Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
Monikas28 napisał(a):
a nasz maluszek planowany 2 mies sie staralismy a juz sie nastawiaam zepo mamie bede czekac rok oni tyle na mnie czekali.

U nas Jasior wyskoczył przy jednym szaleństwie, czyli wychodzi na to, że od razu w pierwszym miesiącu 😁

tak to jest my chcielismy na Majorce ale wiesz jak sie chce to sie blokuje potempomyslalam a niech sie dzieje co chce i pach :d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my mielismy iśc na spacer, ale mały zrobił małą kupkę i czekam czy czegoś nie dorobi bo po 3 dniach to troche za mała 🙂 a już byliśmy w kombinezonie 😁 a teraz leży na macie i młóci małpkę 🙂
Niestety nie wiem co z tą gorączką tzn. temperaturą.
Kasiala wstaw foto po fryzjerze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A nasz się pojawił w pierwszym możliwym terminie od momentu jak sie zdecydowaliśmy, no ale trochę sie nabrykaliśmy - staraliśmy, żeby go stworzyć 🙂 całą podróż poślubną sie staraliśmy, a i tak udało się dopiero po tym jak mąż wrócił z delegacji 🙃
Jasiowi i Olivierkowi ciocia życz y zdrówka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

u nas nocki wyglądaja od jakiegos czasu tak ze ostatni cycuch koło 22 a pózniej spanko do ok 7 rano 🙂 przeczytałam ze takie dzieciaczki 4-6 m-cy mogą spac w nocy 10-12godz więc nie martwie sie ze długo spi tym bardziej ze za to w dzien nadrabia 😁

Monika u nas podobnie wygląda lezenie na brzuszku- ledwo ją położe a juz steka z niezadowolenia 😮 😁
a temp nie wiem czy nie za niska, moja ma koło 36,6

Ania Agatka Tosia jak dzis humorki?

Morskooka mam dokładnie tak samo- Kornelia robi kupę zawsze wtedy jak juz w kombinezonku leży w wózku 😜 😁

zaryzykowałam i zjadłam na sniadanie serek żółty i to był błąd.. 😞 wizja pizzy znacznie sie oddaliła..

my tez sie zbieramy na spacerek choc pogoda nie nastraja ale trzeba Mała hartować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny...u nas ncka tez standardowo 2 pobudki tylko ze dzis juz od 6.00 zero spania, moja tesciowa juz jest 🤪 🤪 🤪na razie spoko nic sie nie wtraca i nie madrzy i nawet jak karmie to wychodzi z pokoju 🙂 🙂teraz poszli na spacerak a ja robie obiadek...a i wczoraj upiekalm ciasto i musze sie pochwalic pysznosci 😁 😁 😁 😁 😁
Ania Tosia Agatka jak takm humorki...dogadalyscie sie juz ze swoimi polowkami 🙂
Monia co do tem to mysle ze nie jest za niska...zmierz mu tem. jeszcze raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moj dzis przed praca przyszedl sie pozegnac jakby nic sie niestalo zobaczymy jak to bedzie jak wroci z pracy. najbardziej mnie wkurza jak przyjdzie z pracy i zmeczony jestem a mnie to sie nie spyta jak ja sie czuje itd niewazne ze on caly dzien w pracy nic nierobi papierki pisze a ja dziecko pies dom czasami niemam czasu sie po dupie podrapac i wkurza mnie ze nawet nie wazmie malej sam od siebie nawet niepamietam kiedy zmienil pampersa 😞 za 2godz bedzie w domu zobaczymy co to bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
ja dzisiaj trochę późno 🙂
Mąż? Oczywiście wstał rano i jakby nigdy nic rozmawia ze mną, w kuchni mówi mi mamusia przytul się do tatusia a ja mu że nie bo tatuś krzyczy na mamusię. Nie skomentował tego. Przeszliśmy nad tym do porządku dziennego 🙂
Mała w nocy wstała o 2.20 i 6, a później pospała do 9 🙂
Byłam dzisiaj z Kamilką w pracy ciotki odwiedzic 🙂
Kasia do mnie pisała: nadal czeka zeby podłączyli im internet, stęskniła się za nami, pozdrawia i przesyła buziaczki dla dzieciaczków 🙂
Zmykam bo terrorystka chce cyca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie byłam na dworzu, ani wczoraj, ani dziś 😠
Ale w domu woziłam go dzisiaj godzinę i Jasior siedział 🤪 Przyczepiłam mu małpkę taką do wózka to łapał ją, wkładał do dzioba i ciągle się patrzył, więc może spacery będą się udawać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja tak na szybkiego bo wieczór z Mężulem zaczął się 50min temu, oba Łobuzy śpią 😉

Buziaki w zakatarzone noski Jasia2 😉 i Oliego 😘 😘

Karola współczuję bólu głowy 😘

Kasiala ja też proszę o foto fryzurki 😜

Pozdrowienia dla Kasi!

A jeśli chodzi o wpadka/planowane to u Nas oba Chłopaczki planowane 🙂 Nikoś przed ślubem i w ostatniej klasie technikum ale bardzo już chcieliśmy Dzidziusia 🙂 Moi Rodzice super zareagowali, Tata tylko zamilkł na 5min a później sama radość, od zawsze miałam świetny kontakt z Rodzicami więc może dlatego 🙂
Za to druga ciąża, która była ciążą pozamaciczną nie była planowana..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u nas Amelka byla planowana tylko ze planowany byl chlopiec pierwszy 😁 I tak Cala ciaze nasluchalam sie ze wygladam na chlopca a tu niespodzianka i jest dziewczynka 🙂 a u mnie mama zareagowala z usmiechem ojczym tez. Od strony mojego bracia i siostra bardzo Fajnie zareagowali 😉 u mnie byl problem tylko z babcia Bo Panna z dzieckiem jak to wyglada :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej Ol i wlasnie spi ale przebudzil sie z placzem to chyba przez to sciaganie kkatarku, juz mam dosc!!

ja mam nawilzacz taki niby pingwin ispoko nawilza ale to moi rodzice siorze kupowali chyba w tamtym roku ona go juz nie chce wiec pozyczylam 😁 ale jak nie nawilzacza swietnie sprawdza sie mokry recznik na kaloryfer albo mi ska z woda bo zawsze cos paruje.
sa tez takie na kloryferze co sie wiesza.

z ta temp to sama nie wiem po kapieli mial 35.8 st zadzw w pon do lekarki ona przyjmuje we wtork ale moze odbierze zapyta m czy to normalne.
bede mierzyc jutro rano a moze teraz mu sie zwieksza bo sie zaczynalepiej czuc,sama nie wiem bo to przy przeziebieniu mogl byc oslabiony. pamietam jka mu dawno juz temu mieszlambyla malutki 🙂 t o mial 36 rowne .... staram sie nie panikowac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania jaOliego chcialam odrazu po slubie ale M byl nie gotowy wiec nic na sile czekalam potem budowa i tak co roku a to jeszce na to to na to i w koncuo 5 latach malzenstwa podjelismy meska decyzje D ze nie warto czekac bo zawszena cos bedzie trzeba i tak pojawil sie nasz Aniolek D 😁 maz teraz mowi ze jakby wiedzial ze on taki kochany to by go juz dawno zrobil hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...