Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Polikwidowali stanowiska i chłop został bez roboty.
Jedyne co się dowiedziałam to "ch.j z robotą za granicą"
Więc pewnie wróci 🤪
Aaaaaaaaaaa
Czekam na Skypie zaraz się dowiem, tymczasem idę poćwiczyć smutną minę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mój mały był tak marudny przez ostatnie 3 dni za miałam z nim isc dzis do lekarza, bo zauwazyłam ze po jedzeniu ma tylko górna czesc brzucha tak bardz wypukła i sie zastanawiłam czy co go nie boli, ale dzis juz jest lepsiejszy 🙂 wiec stwierdziłam ze chyba przesadzam..
ja nie lubie hororów sa dla mnie za okrutne 🙂 ale trillery jak najbardziej 🙂
dzisrobie placki z cukini kurczaka i marchewki juz mi slinka leci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja dzisiaj rano umierałam na ból głowy, na szczęście dłuższe pozostanie w łóżku pomogło, zazwyczaj ledwo oczy otworzę i już na nogach. Monikas a jak u Ciebie ból głowy, przeszedł?

Jasiu po szczepieniu dobrze, nawet gorączki nie było i niech tak zostanie 🙂

Monikas nie możesz się tak dręczyć, jesteś wspaniałą Matką a to że czasem nie wiesz jak pomóc Oliemu to nic złego.. jesteś tylko człowiekiem. A co do tego charczenia to Jasiu tak ma po nocy i czasem w dzień jak dłużej pośpi. Lekarka powiedziała że to może być obrzęk w nosku, zalegający pokarm, do tego teraz dochodzi grzanie w domu. Mam Mu zakraplać nosek rano i wieczorem i tyle. A też nic Mu nie leci z noska, osłuchowo czyściutko i gardło też w porządku.

Kasiala właśnie pisząc posta o tych wkładkach zastanawiałam się czy czasem Ty o nich nie pisałaś 😁 Ja używałam Nuka, Canpola, Johnsona, Lovi, Bella, Aventa no i te Lansinoh 🙂
A co do Nikosia to raczej jest grzeczny, miał gorsze chwile ale jak na razie przeszło. Wiadomo że są dni że daje mi popalić ale jak słyszę jakie dzieci mogą być niegrzeczne to ja nie mam co narzekać. Np. dzisiaj rano nie mogłam zwlec się z łózka z powodu tego bólu głowy, Jasiu jeszcze spał a Nikoś przydreptał do mnie do łóżka, włączył sobie tv, przełączył na bajkę i pooglądał chwilę a później poszedł po puzzle. Także mogłam trochę poleżeć i dzięki temu wróciłam do żywych 😁 😁

Mi krakowskie becikowe przyszło równiutko 30dni od decyzji, czekali do ostatniej chwili 😁

Jasiulek nr 1 buziaki z okazji 4mcy!!! 😘 😘

Karola udanych zakupów! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂 🙂

Ale nasmarowałyście, a chyba tylko 2 dni mnie nie było, albo nawet 1,5 😁 No nic zaraz zabieram się za czytanie, tymczasem opiszę Wam co u mnie 😉 O ile na wszystko Jaś mi pozwoli...

Tak więc wczoraj miałam z mężem 3 rocznicę ślubu. Rano pojechałam z Jaśkiem po prezent i produkty na kolację. Zrobiłam skromnie - rogaliki na cieście francuskim z parówką i żółtym serem a drugie z marmoladą, do tego szampan bezalkoholowy, deser. Ładnie udekorowałam stół i czekałam na m. Byłam święcie przekonana że on zapomniał. No i przychodzi taki zdziwiony po co te świece i w ogóle...i strzelił się w głowę który dzisiaj jest 😁 😁 No ale ja zaczęłam się tylko śmiać, bo wiedziałam ze tak będzie. Ostatnio miał bardzo dużo pracy (nie chcę go tak usprawiedliwiać 😠 )ale serio wracał późno a jak wcześniej to przynosił pracę do domu a dzień wcześniej byl chory (o czym Wam pisałam) no i mu wybaczyłam, a w zasadzie to się nie obraziłam. Zapytał mnie co chciałabym dostać, żeby ułatwić mu sprawę bo jak taki zabiegany jest to żeby nie musiał latać i powiedziałam że trylogie Larsona 🤪 No i obiecał że kupi. Poszłam do kuchni wyciągać z piekarnika jedzenie a on przydreptał za mną z bukietem róż i tulipanów i prezentem 🤪 🤪 Skubaniec dobrze zagrał i dałam się nabrać!!! Dostałam bransoletkę i złote kolczyki 🤪 ( trochę mi szkoda tego Larsona, bo pewnie już mi nie kupi hehe 😁 ). Spędziliśmy miło wieczór a jak uspiłam Jasia to o 21 padłam sama jak trup! Bylam niesamowicie zmęczona i od 3 dni codziennie boli mnie głowa 🤨

