Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

U Nas sobota minęła rodzinnie 🙂 Mężul z racji tego że lało cały dzień, siedział z Nami w domu 🙂 🙂 Tak to zawsze coś na polu robi.

Tosia My chyba też przejdziemy na pampersy 4, najpierw przetestuję czy się nadają. Tylko że u Nas z innego powodu.. Nikoś do spania ma jeszcze pampersa (4 właśnie) i mieliby już te same.. no ale to jeszcze zobaczymy.

Monikas dużo zdrówka dla Oliego!!! 😘

Ula cieszymy się że jesteście w domku i że Antoś ma się już dobrze 🙂 😘

Domi na początek jedno karmienie zastępujesz słoiczkiem.. oczywiście już po wprowadzeniu i zaakceptowaniu przez maluszka 😉

Karola super Mąż Ci zrobił niespodziankę 🤪 🙂

Ania w takim razie trzymamy kciuki do poniedziałku za Twoją Siostrę 😘

Rosi gratulujemy pierwszego ząbka!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzieki ~KInia 🙂

a moj Oli dziewczyny jest taki ruchliwy ze szok tylek chodzi na prawo i lewo na przewijaku ciezk go ujarzmic haha a jak sie cieszy przy tym,maskotki laduja na podlodze wszystko fruwa.glowe odwraca do tylu bo interesuje g o co tam jest szok taki maly a taaki madrala 😁

ubrac go istny meksyk czsami nawet pampa nie moge zapiac i nie wazne dzien czy noc ma robakiw tyleczku haha -ciekawe pokim 🙃 🙃 🤪

nawet powiem wam ze jest kochany przy tym przeziebieniu biedaczek jeszcema sily sie usmiechac, cieszyl sie do taty u lekarza ghehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas też pada, ale raczej deszcze ze śniegiem 😞
Rodzice byli, zostali z dzieciakami a my na godzinkę skoczyliśmy do galerii po spodnie dla M. Wiecie, że w C&A są rabaty 20% na wszystko? 🙂
Mama mi pofarbowała włosy, ale na moich ciemnych orzech to nie wyszedł, tylko jakiś kasztan 😞 dobrze, że mężowi się podoba... 🙂

Rosi gratulację i oklask dla Zojeczki 😘
Aż się zaśmiałam z tego co napisałaś, powiem Ci, że ja jakiś czas temu jak Kasia napisała że mąż jej przyniósł bukiet z pierścionkiem też przeczytałam jej post mężowi, może wziął to sobie do serca 🙂 więc pozostaje Ci czekać, może i do Twojego coś trafi 🙂
Monika zdrówka dla Oliverka!!!

Idę rozkładać łóżko, mam jeszcze 40 minut do filmu, więc poczytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia ale ładny widoczek 🙂 normalnie jak to zobaczyłam to za śniegiem zatęskniłam 😁
ale już mi przeszło 😁
My jednak zaliczyliśmy zakupy, mała spała cały czas 🙂 tylko dzisiaj podróżowała po sklepie w wózku sklepowym to ją nieźle wytrzęsło 😁
Zakupy udane, chociaż nie kupiłam sobie inki 😞 a tak mi się jej już chce

W cubusie dzisiaj były przeceny całej kolekcji o 30 %, chciałam sobie coś kupic
i kupiłam sweter mężowi 🙂

Ok wracam do maratonu usypiania mojego dzieciaczka, jak na razie jemy od 20 i zjadłyśmy z dwóch cycusiów, teraz chwilowo czekamy aż się napełnią 😁 żeby dalej je opróżniac 😁

Kolorowych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂
my dzisiaj zrobiliśmy przemeblowanie w pokoju i Kajci łóżeczko jest teraz z drugiej storny... ma to swoje plus i minusy bo dalej od okna ale teraz nie mam pułeczek na pieluszki i wszystkie kosmetyki... no ale damy radę...
Kaja jeszcze ne śpi... już spała ale się obudziła i ma w nosie spanie... Ja zrobiłam tiramisu trochę zmodyfikowałam ostatni przepis i mam nadzieję ze wyjdzie superaśnie 🙂 środkowe biszkopty zamoczyłam w kasie rozpuszczalnej a zewnętrzne w cappucino a na wierzch zamiast kakao to starłam zmrożoną czekoladę 🙂
usprzątałąm się dzisiaj jak nigdy... a i tak nie wszystko ogarnięte... jutro będę albo w poniedziałek resztę... i do fryzjera idę we wtorek opitolić się na krótko... tak ze pewnie będę załować ale co odrosną przecież 🙂 🙃

Rosi gratuluję ząbka 😎 ja mam nadzieję ze Kajci prędko nie wyjdą co by cycusie chronić przez odgryzieniem 🤪

Ania to czekamy do poniedziałku 🤔 🙂 jestem dobrej myśli 🙂

a w Kraku śnieg nie padał ale za to cały czas deszcz padał i zimno... 🥴

Monikas dobrze ze z Olim jest dobrze!!! całusek od wirtualnej ciotki 😘

Karola zazdroszczę... ja chyba też mojemu przeczytam 🙂 ale to pewnie nic nie da... 😞

Ilka miałam pytać... ile teraz pokoi macie? na którym piętrze mieszkacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...