Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
i mamy kaszelek 😞
taki lekko odrywajacy jest#noc byla do du... maluszek sie przebudzal bo kaszlal i nsek zatkany byl teraz drzemke ma obok mni e lezy biedactwo moje ale juz slysze nosek zatkany a dopiero byla inhalacja i sciaganie 😞
martwi mniekaszel strasznie ale chyba dobrze ze sie odrywa,na pewno nie jest mumilo jak kaszle,oj czemu takie malenstwo juz tak choruje!!!##
pozniej zadzw do tej lekarki ciekawe czy przyjmuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzień doberek 🙂

Zapomniałam wczoraj więc nadrabiam dzisiaj: Wszystkiego dobrego dla jasiów i Filipka 😘 😘
Kasiala ja wczoraj męża wysłałam do Reala po pampersy, dzwonił do mnie chyba z 10 minut, latał jak poparzony pod czytnik z każdą paczką i wg. niego Premiumy były za 60pare zł, ja nie wiem jak on patrzył.... więc wziął zielone.
Ania na pewno wyniki siostry wyszły w porządku, trzymam kciuki 🙂
Ula super, że Antoś już dochodzi do siebie i lekarze nie wykryli nic złego, buziaki dla Niego 😘 😘 😘
Rosi to straszne co napisałaś o tej dziewczynce, aż mnie serce zakuło jak przeczytałam 😞 Boże nie wyobrażam sobie.... 😞

Ja Staśkowi będę chyba dawać słoiczki, jednak to wygoda 🙂 przy Franku też były słoiczki bo mamusi potrawami gardził, słaba z niej kucharka, więc podejrzewam, że i tym razem też tak będzie 😜

Dołączam do grona dziewczyn zaskoczonych przez mężów. Otóż mój małżonek wczoraj na wieczor zrobił mi niespodziankę 😁 najpierw przygotował pyszną kolację risotto z suszonymi grzybkami, do tego wino, a po kolacji zszedł do samochodu, że niby na papierosa i przyniósł mi jakąś torebkę, patrzę do środka-pudełeczko z kokardką a w niej śliczna bransoleta, o której kilka miesięcy temu mówiłam, że mi się podoba jak byliśmy u jubilera, skubany jak pamiętał 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie, pogoda u nas okropna, leje a wczoraj jak kładłam się spac padał śnieg
mieliśmy do sklepu jechac ale w taką pogodę to mi się nie chce, mąż pojedzie sam,
tylko żeby on znalazł premiumy w dobrej cenie 😁
Kamilka usnęła o 23.30 😞 mąż poszedł spac bo przysypiał przy macie, a ja go zmieniłam i też zaczęłam przysypiac a moje dziecko aż kwiczało z zadowolenia. I jak taką usypiac na siłę? 🙂
Wstała o 4.30 a później o 7.30 i mąż ją wziął a ja jeszcze godzinkę pospałam 🙂

Ula fajnie że już w domku jesteście. A lekarza to w ogóle powiedzieli z czego to wszystko się wzięło? A może ja przeoczyłam a pisałaś 🙂
Karola aż mi się miło zrobiła jak przeczytałam o niespodziance Twoje męża, mój do takich nie należy.
Raz kupił mi prezent nie pytając co chcę, a i tak nie do końca mu się udało 🙂
Bo ja lubię perfumy chanel chance, a on kupił chanel chance ale te nowsze 🙂 całkiem inny zapach, no ale spodobały mi się 😁
Jeszcze przed ślubem to zdarzyło mu się kwiatka kupic nawet bez okazji, a teraz to Dzień Kobiet i urodziny 🙂
Ok biorę się za sprzątanie 🙂
Miłego dnia i lepszej niż u mnie pogody 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamunie 😘
U mnie pogoda tragiczna, ma padać deszcz ze śniegiem, na termometrze 0 stopni. Siedzimy w domu, wiatr łeb urywa. 😠
Monia zdrówka dla Oliego 😘
Karola, ale masz dobrze z tym mężem 🙂
U mnie to jest: widziałem to, to i to. które byś chciała?
A ja lubię niespodzianki..
Może chociaż na święta się nie przyzna co kupił 😁
Ania, twarda zawodniczka z Kamilki! 😁 😘
Jasiek wstał na cyca o 3 w nocy i rozpromieniony, śmiał się, gadał, a ja zastanawiałam się jak tu usnąć 😁
Robimy dziś z mamą pizzę 🤪 To mi się podoba!

