Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja tak na szybko bo mamy dzisiaj kontrolne USG bioderek a ja muszę jeszcze głowę umyć i jakiś obiad zrobić 😁

Poczytałam Was ale naskrobałyście tyle że ledwo pamiętam a poza tym Dzieci dzisiaj bardzo absorbujące więc czasu brak na odpisanie.

Ania zdrówka dla Adasia!! 😘

Monkado całuski dla Kornelki z okazji 4mcy!!! 😘

A My dziękujemy za życzenia dla Jasiulka 🙂

Postaram się wieczorkiem napisać co po USG, a jak nie dam rady to już jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzięki dziewczyny 😘
niestety wegla nie mam 😞 spróbowałam z kroplami ale zołądek odmówił współpracy i zaraz zwymiotowałam.. a od tamtej pory juz 3razy 😮 czuje sie jakby mnie czołg rozjechał 😞

Tosia 🤪 imponująca waga!! ja tez bym poprosiła pare deko dla Kornelki 🙂

a apropos wagi bo chyba Ania sie martwiłas- Kornelia kurczak mały wazy 5640g wiec mysle ze Kamilka za m-ac osiagnie podobna wage, pediatra powiedziała ze jest ok i zeby sie nie martwic, jedne dzieci rosna szybciej inne wolnej w koncu kazde dziecko jest inne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika jesli masz szczepionki te 5w1 to wzw b jest za darmo, przynajmniej u nas tak jest..

Ilka ja karmie co ok 2,5godz a w nocy co 8godz, nawet jesli ona zaczyna marudzic wczesniej to staram sie ja przetrzymac do tych 2,5godz bo inaczej ona i tak zje całego cyca pomimo tego ze teoretycznie powinna byc mniej głodna, a pózniej strasznie ulewa.. a karmiac co 2,5-3 tego ulewania jest mniej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monkado ogólnie to się nie przejmuje, bo wyniki coraz lepsze, mocz ok. mała jest żywa (czasami aż za bardzo 🙂), ale wiesz idę do przychodni a najpierw pielęgniarka mówi "ona mało przybrała" i patrzy jakbym dziecko głodziła, a później lekarka kręci głową i mówi że mogłoby byc lepiej
no i czuję się wtedy jak zła matka głodzaca dziecko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monkado a Lakcid??? Chyba można.... albo Smecta... nie wiem, musisz poczytać.
OMG Jasiek idzie jak burza 😁 😁 😁
Staś na szczepieniu ważył 7kg to też w szoku lekarka była i śmiały się z pielęgniarką, że taki duży.
Ania mam nadzieję że z Maluszkiem Twojej siostry nic złego się nie dzieje. Kurcze ale naraz Ci się zmartwień trafiło, jeszcze do tego tata 😞

Byłam w patece i zostawiłam tam 60zł 😮 kuźwa, a wszystko dla dzieci! Żeby jeden lek kosztował po 20 zł to już przesada! Tak samo jak i nasza zajebista służba zdrowia 😠 😠 😠 a w Niemczech dzieci do 18 roku życia mają leki za darmo!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...