Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wiecie co tak sobei siedze od pary dniprzypominam porod jak to bylo z brzuszkiem-brakuje go- ale i jestem ogromnie szczesliwa z e juz mam Oliego obok siebie bo daje mi tyle radosci!!!
i teraz juz wiemze dzien jego narodzin bl najcudowniejszym dniem w moim zyciu!!! z takim sentymentem go wspominam mimo ze bylo ciezko. Kocham go nad zycie tego mojego synka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej mamusie
ja dopiero teraz mam chwilę dla Was 🙂
cały dzień na nogach, rano łapanie do kubeczka siku, dzisiaj tylko 30 minut stałam nad małą 😁
a ile pogadałyśmy przy tym 🙂
Robiłyśmy badania krew i mocz i wyszły ok. Hemoglobinka 11,1 🤪 miesiąc temu było 10,1 🙂
reszta w krwi też nawet nawet wygląda, zobaczymy co lekarz powie, bo wybieram się w tygodniu, no i może w końcu zaszczepimy małą
Mocz też ok. ciężar właściwy nadal 1,000 ale tym się już nie martwię
Ja też robiłam badania i wyszły ok. hemoglobinka 13,4 reszta też ok. 🙂

Wczoraj zafundowałam sobie na obiad rybkę smażoną 🤪 no i mała strzeliła mega zieloną kupę, a ja dostałam takiego rozstroju żołądka, że raczej odpuszczam smażone 🙂

Dwa ostatnie wieczory mała szalała i nie chciała spac, wczoraj poszła o północy dopiero
a dzisiaj śpi od 21 🙂 pewnie wstanie o 1, czyli dzisiaj w nocy będą 3 pobudki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kajcia, Amelka 😘 😘 😘
Kasia życzę szybciutkiej przeprowadzki i wracaj do nas szybciutko, przy czym nie obiecujemy że będzie mało czytania 🙂
Kasiala widziałam ten fioletowy kombinezonik w smyku, wygląda super 🙂
Dziewczyny ja Larsona czytałam jeszcze przed ciążą, jest super, no i mnie udało się i miałam pożyczone książki od koleżanki 🙂
Z wciągających książek (mnie przynajmniej pochłonęły bez reszty) mogę polecic Carlosa Ruiza Zafona: Cień wiatru i Grę anioła, bo pozostałe jego książki to takie raczej młodzieżowe, chociaż też przeczytałam 🙂 bo w sumie też fajne
Sama nie wiem co jeszcze miałam pisac

Póki co kolorowych, a jak sobie przypomnę to zajrzę 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Już wiem miałam się Was coś zapytac
Kamilka leżąc na brzuszku dźwigała główkę, fakt że na krótko i szybko się denerwuje, bo nie lubi leżec na plecach
a teraz od jakiegoś tygodnie nie dźwiga się na rączkach, jak podnosi główkę to ręce i nogi razem z tyłeczkiem idą do góry, taką łódkę robi,
Nie wiem czy się martwic, czy to jakiś kolejny etap u niej, czy co ? A może po prostu lenistwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika mój mąż wczoraj miał wyjście z ludźmi z pracy,
raz że powiedział mi o tym 3 godziny przed wyjściem a podobno rezerwację lokalu robili więc wiedział wcześniej, no ale że praktycznie w ogóle nie wychodzi to nic nie mówiłam,
tyle tylko że przed wyjsciem stwierdził , że jedzie samochodem bo na badania rano jedziemy
to wypije colę i wraca
No i wrócił o 1 w nocy 😠 mógłby chociaż zadzwonic, że będzie dłużej
A dzisiaj coś go ugryzło i nic mu nie pasuje, najpierw jeszcze mu nie wyprasowałam koszuli,
a jak już wyprasowałam to nie tą bo ta to za krótka i mu ze spodni wychodzi (na co dzień w niej chodzi i nie ma problemu)
Jechaliśmy do babci mojej na imieniny o których w sumie mama mi dzisiaj przypomniała
to problem miał że po kwiatki trzeba jechac na ostatnią chwilę, bo na pewno pamiętałam o tych imieninach i wcześniej nie powiedziałam 😠
A przed chwilą problem bo jak siadałam na kanapie to mu wysypałam słonecznik, no ale mógł mi go pod tyłek nie podstawiac, wcześniej go nie było, i usłyszałam patrz na czym siadasz 😠
Ogólnie to zachowuje się dzisiaj jakby miał okresu dostac 😁
Biorę komputer i idę do sypialni bo nie chce mi się z nim siedziec w jednym pokoju,
dobrze że mam Kamilkę i jak słyszę takie teksty jak dzisiaj to je ignoruję i rozmawiam sobie z małą 🙂 ale i tak mi przykro i łezka w oku mi się zakręciła i to nie jeden raz niestety dzisiaj 😞