Jasiek...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja kupiłam mu koszulę w H&M i książke, taką jaką kiedyś chciał sobie kupić i nie kupił.

No a dziś byłam z Jasiem na rehablitacji. Ćwiczymy metodą Bobath i dziś Jaś był zachwycony 🤪 🤪 Tak pięknie ćwiczył, bawił się z Panią ze aż byłam w szoku. I pani też 😁

A teraz Was poczytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ilka powiem CI ze uwielbiam takie niespodzianki ale mój jeszcze mi jej nigdy nie zrobił ☺️ 😞 on jest bardzo mało romantyczny... w zasazie na wszelakie okazje dostaje to co chcę... ale w tym roku już mu powiedziałam ze niech mi sprezenstuje prezent taki jaki uważa za słuszny bo dać komuś coś co się wie co dostanie nie jest przyjemnością...
Gratuluję!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie, dziś jeszcze na tej rehabilitacji spotkałam koleżankę z porodówki 😁 Nie mamy ze sobą kontaktu i spotkanie było zupełnie przypadkowe! Jej Antoś też ma asymetrię, tylko w lewą stronę. Ech, teraz to chyba co 2 dziecko to ma 😮

Jutro mamy szczepienie, powiedzcie mi czy Wy szczepiłyście na rotawirusy??? Bo ja sie zastanawiam jeszcze.

Rosi - współczuję Ci Kochana, pewnie będzie Ci ciężko ale chyba lepiej zadbać teraz o siebie niż później mają być jakieś komplikacje. Trzymam kciuki za Ciebie i za Zojkę 😘
Kinia - Nikoś wymiata! 😁 Karmienie misia mnie powaliło 😁 😁
Karola - podziwiam jak sobie radzisz, Twój Franek chyba do najgrzeczniejszych nie należy a mimo to dajesz radę i ogarniasz towarzystwo 🙂 😉 Oklask!
Monika - jesteś super mamą a dla Oliego najlepszą!! Zapamiętaj to. I daj znać jak po szczepieniu i czy w ogóle szczepiłaś??
Kasia - telefon bardzo ładny i rzeczywiście drogi 🤨 Mąż będzie miał niespodziankę 🙂 A wiesz, ja czasami wolę wiedzieć co dostanę, ale też nie zawsze 😉
Tosia - czekaj cierpliwie, wierzę że dasz radę a im bardziej się stęsknisz tym milsze powitanie 😉 🙂 Chciaż rozumiem Cię, bo wiem że pewnie czas Ci sie dłuży.

Jaś dziękuje ślicznie Ciociom za życzenia i nagradza oklaskami! 😘 😘

och aż się zmęczyłam tym pisaniem, następnym razem lepiej nie mieć zaległosci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie, ale naskrobalyscie juz polowy nie pamietam 😞 my dzis bylismy caly dzien u mojej mamy a jutro jade z nia na zakupy rano i bede sie rozgladac za choinka 🤪
My juz wykapane Amelcia spi ale jak dlugo niewiem hm...
Buziaki dla Jasia na 4miesiac :*
Ilka ale maz zrobil ci niespodzianke tylko pozazdroscic 😉
Kasia moj to juz wogole romantyczny niejest Jeszcze jak niemieszkalismy razem to czasami kwiatka dostalam za reke mnie zlapal a teraz ..... NIC ..... Haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...