Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Monikas28 napisał(a):
a ja sobie z uk przywiozlam te llansinoh wkladki i sa super teraz mi sie skonczyly i mam takie helen harper z carefour a nies a zle ale te lansinoh najlepsze
właśnie Monikas bo to brytyjska firma i u Nas ciężko dostępne ja na allegro zamawaim 🙂 one są mega chłonne i nie przeciekają mają coś wkład jak pieluchy 🙂 ja cały dzień przechodze i zmieniam nie dlatego ze przeciekły tylko dlatego ze higiena 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzien dobry!!!
100 lat dla Jaska na 4 miesiace :*

sluchajcie Oli MA KATAR 🤪 🤪 jestem przerazona dzis szczepieni nie wiem czy go zaszczepia ?? 😞

i nie wiem co robic slysze jak biedak polyka ten katarek sciagam ale wiele nie schodzi, zapuszczam nosek unimerem -woda morska placz jakich malo!! wrecz krzyk dzis nad ranem jak mu sciagalam
i chyba przez to polykanie mu sie wiecej ulewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie teorie, niby że katar nie przeszkadza, a nie szczepi się tylko jak jest gorączka i wyraźne osłabienie organizmu. A druga, że szczepi się zupełnie zdrowe dziecko.
Więc ja nie wiem 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨
My szczepimy w poniedziałek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tak w ogóle to witam mamcie 🙂
U nas nocka można powiedziec że super 🙂 mała poszła spac o 23 i wstała o 3, tylko że na 1,5 godziny, później usnęła i wstałyśmy o 8.30.
Wczoraj stwierdziłam że odpuszczam usypianie na siłę mojego dziecka, bo w sumie zasypia tylko godzinę wcześniej, a ja jestem taka tym zmęczona że nic nie jestem w stanie zrobic tylko idę spac, a do tego plecy mnie bolą, bo karmię ją w sypialni i siedzę na łóżku bez oparcia.
A w nocy wstała na karmienie, dwa razy odkładałam ją do łóżeczka a tu płacz, no i nosiłam śpiewała a ona nadal płacz i przestała jak zjadła z drugiego cycusia 🙂 chyba poprostu była głodna 🙂
A teraz wracam do zabawy, zrobiłyśmy sobie plac zabaw na podłodze, poznosiłam wszystkie misie i cwiczymy sobie leżenie na brzuszku, co jakiś czas 🙂

Pogoda beznadziejna, zimno i wieje, to chyba spacer odpuszczamy dzisiaj, a poza tym
ja wczoraj ubrałam się chyba trochę za lekko i katarek mi się robi lekki.

Miłego dzionka mamusie, a i zapomniałabym
STO LATEK DLA JASIA Z OKAZJI 4 MIESIĘCY 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry!!!

Monika, pediatra sam ocieni jak Go zbada czy można szczepić czy nie.
Tośka jak tam film? Musiałaś majtki zmieniać? 😜

U nas Stachu obudził się o 4:50, zeżarł i męczył się z kupą (już czwarta doba bez kupy leciała 😞 ) i zrobił UUUFF...

Mąż dostał wypłatę, lecę na szaleństwo zakupowe dzisiaj 🤪 najpierw allegrowe, później do marketu i do Pepco pokupować bibelotów 🙂

Miłego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamilka przeżywa kolejną fascynację matą 😁
a nawieszałam jej tyle zabawek że aż się ugina 😁
no i tak rąbie nogami w podłogę że chyba sobie pięty poobija 😁

Karola ale zazdroszczę Ci tych zakupów, mnie pozostaje tylko allegro ale to i tak tylko małej kupuję 🙂 a o wyjściu na dłuższe zakupy mogę pomarzyc, z małą to nierealne, góra 30 min i trzeba do domu

A i mąż dzwonił, że chrzest 18.11 nie może byc bo ma inwentaryzację w pracy i go przewodniczącym komisji zrobili, więc trzeba przesunąc. Zaczynam się tylko zastanawiac, czy ten komplecik co kupiłam to nie za cienki będzie w końcu, bo śniegi zapowiadają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂

my nocka średniawa... Kaja do 02:40 spała na mnie potem ją odstawiłam to się obudziął więc cyc następnie cyc o 04:40 potem o 07;40 i od 8 spała mi na ręku a od 10 do 10:30 na mnie więc ja srednio pospałanm... nie wiem czy jej zęby faktycznie nie idą bo marudna straszna 😞 no zobaczymy...

Toska ja też horrorów nie oglądam 😜 bo potem do kibla z latarką chodzę 🤪 😁 😮

Wszystkiego najlepsiejszego dla mojego zięciunia teściowa całusy wysyła 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monikas ja myślę że lakaRZ ZADECYCUJĘ ALE JA SAMA OSOBISCIE NIE ZASZCZEPIŁA BYM DZIECKA KTÓrE MA KATAR BO JAK BY NIE PATRZEĆ TO PEWNEGO RODZAJU OSŁABIENIE ORGANIZMU. Pewna jesteś ze to katar a nie zwiększona produkcja sluzu nosa? bo ja też raz biegłam do lekarza z myślą ze Kaja ma katar a to tylko powiększona produkcja śłuzu była... normalnie ssie pierś i smoczek? jeżeli tak to nie ma mowy o katarze (tak mi lekarka powiedziała)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karola też CI zazdroszczę zakupów... sama bym zaszalała chętnie no ale na koncie jedyne 300zł do 10 🤪 🥴 🤨 cóż jakoś cza dać radę żeby konta oszczędnosciowego ni euruchamiać a dodam ze jeszcze dzisiaj trzeba przegląd auta zrobić bo ważny do jutra 🤨 więc 100zł baj baj 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
Dziś obejrzę chyba 3 raz Egzorcyzmy Emili Rose 😁
oglądałam w sumie takie horrory mnei nie przerażają najbardziej nie nawidze dreszczowców typu klątwa, ring w ogóle japońskie horrory są poje...bane 😜 mój mąż tak mnie nastraszył swego czasu ze przez 2 lata mnie do domu odporowadzał pod samiuskie drzwi i czekał aż zaświece światło na przedpokoju 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...