Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam wieczorkiem 🙂

Po USG bioderek.. jeszcze mamy przyjść za 10-12tyg. bo z tym jednym bioderkiem jeszcze tak nie do końca jest tak jak ma być, ale powiedziała że nic wielkiego się nie dzieje, pieluszkowanie odpada, ćwiczenia (czyli to kręcenie nóżkami) tylko 2-3 razy dziennie no i skontrolować trzeba będzie.

Tosia ja pierdzielę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 😁 😁 Jak powiem mojej Rodzince ile Twój Klocuś waży to już nigdy nie powiedzą że mój Jasiu jest gruby 😁 😁 😁

Karola Stasiu i Jasiu ważą prawie tyle samo, u nas też był wielkie szok przy ważeniu ale teraz to przy Jasiu Tosi możemy się schować 😁 😁 😁

Monkado jeju jak mi przykro się zrobiło jak przeczytałam o Kornelce 😞 Trzymam mocno za Was kciuki!! 😘 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monkado trzymaj sie i nie daj sie zbyc lekarzom bo taj jak czytalam w linku zalaczonym przez tosie powodow moze byc wiele i wcale nie musza prowadzic do schorzen ...mam nadzieje ze w przypadku Kornelki wszystko sie szybko wyjasni i glowka korneli bedzie twarda jak orzech.trzymaj sie cieplutko i badz pozytywnej mysli ja o was mysle....wysylam buzaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorowo 🙂

Monkado łezka mi się zakręciła 😞 ale wierzę że u Kornelki będzie wszystko wpożąsiu 😘 ucałuj od wirtuakej cioci a Ty musisz być dobrej myśli... wiem łatwo się mówi też bym płakała jak bóbr 😞 ale trzymaj się 😘

ja też padam na twarz... zaraz kładę się spać bo odpływam...

a ja od 2 dni walczę dzielnie z kajcią i powiem wam ze póki co wygrywam 😜 zasypia w łózeczku wczoraj trwało to 1,5h a dzisiaj 20 minut 🙂

właśnie dawno tematu teściowa nie było więc ja go podnosze... mianowicie mówiłam teściowej ze jak wrócę z fia to wykąpiey małą a wracam o 19.10 prysznic wiec 19.30 była by kąpiel no i co wracam i odwieram drzwi i mówię napewno wykąpała... i co nie pomyliłam się mimo ze Marek jej mówl zeby n 😘 kąpa ze jak Kaisa wróci to wykąpiemy to zrobiła przeciwko mnie więc jej powiedziałam zey w ponidziałki mi nie kąpaa dziecka bo to za wcześnie że tyklko w czwartki jak później przychodzę to może kąpać... i słyszę później jak mówi do dziecka "babcia Cię już nie będzie kąpać bo mamusia nie chce a babcia tylko chciała pomóc bo mama mogła zmęcozna wrócić" ale mówiła to tak mało przekonywująco... ehhhh

dzisiaj teść miał urodziny... no i dostał od Nas Finlandie plus 5 takich małych finlandii i poszłam na chwilę do kuchni a on mi nalał szampana i pyta jakiego drinka chcę 😁 bo zapomniał że ja nie piję... 😁 😁 😁

wiecie jakiego nerwa złapałam mianowicie nasz dlaszy kolega wpadł ze swoją dziewuchą i ona teraz w 7 😁msc ciąży i M był wczoraj w knajpie a ona pije piwo i pali fajki 😲 😠 jak mi to powiedział to miałam ochotę ją palnąć w pusty łeb... 😠 powiem Wam ze jestem uczulona na to o ja nałogowa palaczka rzuciłam elektrona od kopa a już nie wspomnę o picu alkoholu... to dal mnie w ogóle w grę nie wcohdzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wielkie dzięki dziewczyny 😘 😘 😘
staram sie myśleć pozytywnie, a te wszystkie badania będziemy mieć w pon i wtedy bedziemy wiedzieć więcej i będzie można wdrożyć prawidłowe leczenie
żałuje właśnie że sie nie postawiłam i nie zażądałam wcześniejszego wykonania badań ale byłam wtedy w takim szoku jakby ktoś mnie obił i po prostu odebrało mi mowę..
ehh.. byle do poniedziałku..

dobranoc dziewczynki śpijcie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pewnie już wszystkie śpicie
ja normalnie padam dzisiaj, raz że od rana dużo emocji, no a dwa Kamilka
Dopiero poszła spac, a mnie wypadałoby teraz coś w domu ogarnąc, bo jak rano wstaję to szkoda mi czasu na sprzątanie kiedy mała jest taka fajna śmieszka,
chociaż jeszcze 30 minut temu też leżała w łóżeczku i strzelała takie miny że normalnie nie mogłam, mówię jej że dzieci o tej porze to już śpią a ona uśmiech od ucha do ucha i mostki robi, nogami wierzga, oj kochanie moje malutkie 🙂
Bolą mnie nogi na zmianę pogody, mam nadzieję że na jakąś odwilż, u nas zima na całego, tak sypało dzisiaj długo że mąż odśnieżał chodnik 🤪 czyli pierwsze machanie łopatą zaliczone
Zmykam spac, może się samo posprząta w nocy jak będę spała 🙂

