Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wstyd aż pisać co się w tym kraju dzieje.
Ja miałam anginę w zeszłym roku w weekend majowy, temperatura dobrze ponad 40, ja umierająca, ale nikt mnie przyjąć nie chciał.
Czaicie? 😁
Doprosiłam się w końcu jednego lekarza o wizytę domową, to jeszcze czuć było, że wczorajszy jest, walił czosnkiem na kilometr do tego i koleżka go podwiózł.
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamcie
U nas pobudka o 1, 4 i wstała o 8, a w sumie to nas obudzono
Rano dostałam telefon ze szkoły od taty że pogotowie go zabrało 😞 mój tata ma padaczkę i dostał ataku 😞 teraz już wraca do domu, bo nie zostawili go w szpitalu.
Moja siostra to podejrzewam nie pojedzie po wyniki przez ten szpital, a Adaś dokazuje na oddziale będą go badac pod kątem neurologicznym prawdopodobnie, czekaja teraz na wizytę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja juz nie wiem odlozylam sluchawke ale powinnam sie wydrzec ale to nie ma sensu potem maly bedzie mial jeszce gorzej i tak juz kiedys ta pielegniarke do kierownika podalam 🙂 a tym razem to wina systemy przychodni i tyle no chyba ze znajomkow sobie rejestruje, a ta pielegniarka stara panna bez dzieci wiec co ona moze wiedziec jak mamy sie martwia,ma w dupie wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej u nas nocka do dupy.....maly spal juz o 8.00 ale co z tego od 12.00 co 2 godz pobudka i musze powiedziec ze u mnie w nocy jest tak zimo jak cholera moze jemu tez bylo zimno i sie tak budzil 🥴 🥴 🥴 🥴nie wiem dlaczego ale ogrzewanie na noc sie wylancza i nic nie moge na to poradzic. 😠 😠a wzielam go do siebie w nocy i sie zagrzalismy nie ma to jak przytulanki ze synkie m bo z tatusiem to nic nie wychodzi w ogole ostatnio kazda nasza rozmowa konczy sie klotnia a jak postanowimy zrobic przytulny wieczor to tez tak sie konczy....nie wiem co jest
karola super przebranko dla Stasia
calusy dla Kornelki i Jasia 😘 😘 😘 😘
Monika duzo zdrowka dla Oliwera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem znow na chwilke moje malenstwo nadal spi 🤪 wow!

domi ja tez to przechodzilam zmoim M i nie jest to mile,nadal sie klocimyczasem ale delikatniej, ja poprostu nie moge zniesc ze jego ciagle nie ma wiemze praca budowa itp ale kiedy ma czac to tak jakby szukal sobie na sile roboty.

wczoraj zajmowal sie malymb o ja pomagalam tacie pisac takie dokumentacje zaledwie godz byl z nim i super sobie radzil wiec jak chce topotrafi ale jak maly kweka zaraz pojawia sie blisko mnie jakby sie czegos obawial.
wogol e wczoraj razem bylismy w domu caly dzien tylko ja maz i Oli i bylo suuper!!!! wiecej takich dni mi trzeba. sam M sie cieszyl boteraz widzi jak maluszek sie do niego usmiecha i gaworzy i lezka mu sie w tedyw oku kreci.
ja nie wiemoni chyba potrzebuja czasu zeby zrozumiec z e ten maluszek potrzebuje ich tak samo jak nas.

glowa do gory ,bedzie dobrze. porozmawiajcie i wszystko sobie powiedzcie -nam to pomoglo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć,

czytam Was ale za cholere nie mam kiedy odpisać. Wczoraj padł nam komp, mąż go reaktywował ale długo mu się schodziło powgrywać programy potrzebne mu do projektowania i ja zajrzałam tylko szybko na fb i tu ale nie miałam jak posiedzieć. A dziś od rana sprzątam, bo w sobote nie było nas poł dnia w domu i nie miałam kiedy a syf ze aż wstyd...

