Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej
ja jestem oczywiście, ale cały dzień siedze na allegro praktycznie bo się zawzięłam na kombinezon, a to nie takie proste, bo nie ma byc bardzo zimowy, bo mam kurtke na 74, i kombinezon, a ma być na 68 ale taki mniejszy, więc czytam te rozmiary i mierze co róż jego pajace 😁, bo mój kombinezon jest na 68 ale jakis big kochonez, a takiego nie chce!
no chyba znalazłam http://allegro.pl/cudny-cieplutki-kombinezon-mothercare-r-3-6msc-i2746578794.html, bo ma 58, więc będzie git, i odpowiednio ciepły, więc czekam, do końca 3 dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pudło, ten weekend cały w domku spędziliśmy 🙂

Dzień dobry!

Dzisiaj mieliśmy gości, więc nie miałam jak wejść na komputer.
Ja się chyba zapieprzę! Staś nie robi mi 4 dzień kupy 😞 Wieczorem mi tak ryczał aż w końcu zasnął i nic nie zrobił 😞 Serce mi pęka...

Agatka dziękuję 😘
Monika coś Ty nie wrzucę fotki, bo nie ma co oglądać 😜 u mnie podobnie jak u większości dziewcząt czyli ubrana jak hause manager i włosy jakby piorun w rabarbar pierdyknął, więc nie robię sobie fotek 😁 😁 😁
Tosia super fotki wyszły, zawsze mi się podobały zdjęcia gdzie tło jest zamazane, mojego taty aparat robi takie zdjęcia, ale oczywiście nikt z nas nie potrafi tego ustawić 😮 😮 😮 😮
My zawsze robimy zdjęcia telefonem bo zawsze pod ręką, i dlatego wychodzą do dupy 🥴

Dziewczyny ja właśnie wczoraj na wieczór miałam Was się pytać czy też łysiejecie? Bo ja wczoraj to się przeraziłam a mąż mnie opierd... że pudełko Skrzypowity leży w szafce a ja nie biorę. Woda nie chciała za bardzo spływać z wanny, więc wyjęłam ten korek z odpływu a pod nim znajdowała się chyba połowa moich włosów!!! Perukę można było z nich zrobić. Jak czeszę to też zawsze cały pęczek znajdę na grzebieniu 😞 Już zauważyłam znaczną różnicę w gęstości włosów 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
dołączam się do łysiejących 🤪 Ja skończyłam podawanie K 4tego października i pediatra powiedział mi ze to w porzadku jest 🙂 no bo akurat mi sie K skonczyła i na 1 dzień niedokupywałam całego opakowania 🤔
My weekend w domku.. Jeju jak sie ciesze na ta zmiane czasu 🙂 Moje dziecko już sie tak nauczyło ze szło spac koło 21sze i wstawało koło 7:30 , a teraz bede miec godzinkę wieczorem wiecej 🙂 🙂 juz dzis zasnął przed 20tą 🙂 no zobaczymy jak rano wstanie 🙂 ale już sie ciesze 🙂 🙂
ja tez mam wrazenie ze mam wiecznie puste cycki, Sebus tez duzo krocej pije.. ale ja sie zastanawiam czy sie poprostu sklad pokarmu nie zmienil, ze jest moze bardziej kaloryczny ze nie potrzebuje tak długo ssac jak ssał.. no nie wiem..
Domi współczuje tych pogryzionych sutków.. ja miałam bardzo cieżkie poczatki karmienia i ból jest straszny..ale determinacja zeby karmic jednak wieksza. Tylko zdezynfekuj to czyms octenisept'em np. zeby ci sie jakies swinstwo nie zrobilo..
Karola oj biedny ten Staś trzymam kciuki za szybką kupke 🙂
Piekę ciasteczka owsiane.. eh jak pachną jeszcze chwila i beda gotowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a co do włosow, to lepiej nie 😮
boze zaczełam pisac i miałam strasznie dziwne zdarzenie 🤨, tak sie nagle rozpłakał, jakby mu się cos strasznego stało, uderzył czy co, boze takim dziwnym płaczem którego nie znam, nie słyszałam i tak dziwnie szybko oddychał, utuliłam i pobiegłam mleczko robić, ale on zasnął, chyba coś mu się przysniło, ale mi jeszcze serce wali ze strachu. a teraz ładnie spi.
a co do włosów szkoda gadac mi od jakis 3 tyg. to lećą aż takimi kosmykami, jakbym łysiała, masakra, i nie karmię, więc to chyba nie ma wpływu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaczęłam do Was pisac a tu telefon od mamy czy mój może po nią przyjechac i zawieźc o siostry bo wezwała pogotowie do Adasia, jej synek, bo ma 38 gorączki i sinieje 😮
Pojechał i zawiózł ją ale już do szpitala bo ich zabrali, zostawili na oddziale, dzisiaj tylko morfologia i zbicie gorączki, to już drugi raz w ciągu 3 miesięcy, bo jak urodziłam to też pogotowie go zabierało, bo miał 39 gorączki, siniał, miał dreszcze.
Wiecie moja siostra ma takiego męża że szkoda gadac, siedzi teraz w domu, jutro idzie na noc do pracy to dzisiaj siedzi w domu i pije, i robi tak 4 razy w tygodniu, kupuje 8 piw najtańszych w biedronce i żłopie 😠
I dzisiaj się dowiedziałam, że po wyniki mojej siostry w piątek nie pojechali, bo spał po nocy,
szkoda że była godzina 14 więc chyba się już wyspał, no ale on to najlepiej cały dzień spac i wieczorek piwo pic, do tego się nadaje.
Musiałam się wygadac, zdenerwowana jestem tym wszystkim, a jeszcze Adaś w szpitalu 😞 aż mi się płakac chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamilka usnęła 15 minut temu, więc u nas norma, bo to tak jakby wczoraj 23
tylko że przez to przestawienie czasu czeka mnie jedna więcej pobudka w nocy 😞
Nie wiem z tego wszystkiego co miałam pisac 😞
W odpływie wanny też tyle włosów miałam ze woda nie spływała, mnie tak lecą od miesiąca.
Domi smaruj sobie sutki mlekiem po karmieniu, mnie pomagała na początku jak bolały.
Ula też szukam kombinezonik, ale nie zimowy i żeby taki bardzo duży nie był,
a ta stronka co wkleiłaś to coś mi się nie otwiera, może też go obserwuję 🙂
No i nie wiem co jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dośc że pijus to jeszcze nierób, robi za najniższą krajową jako ochrona a jego praca polega na siedzeniu, nawet chodzic nie musi
i jakby chciał to pracę dostał by lepszą, tylko że wtedy trzeba się narobic
A moja siostra nie pracuje, prowadzi sklep z używanymi, tylko że właśnie będzie zamykac, bo w ogóle jej nie idzie a nie ma z czego dokładac.
Takie życie za przeproszeniem posrane, ostatnio to mi się nawet pytała czy może z nami mieszkac, jak jej mąż po uwadze że za mało zarabia odpowiedział, że przecież 400 zł jak zostaje to akurat na miesiąc spoko 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://allegro.pl/cudny-cieplutki-kombinezon-mothercare-r-3-6msc-i2746578794.html
moze teraz dobrze wkleiłam,
szkoda mi twojej siostry i małego, bo najgorsza to taka niewiadoma i bezsilność, jak nie wiadomo co dziecku jest
a Antoś zjadł o 17 i spi od 19 nowego czasu, tez sie poprzestawiał, pewnie wstanie wcześnie, chyba obudze go i dam jeść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...