 😞karmicie maluchy na spacerze???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
domi81 napisał(a):
hej a ja dzis cos zmeczona jestem pierwsza tura spania byla super od 22.00 do 2.30 ale pozniej co godzina pobutka 😞wczoraj zaczelam troche w szafie porzadki robic i jestem przerazona bo w nic prawie nie wchodze mysle o spodniach i spodnica i nie wiem czy powinnam to wszystko juz spakowac czy dac sobie jeszcze szanse 😠 😠ze schudne
powiedzcie ja jedza wasze maluchy bo moj to ciagle glodny np. o 2.00 je 30 min a o 4.00 znowu glodny i jak tu na spacer isc czasami to mi sie odechciewa bo ciagle na syrenie jak wychodze z domu i jak wracam 😞 😞 😞 😞karmicie maluchy na spacerze???


moj je co godz co pol zalezy ile uciagnie a na spacerze rzewaznie spi i tak ze 2/3 godz a potem masakra jaki glodny a wlasnie siedzi znow na cycu
a nie panikuj zkg jescze schudniesz mojej kuzynce zajelo 6 mes a teraz sucha jak palec
ja juz wchodze ale nie we wszystki 1,5 kg mi zostalo do wagi sprzed ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie 🙂
U nocka sprzespana nawet Amelka byla laskawa I poszla wczoraj spac o 22 a nie jak zawsze kolo 23.30 a 24 🙂 pospala do 5 cyca i Jeszcze Zasnela
Do 9 a teraz Sobie aguga hehe
Dziewczyny powiedzcie mi czy jak mala ma katar to niema problemu isc na szczepienie czy lepiej przelozyc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey 🙂

Jak Wy robicie że Wasze pociechy śpią jeszcze rano jak jest widno 😮 Bo mój jak się obudził przed siódmą tak dopiero zasnął 🤨
Agatka przed każdym szczepieniem lekarz bada dzidzie i mówi czy będzie szczepił czy też nie. Ale słyszałam że nie szczepi się dzieci jeśli tydzień przed szczepieniem były przeziębione itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarnylok napisał(a):
Hey 🙂

Jak Wy robicie że Wasze pociechy śpią jeszcze rano jak jest widno 😮 Bo mój jak się obudził przed siódmą tak dopiero zasnął 🤨
Agatka przed każdym szczepieniem lekarz bada dzidzie i mówi czy będzie szczepił czy też nie. Ale słyszałam że nie szczepi się dzieci jeśli tydzień przed szczepieniem były przeziębione itp.

Moja je rano różnie - 5, 6 lub 7 zależy jak się obudzi i żeby spała to kładę przewijak tam gdzie ma głowę nakrywam kocem i ma noc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania_p napisał(a):
czarnylok napisał(a):
Hey 🙂

Jak Wy robicie że Wasze pociechy śpią jeszcze rano jak jest widno 😮 Bo mój jak się obudził przed siódmą tak dopiero zasnął 🤨
Agatka przed każdym szczepieniem lekarz bada dzidzie i mówi czy będzie szczepił czy też nie. Ale słyszałam że nie szczepi się dzieci jeśli tydzień przed szczepieniem były przeziębione itp.

Moja je rano różnie - 5, 6 lub 7 zależy jak się obudzi i żeby spała to kładę przewijak tam gdzie ma głowę nakrywam kocem i ma noc 😁


Ania oklask za pomysł 😁 😁 Tez to wykorzystam 😉

Agatka mi lekarka kazała przełożyć minimum o tydzień jak Jaś kilka dni wcześniej wymiotował, chociaż żadnej gorączki nie miał. Dziecko musi być na 100% zdrowe do szczepienia. Ja bym chyba przełozyła na Twoim miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tak w ogóle to witam mamusie 🙂
puściutko w wekend było, ja też nie miałam kiedy zajrzec,
wczoraj moja cierpliwośc została wystawiona na ogroooooooooooomną próbę
teściowa była z teściem (do niego nic nie mam) i poszliśmy na spacer (znowu sama tego chciałam) bo stwierdziłam że na dworze jakoś to zniosę 😠 spacer się przedłużył, bo teście stwierdzili że przejdziemy wokół jeziora 8 km
dla mnie ok. często z małą chodzę, tylko że nie takim spacerkiem jak z nimi zapowaiadał się długi spacer
Wszystko byłoby dobrze tylko że teściowa jak prowadziła wózek to co chwilę Kamilkę ruszała, a to czapkę poprawiała, a to boczek trzeba jej zmienic
W rezultacie polowę drogi z tych 8 km niosłam dziecko na rękach, żeby uśpic
plecy i ręce to mnie tak bolały że płakac mi się chciało
później jak już mała usnęła to już jej do wózka nie wkładałam, bo po co żeby znowu ją obudziła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
domi81 napisał(a):

powiedzcie ja jedza wasze maluchy bo moj to ciagle glodny np. o 2.00 je 30 min a o 4.00 znowu glodny i jak tu na spacer isc czasami to mi sie odechciewa bo ciagle na syrenie jak wychodze z domu i jak wracam 😞 😞 😞 😞karmicie maluchy na spacerze???


