Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

ilka napisał(a):
Tosia napisał(a):
ilka napisał(a):
Az dziewczynki rozdam Wam po oklasku 🙂

Też dałam ale Ty sobie nie myśl Kochana, że to dla Ciebie!
Proszę przybić oklask teściowej, sama już wybierz gdzie 😁


Palnę jej w ten zakuty łeb 😁

sorki że się wtrące ale nie moge się powstrzymać
daj jej też od mulanta hi hi ja mam swoją pietro niżej i stale słyszę jaka ta matka niedobra chemią karmi krowiego mleczka by ci dala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiadomość z ostatniej chwili
Dzwoni do niej koleżanka
Co tam u Jasia?
Słuchaj Basia, mój wnusio waży jak półroczniak, bo Tosia ma mleko jak budyń.

Hahahahahaha, zaraz umrę! Ja jebie..........................
Aż strzelę budyń, koniecznie na mleku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No dziewczyny naskrobałyście jak za bardzo bardzo dobrych czasów na brzuszku 😁
Tosia no cóż by Ci tu powiedziec, współczuję? 😁
My jutro idziemy na obiad do teściów to też niejedno usłyszę
ostatnio na obiedzie w niedzielę teściowa nosi małą podeszła do mnie i Kamilka akurat się skrzywiła i teściowa mówi o nie lubisz mamusi nie chcesz do niej iśc to idziemy pochodzic do sypialni 😮
W ogóle to jak do nich idziemy i teściowa małą wieźmie to nikomu nie chce oddac, nawet teściu do małej podejśc nie może, a zachowuje się przy tym jak jakiś dzikus, krzyczy, przepycha się 😞
Wy dziewczyny wiedziałyście już o fasolkach a ja akurat teraz nad nią usilnie pracowałam 🤪 no z mężem oczywiście, test zrobiłam 26.11. i teraz się tak zastanawiam że jakoś nie przyszło mi do głowy że mogę go wcześniej zrobic 🙂
a sam test kupiłam tydzień wcześniej i czekałam ten tydzień żeby go zrobic, czy aby miesiączka nie przyjdzie 🙂 ale głupota jak teraz o tym pomyślę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj dziewczyny padłam ze śmiechu 😁 😁 😁 😁
wyrazy współczucia, chociaz u mnie jest nie lepiej.. 😠

Ilka trzymam kciuki za Twoja cierpliwosc, mysle jednak ze jak juz dojdzie do czegos to kazdy sąd Cie uniewinni a nawet znajdą sie tacy co Ci podziękują 😁 😁 😁

Tosia tez jestem ciekawa jaki smak tego budyniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia - budyn 😁hahah dobre to !!!!!!!!

dziewczyny cyztalam ale bylo tyle tego ze nie pamietam.

Oli troszke lepiej kaszle a katarek sie zmniejsza

zaraz mnie szlag trafi dziecko mi spi a tu obok sie tluka czyms jak cholera!! zaraz ich opierd.... maja tu taki sklep ze zniczami obok i szaleja.

noa tak poza tym Tosia zabawka suuper
ja kupuje mu tansze np z canpol tez sa spoko albo jakies inne firmy juz nie pamietam. musze mu cos nowego na Mikolaja kupic. 🙂

ja wogole okresu nie mam bo jestem na tych tabletkach,tzn przy nich krwawilam lekko prze ok 6 dni i tyle teraz drugie opakowanie i spokoj ale mam jakas infekcje niestety w aptece dala mi tantum rosa i jakies globullki ziolowe Vaginal oby mi przeszlo bi mo sie nie chce do gin leciec znow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ktoras pisala o tesciowej - u mnie to samojak wezmie Oliego to najchetniej by mi go nie oddala i kazdemu zabiera go i nie chce dac - psychiczna ale jak tak to od chrzcin dziecka nie widziala i nawet jak jest chore to nie odwiedzi , i tylko przyjdzie a sama nie przyjedzie go odwiedzic wiec niech sie ciagnie wiedzma jedna - taka babcia za dyche z niej!!!

na jedno sie ciesze bo nie siedzi mi na glowie ciagle a na drugie wstydzila by sie jak pryz ludziach to moj Oli babunia cie kocha sratata a jak tak to go 3 tyg nie widzi i jakos nie teskni ach jak ja jej nie trawie!!
Moj M teraz poszedl na urodziny do brata, najpierw mi mowi mi sie nei spieszy, wiec po kappieli Oliego jak usnal wykapalam sie, zjadlam i zeszlo mi z 45min wchodze i mowie juz mozesz isc a on niby jakis zly, wyszedl nawet calusa nie dal , nic... jakby nie wiedzial ze na 21 sie pewnie wyrobie... a wszyscy sa dziwni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sorry dopieo wrocilam bylam tych przyglupow opierdolic za przeproszeniem bo rzucaja jakies metalowe rurki i tak sie cholernie tluka ze mi sie Oli wybudza ze snu , ide i slysze jak jeden do drugiego mowi nie pierdziel sie z tym tylko rypnij a ja na to : dobbrywieczor wlasnie prosze pana nie rypnij bomi sie 3 mies dziecko zrywa ze snu!! prosz epol tonu ciszej. a oni dobrze my juz koncyzmy - balwany jedne!!

a wozekbomba!!!! bardzo mi sie podoba, jeslimoge spytac drogi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To Ci szybko Tosia poszło 🤪
A budyń?? no comment

Idę spać chyba, co będę na siłe siedzieć 🤨 a się może wyśpię. CHociaż wczoraj poszłam o 22.00 a poł godziny później mała wstała 😮 nie wiem co się z nią dzieje na prwadę ma rozstrzał z tym spaniem, żadnej regularności 🤨

Teściowych nie zazdroszczę, ja nie mam tak źle chociaż tak jak u Moniki, małą odwiedza raz w miesiącu. Od kiedy wyszłyśmy ze szpitala w sierpniu to była dwa razy 😮 i trochę mnie wkurza bo dzwoni i mówi :przyjedźcie bo tęsknie" 😮 a sama jest w mieście co drugi dzień pewnie.

Dobranoc Mamuśki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
spoko ,cena nie malaale warto 🙂

Oni aha ci goscie, a maja niedaleko mnie sklep ze zniczami a zaraz za plotem taki budynek i tu trzymaja te znicze i za tym budynkiem skaldali takie jakby stelaze z namiotow no pore to mieli nie chuda nie pwoiem siedz ei slucham jak sie tluka w koncu nie wytrzymalam myslalam ze jestem sama w domu i nie wiedzialam jak wyjsc zeby Oliego nie zostawiac, wzielam nianie ze soba patrze a tu siora jest to poszla do Oliego na chwilke a ja wyszlamich opierdzielic i juz spokoj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...