Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej hej witamy sie imy wlasnie sie oli budzi 🤪 zawsze kiedy dopadne lapka hhaha

chyba go dzis na dwor wezme tak na 15 min b i jest okolo 14 st siedzimy juz tydzien prawie w domu chyba mu nie zaszkodzi chwilke na powietrzu??#

ja bym niei wychodzila ale mnie maz namawia zeby go przewietrzyc troszke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze będzie widać, ale to dowód na to, że moje dziecko ma nierówno pod sufitem, a druga wersja to taka, że albo ja albo Kuba jesteśmy nietoperzami 😁
[IMG]http://i46.tinypic.com/wmaz3p.jpg[/IMG]

Za cholerę nie mogę gnojka oduczyć 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ruch jak na Floriańskiej ha ha ha

Tośka też się uśmiałam ale tak serio to nie pozwalaj tak bo będzie miał krzywy kręgosłup inaczej mówiąc garba w drugą stronę 😁 😁

ja dzisiaj do 16 w piżamie chodziłam ☺️ 🤪 😁 z Kają pospałam do 14:30 tzn obudziłyśmy się wcześnie zjadłyśmy sniadanie pogadałyśmy i poszłyśmy spać 😁 no i Kajcia znowu spi 🙂 w sumie też bym pospałam 🤨 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle go podnoszę, bo boję się o jego kręgosłup, ale musiałam Wam pokazać 😁
Ja go do cyca a ten glowa na dół i fik, obczaja wszystko.
Dzisiaj pies podszedł i Jasior w swojej nowej pozycji z nim nawijał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle go zaczepia na huśtawce i wącha po głowie 😁
Ale to Labrador i ja (może to głupie! najwyżej mnie zjebcie 😁 ) daje sobię rękę za niego uciąć, on nawet szczekać nie umie. I bez obaw zostawię kiedyś Jasia z nim samego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

labradory to chyba najbezpieczniejsze psiury dla dzieci 🙂 ja je baaaaardzo lubię. Ale jednak pies to pies. One też mają uczucia i poniekąd taki nowy dzieć w rodzinie to konkurent 😉 rywalizacja może byc ostra. Oby nie 🙂 oby było tak, jak u mnie, my też mielismy labradora w dzieciństwie i mój brat jak miał rok to na nim zasypiał zawsze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasior to go dzisiaj ze swojej pozycji nietoperza dziś obserwował 😁 😁 😁 😁
A no i muszę się pochwalić, nie? 😁 Dzieciak mi usypia w wózku 😁 Darcia 2 minuty a później pada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spacerze zasnął. Wcześniej była TRAGEDIA! Jakby ktoś go ze skóry obdzierał 😁 Jak się obudził i poczuł gondolę to wierzgał się na wszystkie strony 😁
U mnie to był cały rytuał wychodzenia na dwór-najpierw szykowanie, usypianie i dopiero znoszenie na dół
Za jakie grzechy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia ale masz nietoperka 😁
No i super że w wózku zasypia 🙂
Kamilka też dzisiaj dwa razy na spacerku była i spała w wózku, najpierw godzinkę z tatą,
a później razem poszliśmy z nią i była druga godzinka 🙂

Dziewczyny ona mi się tak ślini, że obawiam się czy się nie odwodni 😁 normalnie śliniaki przy niej wysiadają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny.....:tesciowa wyjechala 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 w sumie nie bylo zle do niczego sie nie wtracala 😉 😉to dobrze tylko szkoda rze czulam sie jak sluzaca bo tylko gotowanie , zmywanie i sprzatanie.....troche z malym sie pobawila ale nie rwala do niego lepiej bylo na tv patrzec..pomoca to nie byla nie ma to ja moja mam przyjedzie ugotuje, malego na spacer wezmie 🙂 🙂 🙂 🙂
a mialam sie was pytac bo moj ma odparzenie pod broda juz prawie tydzien pudruje i pudruje i nic macie jeszcze inne pomysly jak to zlikwidowac.... 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...