Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
a tak w ogóle to witam się ja niedzielnie 😜

byłyśmy godzinkę na spacerku a Kaja po spacerku spała jeszcze 2h 🤪 ciekawe jaka nocka nas czeka...? ale powiem ze na polku Nas trochę wymroziło... tzn mnie bo Kaja to była tak ocieplona ze mróz to tylko przy oddychaniu ją dopadał a tak to nie ma szans 🙂

Tosia, Ania, Agatka witam w gronie łysiejących... ja do tego mam jeszcze włosy dość długie i wygląda to jak bym perukę sciągała i myła tyle włosów w wannie zostaje a do tego jeszcze wyczesuje drugie tyle... 😲 ale idę do fryzjerro opitole się na jakieś 5 cm i będzie gitara 😁 😁 😁

Domi ja też cycochy mam takie falkowate... ale leci z nich bo widzę i niestety Kajcia też króko ssie ale myślę ze to taki etap ze wszysto je rozprasza ... spróbuj tv wyłączyć i ciszę w pokoju to moze będzie lepiej...

ale mi dobre to tiramisu teraz wyszło ze prawie już nie ma... szwagierka jak przyszła to od razu 3 kawałki zjadła 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ania_p napisał(a):
Kasia nie chcę Cię martwic ale obcięcie włosów nic nie da, nadal będą leciały
ja poszłam do fryzjera podciąc 10 cm i nic, nadal dywan zostawiam 🙂
Ania wiem ale w tedy tak przeraźliwie w wannie nie bedą wyglądać bo będą krótsze i optycznie mniej się bedzie wydawać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich źródeł wiadomo, że powinnam podawać samo D od 26 października 😁
Jak się pomyliłam to mnie poprawcie 🙂

A ja mam pytanie za 100 punktów!
GDZIE JEST MONKADO? 😁

Ilka i Ula były na fb, Kinia na pewno ma rodzinny weekend, Kasia nie ma neta, Karola pewnie u rodziców.
Haloooooooooooooooooooooooooooo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zapisuje sie tez do klubu lysiejacych...a myslalam ze to tylko u mnie tak bo nic nie pisalyscie 🙂te wlasy doprowadzaja mnie do szalu bo wszedie w calym domu a wlasnie musze glowe umyc tak wiec lazienka znowu zapelni sie dywanem z moich klakow.
moj juz w lozeczku ciekawe ile pospi bo kaplismy go wczesniej po tej zmianie czasu ledwo dotrwal od 19.30.a wieci moj ssak tak ssie ze dzis to mi rany porobil....normalnie szok probowalam go karmic bez tej nakladki ale nie daje rady taki bol a dzis to nawet krew ze sutkow 🥴 🥴 🥴
co do witami to ja podaje mojemu wit d i fluor w tabletkach i mowili ze to do 2 roku zycia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...