Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
huraaaa moje dziecko samo zasnelo w lozeczku.....troche po kwenkal ale sie nie dalam i go nie wyciagnelam i za 10 min juz zasna, jestem z siebie dumna ze taka twarda bylam 🙂 🙂 🙂moze jednak lozeczko sie przyda.
Ania ja to naprawde mysle ze juz nic nie mam bo jak teraz ssie to mnie tak boli ze prawie placze mysle ze on musi tak mocno bo mu nic nie leci...a teraz butle dostal bo mialm jeszcze zamrozone i pochlona 120ml ode mnie to chyba nigdy tyle nie zjada bo ostatnio je po pare minut 😞 😞sama nie wiem nie chce go jeszcze na butle przestawiac ale jak kazde karmienia ma byc takim koszmarem to sam nie wiem...a cycki naprawde miekie i to po 4 godz 😞 😞 😞
Tosia super fotki a ja wasnie ogladam moje i zauwazylam ze nie mam zadnej pozadnej fotki z moim dzieciem bo albo nie uczesana albo ubrana jak kura domowa 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domi ja właśnie postanowiłam to dzisiaj zmienić 🙂 I wykorzystałam tatę, bo zajmuje się takimi sprawami 🙂
Tylko oczywiście, aparat nie ma możliwości zrzucenia wszystkich zdjęć na laptopa 😠 😠 😠 😠 😠 😠I muszę czekać do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej wróciliśmy od teściów
ja jestem od Was lepsza dziewczyny, bo mam z moim dzieckiem 3 zdjęcia które sobie sama zrobiłam telefonem i to pod słońce więc za dużo nie widac
No ale jak tu zdjęcia robic, jak albo jestem nie ubrana, włosy okropne i nadal wypadają garściami
Mnie to nie ma kto zdjęc zrobic, a mój mąż to w ogóle beznadziejne zdjęcia robi, wiecznie krzywe albo coś lub ktoś ucięty 🙂
Tosia super zdjęcie, wygląda jak z profesjonalnej sesji zdjęciowej 🙂
A tata to fotograf czy z zamiłowania? Mogę do niego przyjechac na zdjęcia? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia witaj w klubie łysiejących 😁
Rozmawiałam z fryzjerką i raczej mnie nie pocieszyła, póki będziemy karmic to włosy będą leciały
Codziennie odkurzam tysiące moich kłaków, jak małą karmię to wiecznie włosy z niej ściągam
Czytałam że w ciąży jak byłyśmy to włosy były super zdrowe i nie wypadały i teraz lecą te które wtedy nie wyleciały + to co na bieżąco.
Kupiłam szampon wzmacniający i maseczkę, bo oprócz tego że wypadają to jeszcze mi się łamią w połowie, jeszcze trochę i będę miała znowu krótkie włosy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłam już z tydzień temu, ale dzisiaj to już przegięcie 🤨
Kąpałam się, najpierw włosy i później jak myłam siebie to musiałam całą wodę wylać i pod prysznic, bo pływały moje kudły 😠
A myślałam, że będą już takie ładne jak w ciąży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo idzie do mnie przyjaciółka 32tc 😁
Idę przygotować jakąś ucztę
😁 😁 😁 😁
A tak wogóle to Kuba zostawił mi tylko wiadomość na skypie, że bardzo nas kocha i jesteśmy całym światem, a telefon się zepsuł 😎
No i dziś cisza 🙂
W dupie
mam przynajmniej spokój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
Co za noc 😞
Dokarmiłam o 23
wstał o 24, 2,4 i ostatecznie o 6
😞

spaaaaaaaaaaaaaaaaać 😞


Tosia mogę piatkę przybić... Kaja się zbuntowałą i poszła spać 00:30 wstała o 02:40 (nowego czasu) zjaqdła cyca poszła spać 0 0320 tyle że ja do 6 już nie migłam zasnąć a potem obudziła się o 7 na cyca i o 9 i pobudka już była...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...