Wybaczcie odp tylko to co zapamietalam.
Ania - żal mi Twojej siostry zarówno z powodu dzicka (mam nadzieję że szybko wyzdrowieje i to nic poważnego nie będzie) jak i z męża (facet - porażka 😠 )
Tosia, Kasiala - super zdjęcia, laseczki mamusie i śliczne maleństwa 😘 😘
Mi włosy też wypadają, wszędzie ich pełno, na łóżku, na podłodze, na Jasiu, w wannie - masakra jakaś ale chyba musimy to przeczekać 🤨
Buziaki dla Kornelci i Jasia 😘 😘
Monika czemu Twoja sytuacja mnie nie dziwi, ja bym NFZ w kosmos wysadziła!! 😠

no i nie wiem co jeszcze miałam pisać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas dziś nocka udana, zasnął o 20 pobudka o 1.30 a później o 6.15 ale wczorajszy dzień był bardzo ciężki, tak marudził że szok.
Powiedzicie mi co ile Wasze dzieci teraz jedzą?? Bo mój wczoraj co 1,5-2 godziny 😮 Wg mnie to chyba za często, ale to co, ja mam za mało pokarmu i dlatego??? Bo już sama nie wiem, ale wczoraj to już wręcz byłam bliska rozpaczy i gdyby nie zamkniete sklepy w pobliżu to wysłałabym m po sztuczne mleko...

Na 12.30 mamy rehabilitacje.

Kasia a jak Twoja Emilka, ćwiczycie? Dawno do nas nie zaglądałaś, jak przeprowadzka???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ilka ja tez!!

a o brudzie w moim pokoju nie wspomne mialam sprzatac ale maly spi u nas w lozku wiec nie mam jak,jakby spal w kuchni to spoko przynajmniej bym odkurzyla i podloge zmyla a tak to nic nie zrobie i siedze tu przy nim i czuwam bo nawet nie wyjde do mamy hehe no bo jak trzeba aniolka pilnowac 😁
w lozeczku nie pospi bo placz bo wie ze wieczorem sie go tam kladzie i w dzien nie bedzie lezal 😁

a wiecie co moj Oli wczoraj sie obudzil rano w lozeczku i slyszym y go ze sie kreci, maz wstal i smarka a tu z lozeczka AGU AGU hehe zaczelismy sie smiac i on zaczal piszcec ze szcescia 🙂
nie ma nic piekniejszego jak taki poranek 😁 oczywiscie wzielismy go do lozka,ale najpierw cyca zaliczyl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale macie tempo dziewczyny 🙂 Co skończę czzytać i odejde na chwile od kompa, racam zaby oddp tu już znowu kilka postów 🙂

U nas nocki straszne ostatnio, nawet 3 pobudki się zdarzają 😮
Ilka u nas jedzonko co 2h to norma, czasem zdarzy się przerwa 3-3,5h ale to raz dziennie a czasem wcale.

Ania ciężki okres widzę macie w rodzinie, trzeba to przeczekać.
Aaa póki pamiętam bo właśnie listonosz był z paczką) na smyk.pl są super promocje a co najlepsze to po dodaniu do koszyka ceny są jeszcze niższe 😮

Tosia, Kasia super fotki, na prawdę. Ja też nie mam fajnych z małą 😞

Wczoraj Zojka dostała muczącą krowę-pluszaka, jak jej mąż wczoraj zamuczał dwa razy to 15 min uspokajania było 😁 krowa wylądowała w szafie 🙂

Monika ja mam tak co rano 🙂 Pod tym względem (i wieloma innymi oczywiście tez 😉 ) Zojka jest super bo nigdy w nocy ani rano nie budzi się z płaczem tylko babuli 🙂 i dopóki robi to cicho to jeszcze kimam ale potem już tak głośno opowiada, że trzeba wstać a ona wtedy wita mega wielkim uśmiechem i zaczyna się trzepać jak szalona 🙃

Kasia śliczna ta Wasza Kajusia, chociaż mi jak Karoli tylko pół zdj się pokazuje bo takie duże.

Kurcze mała mi śpi a ja muszę do miasta wyjść, a propos u nas też -4 jeszcze z godzinę temu było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...