Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ja marchewkę kupuję u pani na stoisku, u której od dawna kupuje wszystkie warzywa i owoce, ale jak pojadę do rodziców to od nich weźmiemy marchewkę i ziemniaki także będę miała "swoje".

Monkado ja podaję tak po 4-5 łyżeczek, a w zasadzie to jest troszkę na łyżeczce z czego i tak połowa ląduje na śliniaczku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej....ostatnia 😁a moje dziecko wlasnie kupe wali i juz cos czuje ze wszystko na plecach 😁 😁
buziak dla Kamilki 😘 😘 😘 😘 😘
a jak robicie ta marchewke poprostu gotujecie i ugniatacie...bo ja myslalam o sloiczkach ale na poczatek to moz bede gotowac ja dzieciaczki jedza tylko kilka lyzek...a warzywka mam od mamy tak wiec super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O nie nie ostatnia to ja jestem 😁
Nocka u nas jak zwykle, poszła spac po 23 pobudka o 3 i 5, przy czym ostatnie noce Kamilka je godzinę bo zjada z dwóch piersi i znowu zaczynam się nakręcac bo nie wiem czy taka głodna czy mniej pokarmu mam.
Zima u nas nadal trzyma, znowu śniegiem sypie 🙂 W sumie to już się do niego przyzwyczaiłam
kurier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochana Aniu zapomniałaś o mnie to ja tu ostatnia jestem 😜
Witam 😁

Nocka jak zwykle... o 20:10 zasnęła pobudka o północy potem o 03:30 poteem nie wiem bo jej wrzuciłam cyca tzn spała z nim cały czas ☺️ no i o 9:10 i pobudka ja poszłam śniadanko robić a Kajcia jeszcze sobie usnęła a teraz się obuziła uwaliła kupę i rozmawia z szafą aaaa postęp mamy dzisiaj Kaja leżała n abrzuchu i sie śmiała i podnosiła się na rączkach do góy 🤪 🙂

Buziaki dla Kamilki 😘 😘 😘 i spóźnione na Jasiulka 3 i Kornelci ☺️ ☺️ ☺️ 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurier przywiózł sukienkę tą co na chrzest kupiłam 🙂
ale ona śliczna i ten płaszczyk 🙂
a do tego miła niespodzianka bo ta osoba co od niej kupiłam dorzuciła dwie sukienki polarkowe koszulkę i skarpetki frotowe i to w ogóle nie zniszczone 🙂 jak ja lubię takie miłe niespodzianki
mała płacze i czuję kupę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Za oknem piękne słoneczko i biało także trzeba spacerek zaliczyć tylko czekamy aż młodszy Księciunio wstanie 😉

Ania buziaki dla Kamilki z okazji 3mcy!! 😘 😘

Kasiala strasznie niefajnie zachowała się Twoja Teściowa.. może i chciała dobrze ale przecież mówiłaś.. Szlag by mnie trafił 😠

Karola powodzenia na USG brzuszka Frania!! 😘 I brawo dla Stasia za super nocki! 🙂

No i wychodzi na to że ja jestem ostatnia 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania i co z siostrą? Odebrała wyniki tomografii?
Ja jutro mam biopsje więc trzymajcie kciuki, żeby to tylko torbiel była. Ja jestem dobrej myśli.
Ilka ja nie spojrzałam na słoiczku, że zaczyna się od kilku łyżeczek i od razu 1/3 słoiczka dałam 😮 ale było ok. Dziś jak jej dawałam witaminki na łyżeczce to się wkurzyła bo myślała, że to już obiadek 🙂
Karola, monkado ja od czasu obiadków mam kupkę codziennie.

Tosia ja miałam już tydzień przespanych nocek a teraz wstaje 2 razy znowu (i tak lepiej bo już i 3 pobudki się zdarzały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rosi trzymam kciuki za dobre wyniki z biopsji, daj od razu znac co i jak! 😘

my tez zaraz bedziemy sie spacerowac, Mała tylko cycucha wydoi i idziemy 🙂 u nas zimno ale ładne słoneczko 🙂

a ja w sumie kupiłam gerberka ale rzeczywiscie jak na poczatek to sie nie opłaca.. 🤨 dobra ide na spacer to po drodze kupie marchewke i jej ugotuje 🙂

Tosia to jeszcze jeden pomysł mam- a jakbys spróbowaała nakarmic Jasiula tak na spiocha koło 22?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monkado napisał(a):
Ilka to ja jeszcze zapytam jak to karmienie wygląda tzn dajesz Jasiowi te pare łyżeczek i zaraz po tym dokarmiasz go cycem czy traktujesz ta marchewkę jako normalny posiłek i cycuch dopiero za 2godz?


Dokarmiam go tak za jakiś czas, wtedy kiedy się domaga. Nie czekam 2 godzin bo by nie wytrzymał 😉 Jak widze że już by coś przekąsił to sięgamy po cyca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ilka napisał(a):
Rosi a jakie kupujesz słoiczki??


Nie wiem o co dokładnie pytasz 🤔 Jeśli chodzi o firmę to różne hipp, gerber... pierwsza była marchewka chyba 2 słoiczki potem zupka jarzynowa, dynia z ziemniaczkami, a dziś w menu mamy marchewkę z jabłkiem. Mam jeszcze deserki owocowe ale jeszcze nie dawałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monkado napisał(a):
Ilka to ja jeszcze zapytam jak to karmienie wygląda tzn dajesz Jasiowi te pare łyżeczek i zaraz po tym dokarmiasz go cycem czy traktujesz ta marchewkę jako normalny posiłek i cycuch dopiero za 2godz?


A ja gdzieś wyczytałam, że dobrze jest się dziecku dać napić po obiadku i tak robię. Zojucha wciągnie pół słoiczka a potem jeszcze spooooro mleczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mała usnęła w końcu, bo muszę się doprowadzic do porządku i jedziemy ustalac menu na chrzciny
no i cenę 😞
Rosi siostra jutro jedzie po wyniki z tomografii, dzisiaj znowu mieli przygodę w szpitalu,
mały szalał i uderzył się o kant stołu i podbił oko, na okulistyce robili usg i jest wszystko w porządku na szczęście, a było blisko oczka 😞
Robią mu badania i czekają jeszcze na konsultację neurologiczną i ma nadzieję że do domu ich wypiszą bo straszne obłożenie na oddziale, leżą na jednej sali z dzieckiem z zapaleniem oskrzeli i dzieckiem z zapaleniem płuc 😮 a Adaś ma zapalenie gardła
Ok. biorę się za upiększanie 😁 napiszę później czy coś załatwiliśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...