Dobrze że Was mam i mogę się wygadac, wiem zanudzam ale same wiecie jak jest,
wygadac się trzeba 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

a my dziś byliśmy u brata w Chorzowie 🙂

Ilka poszukaj na allegro bo czasami można trafić w dobrej cenie tak że opłaca sie kupić np
http://allegro.pl/larsson-trylogia-millennium-millenium-wys24h-i2702725378.html

A ja Zafona zaczęłam czytać tzn Marinę przeczytałam a Cień wiatru i grę anioła mam w zanadrzu- przesunęłam na dalszy termin i zabrałam sie za larssona 😜 🙂

a skoro już mamy dzień narzekania na mężów to i ja sie pożale- otóż i mój codowny luby postanowił wyjść dziś na imprezkę, powiedział wcześniej ja sie zgodziłam niech wie że ma dobrą żonę 😜 a ja pomyślałam że jak uśpie Małą to wypiję sobie leszka free i zapalę fajurę i też będę miała mini imprezkę 😁 no i szukam tych fajek i szukam i nie ma!!! dzwonie do niego i pytam o on "tak wziąłem ci żebyś nie paliła" 😠 😠 😠 ok rozumiem że robi to dla mojego dobra i zdrowia ale tak sie nie robi! jestem dorosła i sama podejmuje decyzję czy chce sie truc czy nie i niech spada a nie zachowuje sie jak tatuś 14letniej dziewczynki 😠 jutro będzie afera!

dobra też już uciekam dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, my po szczepieniu, ze Stasiem wszystko ok, tylko lekarce nie podobała się za bardzo jego skóra bo jest szorstka, kazała obserwować bo podpada jej to pod skaze białkową, jak się pogorszy to mam zmienić na Nan HA. A waży już 7 kg 😮 😮 😮
U Franka stwierdziła oczywiście nawykowe zaparcia, przepisała środki przeczyszczające, kazała zmienić dietę i takie tam... no i najważniejsze dała skierowanie na usg brzucha. Wydaje się duzo bardziej konkretna niż tamte lekarki ze starej przychodni
Dzisiaj znów walczymy z kupą, wczoraj po tabletce nie zrobił....

Czytałam Was, chociaż tylko tak pobieżnie.
Nie mogę teraz więcej napisać bo Franek biega i tupie 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monkado śliczne zdjecie w avatarku 🙂 😎

a my dziś bylismy na 5 urodzinach mojej chrześnicy a babcia dyzurowała z Kajcią i co najgorsze to Kajcia nie chce jeść z butelki 😞 🤔 wcześniej jadła aż jej się uszy trzęsły a teraz nie chce 😠 😞 i babcia dzowni po 20 parę minut ze Kajcia nie chce jeść i musiałam bigusiem wracać... no ale 3 kawałki torta zjadłam nie chcę przesadzać ale był ZAJEBISTY!!! ☺️

Karola to też już kawał chłopa ze Staśka coś duze te nasze chłopaki, moja Kajcia 5,5 kg waży 🙂

super że wekend udany skoro tutaj takie puchy 🙂...

dodam ze dziisaj poslaplismy do 14 ☺️ tzn od 11 do 12 była przerwa na śniadanie 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
ja też wieczorkiem, mała dopiero przed chwilą usnęła a ja padam
Poprzedniej nocy jak pisałam były oczywiście 3 pobudki, dzisiaj liczę na 2 🙂 no ale to się okaże
Mój mąż dzisiaj ciąg dalszy rzucania głupich tekstów, a najlepsze jest to że po chwili jak gdyby nigdy nic normalnie chce rozmawiac, nie wiem czy taki głupi cczy co i nie zauważa tego jak się do mnie odzywa 😠
Chyba po raz pierwszy cieszę się że idzie jutro do pracy i będę w domu sama siedziec,
przynajmniej rano bo popołudniu czekają nas imieniny dwóch mam, tzn. babc 🙂

Muszę małej kupic pajace do spania w rozm. 68 bo te na 62 ciasnawe za chwilę będą
i nie wiem z jakiej firmy, żeby porządne były 🙂 bo dotychczas to z używanych miałam albo do koleżanki
Macie jakieś propozycje, tylko żeby mnie cena nie zabiła 😁