Kolorowych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
spóżnione zyczonka dla Jasiowa i Kornelki, no i dzisiejsze dla Kamilki 🙂
a Kornelka niech bedzie dzielna i mama też, monkado ja bym się jeszcze próbowała skonsultowac z innymi lekarzami no i badania! dziecko mojej koleżanki tez lekarz prawie na operacje głowy wysłał, bo niby ciemiączko się za szybko zrastało, czyli tu niby za szybkie kostnienie było, na szczęście sie okazało ze nic groźnego sie nie działo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej trzecia 🙂
I jak Ania posprzątało się? 🙂
Jeju jak mnie migdał boli, stwierdziłąm ze zaryzykuje i wezme ten antybiotyk co mialam ostatnio na anginę, mozna go przy karmieniu piersia. bo nie chce bo zarazic, a isc do lekarza z malym tez nie chce zeby tam czegos nie złapał.. bo my czekamy do wieczora na męża mego.. 🙂
Kamilka Sto lat 🙂
Mój Sebciu budził sie dzis w nocy:/ juz sie bałam ze z bólu ze sie zaraził.. no ale zjadł i usnął wiec chyba po prostu był głodny 🙂 Czytałam ze jak dziecko zaczyna sie czesciej domagac jesc to trzeba zaczac rozszerzac diete bo potrzebuje wiecej kalorii 🙂
no my za jakis tydzien startujemy z marchewka 🙂

Monkado trzymaj sie! Kazdy byłby w szoku. Daj znac jak bedziecie mieli wyniki co i jak.

Sebek leży na macie i młuci nogi słonia 😁 Kochany mój..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzień po porodzie brałam antybiotyk i było ok 🙂 Przepisali mi Hiconcil.
Od paru dni wstaję rano nieprzytomna, Jasiek koło mnie nawija, a ja zero reakcji, na drugi bok i śpię. 🥴 Najbardziej denerwujące jest to, że on zazwyczaj od 13 nie śpi, a o 18 jest tak marudny, że już się go słuchać nie da. Wtedy idzie kąpanie i przed 19 odlatuje. 🥴 Zanim ja wszystko w domu porobię i położę się do łóżka to jest 23 🙃
Wstaje na jedzonko o 2 30, 6 i ostatecznie o 7 30 😞
A przesypiał mi już nocki 😞
Może go boli nóżka po szczepieniu, bo ma lekko zaczerwienione 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry jako czwarta!
Wpadłam na chwilę Was na szybko poczytać bo mąż zaraz wróci ze sklepu z drożdżówką do kawy 🙂
Stach zrobił wczoraj kupę w końcu! Niewiele ale ważne że COŚ....
Dzisiaj jedziemy po południu z Frankiem na usg brzucha, mam nadzieję że nic nie wykaże.

A muszę pochwalić Stasia, choć nie wiem czy powinnam bo teraz pewnie to obróci się przeciwko mnie, ale Staś już czwartą noc przespał całą do 7:30 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

u nas nocka w porządku, o 21 zasnął, o 3 i 6 pobudka. Pospał do 7.30 a teraz go uspiłam. Idę pranie nastawić. My jutro w nocy, albo w czwartek bladym świtem wyjeżdżamy na wieś. Mąż będzie z nami do niedzieli a później ja zostaję na tydzień z Jasiem u moich rodziców 🙂 Yupi 🤪 🤪

Morskooka zdrówka życzymy 🙂

A to dla Kamilki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a jheszcze co do lekarzy to od przyszłego piatku nie mamy pediatry tadam! taka słuzba!
moja ped. odchodzi z przychodni, a inni lekarze nie przejmuja pacjentów, a co, po co im wiecej, swoje zarabiaja 😠 wczoraj mnie poinformowała i pyta czy zmotoryzowana jestem, bo 18 km!!! w innym miescie jest dobra pediatra, ona mi poleca i będzie przyjmować, i doktor z naszego oddziału dziecięcego tez tam będzie wolny. no super nie ma to jak sobie robić z dzieckiem wycieczki np. na szczepienie. 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A i wiem co jeszcze chciałam napisać 😉 My od 3 dni karmimy się marchewką. Ile przy tym jest zabawy 😁 😁 Zakładam mu śliniaczek i jak tylko się odwrócę to wpycha go sobie do buzi i ma całą twarz marchewkową, łącznie z brwiami 😁 😁 Ile z tego zje to nie wiem, no ale się uczymy 😉
Bałam się że kupki nie bedzie i pierwszego dnia po podaniu był mały problem, ale od wczoraj jest póki co dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
halo 🙂

Kamilko 😘 😘 😘

Ilka my dzis ruszamy z marchewką 🙂 powiedz mi ile dajesz Jasiowi tej marchewki? bo ja myslałam zeby zaczac od 3-4 łyzeczek bo tez sie boje o kupke Kornelki która i tak pojawia sie rzadko.. 🤨

Ula własnie byłysmy w sumie u 3 pediatrów i kazdy powiedział mniej wiecej to samo- zwiekszyc dawke i za tydz badania takze czekamy do pon..
a u Was sytuacja z pediatra to jakas farsa 😠 macie jezdzic 18km z malutkim dzieckiem do lekarza??? nie wiedziałam w ogóle ze przychodnia ma prawo odmówic zapisu dziecka do lekarza, myslałam ze maja taki obowiazek..

Tosia a jakbys spróbowała uspic Jasia miedzy ta 13 a 18 na jakas krótka półgodzinna drzemke? moze wtedy zasypiałby o 22 i przesypiałby do rana a Ty razem z nim 🙂

Karola brawa dla Stasia i trzymam kciuki za Frania zeby na usg wszystko dobrze wyszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamusie 🙂
Ania i jak posprzatane bylo rano?
ula jechac 18km do lekarza to chyba zarty :/
toska ja mam to samo rano Amelia wstaje teraz po 8 np. dzis tzn wczoraj zasnela o 23.40 o 3:20 na cyca i do 8 wiec nawet niemam kiedy cos ogarnac w domu 😞 a tak mi ladnie nocki przesypiala



buziaki dla Kamilki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...