Domi mi zdarzyło się dwa razy karmić Jasia na spacerze, a w zasadzie raz to było po wyjściu od lekarza bo taki wyjec mu się włączył, że wolałam usiąść na ławeczce w cieniu i go nakarmić niż na syrenie do domu wracać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
domi81 napisał(a):
powiedzcie ja jedza wasze maluchy bo moj to ciagle glodny np. o 2.00 je 30 min a o 4.00 znowu glodny i jak tu na spacer isc czasami to mi sie odechciewa bo ciagle na syrenie jak wychodze z domu i jak wracam 😞 😞 😞 😞karmicie maluchy na spacerze???

Ja na spacerze to przeważnie karmię, no chyba że się mała nie obudzi, ale to jak krótki spacerek mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Czemu te weekendy tak szybko mijają.. 😞 Wczorajszy dzień super, wycieczka do ZOO bardzo udana, na lotnisko nie dotarliśmy bo Nikoś padł w aucie 😁

Kasiala buziaki dla Kajci z okazji Chrztu 🙂 😘

Monkado powodzenia u lekarza 😘

Domi mój Jasiu je co 1,5-2h, czasami co 3h 😜 Na spacerze zazwyczaj prześpi 3h ale zdarza się karmienie wcześniej.

Ania to super spacer miałaś z teściami 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

My już po wizycie, szybko napiszę a później Was doczytam 🙂
Otóż diagnoza pani doktor mną wstrząsnęła okazało sie bowiem że... nie wiadomo co jest Kornelce.. 😮 🤔 😠 tzn doktorka raczej wyklucza i nietolerancje laktozy i alergie na białko chociaż kazała trzymać dietę bezbiałkową, powiedziała że skoro Mała ssie tylko parę minut a później zaczyna sie płacz to może to być albo 1. nie chce jej sie ssać i ssie tylko dopóki jej praktycznie samo leci a póxniej zaczyna płakać 2. nie pasuje jej pozycja karmienia (raczej odpada) 3. coś jej nie pasuje w mleku (najbardziej prawdopodobne) ale co to nie wiadomo wiec musiałabym zacząć od zera czyli od bułki z szynką drobiową i gotowanego kurczaka i znowu powoli wszystko wprowadzać i ją obserwować tyle że ja właśnie tak robiłam i nie zauważyłam żeby to było po czymś konkretnym..
w każdym razie Kornelka w ciagu miesiąca przybrała tylko 500g przy czym jakies 2 tyg po ostatni ważeniu ważyłam ją u kuzynki i przybrala 400g a z tego wynika że przez kolejne 2tyg przybrała tylko 100g 😞 😞 😞 (mniej więcej od 2-3tyg zaczęły sie te problemy z brzuszkiem)
dzisiaj miala morfologię i ten test na białko, jutro muszę jeszcze mocz donieść i poczekamy na wyniki a nast wizyta za tydz i zobaczymy ile przybrala przez tydz..
ehh.. mam nadzieje ze sie ruszy 🙂

ok już Was czytam chociaż słyszę gulganie z łóżeczka to mogę nie zdążyć bo strasznie dużo naskrobałyście 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinia cudowne te Twoje dzieciaczki super że wycieczka sie udala 🙂 😘 😘

Domi nie wyrzucaj ciuchow- schudniemy! ja to sobie codziennie powtarzam, jak skończe karmić to biorę sie za diete 😁

Agatka u nas zawsze pediatra przed szczepieniem bada Dzieciaczka i decyduje ale jak Amelka jest przeziębiona to raczej ją dyskwalifikuje do szczepienia..

A my jutro też szczepienie, przy pierwszym nie było jakiejś wielkiej tragedii mam nadzieje że jutro też pójdzie gładko 🙂

Ania moja teściowa jest identyczna, ja nie wiem co z tymi babami jest! 😠 jak widzi że śpi to zamiast jej nie przeszkadzać to albo czapeczkę poprawi albo główkę przełoży a ostatnio to jej skarpetki na rączki zaczęła ubierać bo stwierdziła że ma zimne (lato, 30stopni) tłumaczenie że dzieci przeważnie mają zimne rączki nie pomogło.. 😠

Ilka super że sie w końcu udało dodzwonić i nawet termin jeszcze znośny jak na NFZ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...