Monkado ślicznie razem wyglądacie 🙂
Ok to zmykam spac
Kolorowych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 🙂
chwile mnie nie było 🙂
oj dziewczyny z tymi Waszymi facetami 🙂 choc moj tez mi zapowiedzial ze zblizaja sie urodziny jego kumpla z krakowa i ze mam sie szykowac 🙂 impreza ma byc w pubie jak co roku wiec moje kochanie wymysliło ze sie zatrzymamy u mojej psiapsioly on wezmie na impreze jej meza a my z małym bedziemy mogly sobie poplotkowac 🙂 taki z niego kombinaor 🙂
my w piatek wieczorem zaliczylismy kolacje w restauracji z super dobrym jedzonkiem mały był przegrzeczny: 🙂 wiec tym bardziej bylo milo. A wczoraj bylismy na wycieczce nad jeziorkiem 🙂
Dzis idziemy do okulisty na kontrole 🙂 dokarmie malego i sie zwijamy 🙂
Monkado fajne zdjecie 🙂
Ania z tymi firmami to nie wiem ja kupuje czasem w tesco 3paki z F&F i sa w porzadku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Melduję się i ja 🙂
Spaliśmy dzisiaj do 9, śniadanko zrobione i zaraz wsiadam na swoją maszynę.
Mąż dziś przedostatni dzień poszedł do pracy i bierze 2 tygodnie urlopu 😁 😁 😁 ale się cieszę, trochę sobie odpocznę fizycznie i psychicznie, bo na prawdę mega ciężko jest szczególnie rano, gdy jestem sama, dziciaki się budzą a ja nie wiem w co ręce włożyć, Bo z Frankiem iść się umyć, zrobić siusiu,dać mu picie i śniadanie, Stasia nakarmić,przebrać, czasami to zęby myję dopiero 2 godziny po wstaniu 🥴 dobrze, że dzieci są dość łaskawe i pozwalają mamie 35 minut na orbitreku później pojeździć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
halo 🙂

dzięki dziewczyny 😘

Karola trzymam kciuki za egzamin męża 🙂

Kasiala a może trzeba już Kajci smoczek zmienić? (ten od butelki) nie pamiętam kiedy sie zmienia- po 3 miesiącu? my jeszcze lecimy na tym pierwszym ale może Kajcia bardziej niecierpliwa jest i potrzebuje już tego szybciej "siurającego"? 🙂 tzn z większymi otworkami 🙂

Ania mnie właśnie też sie powoli kończą pajace i ja wybieram sie w sobotę jak będzie ładnie do mojej galerii ciucholandowej mam nadzieje że uda sie coś fajnego upolować 🙂

Rosi czekamy na relacje z weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No nareszcie, witajcie dziewczynki 🙂
Karola trzymam kciuki za egzamin męża 🙂
I oklask dla Ciebie, ja przy jednym dziecku mam czasami problem z umyciem zębów, bo nie wiem w co najpierw rano ręce włożyc 🙂
Monkado ja w mojej galerii ciucholandowej byłam w sobotę, no ale zakupy bardzo nieudane bo nic nie kupiłam, ale jak się zima zbliża i zimą to zawsze kapa w używkach jest przynajmniej u nas
A znalazłam na allegro pajace z early days, body mam z tego i jest ok więc chyba też je kupię
Monkado powodzenia na zakupach i podziwiam za odwagę ja z moją to mogę jedynie do sklepu 5 minut od domu wyjśc, dalej bym się nie odważyła, ciekawe czy kiedyś się to zmieni, czy muszę zaczekac aż będziemy jadły coś więcej nic mleczko od mamusi.

My też na spacerek idziemy bo cieplutko się robi, tylko znowu wieje

Zmykam na przewijanko bo znowu kupa poszła, leżaczek sprzyja robieniu kupek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Karola trzymamy kciukasy za awans meza 🙂
My juz po okuliscie.. sebkowi wyszlo wszystko ok. ale ten doktor moze mily i usmiechniety ale taki niedelikatny ze masakra! jak mu kropil oczy to wacik prawie do oka mu wsadził, przy samym badaniu tez masakra..nie pojde juz tam na pewno! Ale dzis ciepło 🙂 nakarmimy sie i lecimy na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejcia 😘
Ja tak szybko bo Królewicz mnie wzywa 😁
Wy o imprezach, a ja ciągle jestem sama z Siuśkiem i jak chcę coś napisać, to stwierdzam że spanie jest silniejsze 🥴
Wiecie, że rok temu stworzyłyśmy nasze Krasnoludki? 😁 Tęsknię za brzuszkiem!

Ania, pajace ja zamawiam na allegro z Nexta, bo narazie nic się nie umywało do nich, są REWELKA! Kosztują koło 8 dych za 3pak, trochę sporo, ale ja jak narazie to lokuję kasę z becikowego na ubranka 😁 aaa i na swoje buty, w końcu muszę mieć w czym wyjść z dzieckiem na spacer hahahaha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...