Afrykańskiej pogody życzę 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
u nas całe 5 stopni, więc powiedzmy że tragedii nie ma 🤨
ania mały ma alergie na mleko, po krótkich testach wyszło, że na nic więcej, ale w szpitalu dostaliśmy debriwat, taki płyn na prace jelit, on jest z aromatem pomarańczowym, i mały juz wczoraj dostał znowu krostek na policzkach, lekarz mówił ze może od przegrzania, bo tam strasznie gorąco było, ale dziś jeszcze bardziej czerwone ma, więc pewnie to też go uczula 🤢, muszę w pon. zapytać pediatry i zamienic ten lek jak się da na coś innego 😠
a mąż ma grypę cholera jasna, mały pokasłuje ale to chyba od śliny i suchego powietrza, no musze go obserwować, a tu weekend idze no cóż, tak chyba musi być że jak sie choroba przyplątuje to sobota albo niedziela jest 😠
w każdym razie miłego weekendu i ciepełka zyczę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i oczywiscie nie zapytałam , czy mu rozszerzać dietę normalnie, czy odczekac jeszcze, no ciekawe co moja lekarz powie, a no i oczywiście w tej mojej cholernej dziurze nie mogłam tego mleka nutramigen nigdzie dostać, bo kur... zamawiaja po 1 puszce bo im nie zchodzi, co za szajs! w ostatniej aptece 5 min przed zamknieciem dostałam ostatnią puszke 😠, a najpierw pojechałam do tej co dyżur miała i tam nie było, ale polityka!!, mam nadzieję że starczy do wtorku, bo zapewne jak zadzwonie w pon. żeby sie do lekarza po receptę zarejestrować to nie będzie miejsc 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Prawa jedyka dolna, długo już się przebijał a dziś wyszedł i wiecie co? Mąż znalazł 😞 kiecka przepadła 😞 a jeszcze o 9.00 sprawdzałam i jeszcze nie wyszedł a o 12.00 mąż zauważył. Oooo właśnie powiedział, że i tak mi sukienkę kupi 🙂

Ula super, że już w domku 🙂

Karola aż przeczytałam to mężowi 🙂

Ania jak się dowiesz co z siostrą to daj nam znać.

My dziś znowu gości mamy z dwójką maluchów. Będzie wesoło ale i męcząco. Zojce coś się poprzestawiało ze spaniem i szaleje w nocy 😞 mam nadzieję, że to było przez ząbek. Dziś wstała o 23.00 😮 o 3.30 i o 6.00 już chciała dzień ale o 7.00 jeszcze zasnęłyśmy na 2h. Mam nadzieję, że wróci do przesypiania całych nocek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂

Rosi gratulujemy ząbka!! 🤪

Ania mam nadzieję że wyniki siostry będą dobre, daj znać. Trzymamy kciuki 🙂

Karola barwo dla męża! Postarał się 🤪

A my juz po karmieniu 🤪 Jaś chyba polubił marchewkę 🤪 Zrobiłam mu sama, nie ze słoiczka. Zobaczymy... Dostał kilka razy po troszku na łyżeczce i jak zabrałam to zaczął buczeć i wpychał raczki do buzi, chyba chciał jeszcze 😁 😁 No a teraz poprawił cycem i zasnął 😜

Ula super że jestescie juz w domciu i najważniejsze że Antoś już zdrowy 😘

Monika jak Oli, byłaś u lekarza??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde zade ekarz nie chcial przyjac - w sumie weekend ale na szpital pojechalismy do pediatry idzieki Bogu cichutkokaszel jest mokry nic nie dostal na to na katar dostal masc majerankowa te inhalacje i wode morska i nasivin ale tego nie kupilam bo mi sie za duzo wydaje, dostal wapno jeszce w syropku zobaczymy a w pon mamm do swojej lekarki uderzyc , najwazniejsze ze oskrzeka czyste i plucka tez przynajmniej jestem spokojniejsza. kaszel nadal mni e martwi.alegoraczki nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
Jaś podziekował wszystkim ciociuniom i dał oklaski 🙂
Kasiala, nie śmiej się z 4 pampków hahahah ☺️ One są 7-18kg więc w tych polata dłuuuuuuugo. 🙂 No co ja miałam zrobić biedna nieszczęśliwa kiedy codziennie była pralka prania, bo kupa wychodziła z każdej strony 😁 Nawet taki mały ''pas startowy'' też był na plecach 😁 Ale w Premiumach 3 jest git, chyba dlatego, że są wyższe 🙂
Monia, wysyłam całuski w mały katarkowy nosek 😘

dziekujemy :*
ps tez mamy takie pasy startowe haahha 😁 czasami na brzuszku tez :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...