Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ilka napisał(a):
Tosia napisał(a):
Na brzuszku rozmowy o alkoholu były na porządku dziennym, a teraz żadna nie ma ochoty na zimne piwsko?! 🤪


Teraz mamy na grzańca ochotę 😜

Nie lubię 😞
Ja nawet w mrozy piję lodowate wszystko 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agatka168 napisał(a):
ja to zrobilam 2 i pokazaly mi 2kreseczki jedna troche jasniejzza za kazdym razem i niebylam pewna i polecialam do sklepu po test ktory pokazuje ile tyg ciazy jestes 🙂

eeee to albo ja zacofana albo ni ma tu takich bajerów 🤪
ja test kupiłam w Rossmannie, bo przy kasie był i mnie tknęło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.
http://allegro.pl/wozek-quinny-moodd-2012-kolory-nowosc-i2738648076.html
Natural Delight
No i tu są plusy wygląd (!) i dużo fajniejsze bajery niż w 2 opcji. Stabilniejszy na pewno. Drogi, bo drogi ale ja ze swoich dorzucam parę stów tylko do niego nie całość, bo sprzedaję XLandera przecież. No ale dobija mnie to, że jeśli go kupię to za tą cenę będę miałą łysy goły wózek z budką i folią przeciwdeszczową tak naprawdę. Śpiworek na nóżki, niezbędny na zimę kosztuje kolejne 200 kilka zł. 😠

2.
http://allegro.pl/promocja-quinny-buzz-pl-gw-5-gratisow-i2723119320.html
1000zł różnicy, ale nie wiem sama nooooooooooooooooooooooooooo. Jeszcze kasa by mi w kieszeni została.

RATUNKU ZGŁUPIAŁAM 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania super, że wyniki tk ok, może siostra na migrenę cierpi?

Ja wyniki mam za tydz, aż się doczekać nie mogę co lekarz powie na tę znikającą torbiel 🙂 ale jest szczęśliwa tak się bałam rozstania z małą i odstawienia jej od piersi a tu masz, nie ma co wycinać. Wiara czyni cuda 🙂

Coś mój aniołek niespokojny już dwa razy mi się z płaczeem obudziła i tylko cyc ratuje sprawę 🤨 teraz śpi na mnie.

Ja dokładnie rok temu wracałam od brata z Londynu i wiedziałam, że skoro tego dnia nie dostałam to się udało 🙂 Test zrobiłam 2go i powtórzyłam 3ciego i po pracy do gina, al byłam szczęśliwa....mmmm aż się rozmarzyłam. A teraz ta mini mini kropka ze zdj usg śpi mi na brzuchu 🙂
A ostatni alkohol piłam 2go, dwa łyczki wina bo stara kumpela mnie odwiedziła i nie chciałam się wydać 🙂

Tosia kiecka odważna ale dla takiej drobinki to pewnie w sam raz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja pierwszy test zrobiłam za wcześnie i była jedna krecha to była sroda 2 listopada ale miałam jeszcze drugi test i stwierdziłam co ma się zmarnować zrobiłam w piątek 4 listopada i pojawiła się bledziucha kreska na teście więc w poniedziałek dokupiłam jeszcze 2 testy i we wtorek już wyszła konkretna krecha no a ze został mi jeszcze jeden testo to zrobiłam w środę 9 listopada w pracy :P a ostatnie piwko piłam w sobotę 5 list tzn kupiłam ale nie wypiłam bo juz o ciąży nicy wiedziałam a takie prawdziwe ostatnie to było właśnie w srodę 2 listopada 🙂 ale jak przypomne sobie pierwszy trymestr to masakra te mdłości... wyczulenie na wszystie zapachy... bleee feeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...