Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny 🙂 😘 😘

Kasiala ja nigdy nie noszę czapki.. ☺️ bo wiesz moje bujne loki by mi sie zmierzwiły.. 😉 😜 😁 😁

Ania jestem na największym zadupiu Polski, w małej wioseczce za Nowym Sączem 🙂 i przy okazji mam problem bo zapomniałam wziąć Małej kremik na mróz a tu sklepu nie ma, samochodu nie mam, musiałabym sie tarabanić busem do sącza a często to one nie jeżdżą i posmarowałam dziś buźkę Kornelce.... oliwą z oliwek 😮

a książkę tę o której pisze Kasiala też polecam, ja od początku sie staram jej trzymać (za wyjątkiem spania w dzień w łóżeczku- tu sie poddałam.. 🙂) i dosyć sie nam udaje, Kornelka ma już utarty schemat dnia i raczej rzadko mamy od niego odstępstwa 🙂
a poza tym pomogła mi zrozumieć moje Maleństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzien doberek 🙂
Monkado super zimowa fotka, ładnie dziewczyny wygladacie a sniegu u was 🤪 🤪 u moich rodzicow to nie ma tak duzo ale za to zimno jak na Syberii 🙂
Kasia ja tez poprosze ta ksiazke 🙂ciekawe czy moje dziecie da sie jeszcze wychowac
A dzis zaczelismz pierwsza marchewke 🙂 🙂 🙂i tak sie zmeczyl ze az zasnął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki 😘 😘

Tosia a ja chciałam ten żółty z żyrafką ale sie pomylili i przysłali niebieski 😠 a że niebieski też ładny to już zostawiłam tyle że żółty byłby bardziej dla dziewczynki ale w sumie Kornelka wszystko ma żółte i różowe więc kocyk może być niebieski 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiala bo mój mąż dostaje czasem wycieczki z pracy (tak jak teraz na morzem byliśmy, w lutym w SPA, w zeszłym roku ominąął nas Egipt bo byłam w ciąży i bałam się tam jechać itp) jest tak, że mój M jedzie za darmo a za drugą osobę trzeba dopłacić i myśłam, że za mnie zapłacimy a Zojka za jakieś grosze pojedzie a się okazało, że za mnie 2500 a za Zojkę 1600 😲 😲 no i na tyle to nie możemy sobie pozwolić

o kurde teściowa!!!!!!!!! 😠 😠 😠
teściowa była u ciotki co mieszka na dole a do Zojki nawet nie zajrzała 🤔 a potem gada "przyjedzcie bo tęsknie za Zojką"

Aniu śliczna rodzinka, ma bardzo przyjemny wyraz twarzy. A Kamilka laleczka 🙂

Kasiala ja też poproszę tę książkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry

Nie miałam kiedy wcześniej się odezwać, chociaż poczytałam Was już w południe. Jaś ostatnio jest bardzo absorbujący, wcześniej jak położyłam go na matę to potrafił sam się zabawić a teraz od razu fika na brzuszek poleży chwilkę i jęczy bo nie umie wrócić na plecy 😉

Monkado ślicznie wyglądacie i jaka piękna zima 🤪 U nas poruszyło trochę w nocy a w dzień już prwie wszystko znikło.

Ania ładnie razem wyglądacie, a Kamilka urocza 😘

Ja też codziennie bez względu na pogodę wychodzę z Jaśkiem na spacer, nawet na chwilkę ale zawsze coś. Jasne że jak będzie duży mróz to sobie daruję, ale póki co spacerujemy. Zreszta on jest całkiem inny jak się trochę przewietrzy, miej marudzi, lepiej śpi.

Kasia a wyślesz mi też??? ☺️ Poproszę 🙂

Wybrałam sobie na prezent taką spódnicę: http://allegro.pl/ciepla-dzianinowa-spodnica-kwiat-nowa-m664-i2816610538.html
Mam nadzieję że będzie dobra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i Kajka ma już drugą drzemkę dzisiaj wcześniej spała od 12:30-13:15 a teraz spi od 16 🙂 oczywiscie przyszła teściowa i juz powiedziała ze jej się nie podoba ta metoda usypiania ale szybko ją sprowadziłam na ziemię i dała sobie siana 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O nieeee!!! Tylko ja nie widzę pełnych zdjęć 😞
Monkado Ciebie i Kamilkę widzę całe-pięknie wyglądacie na tym tle 🙂
Ale u Ani widzę tylko Pana Męża. Aniu nie wstawisz jeszcze raz pomniejszonego? 😜 😜 😜

Ale dzisiaj dzień do dupy 😞
Franek cały czas ma 38 temperatury 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monkado śliczne zimowe zdjęcie!!! 😘

Ania super Rodzinka! Kamilka wyglądała jak księżniczka 😘 I Ty również bardzo ładnie 😘

Ilka spódnica rewelacja!!! I jaka cena 🤪

Co do spacerów to My jak najbardziej będziemy wychodzić dopóki będzie się dało wytrzymać na polu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc mamusie
Ania, Kinia :* dzięki, jakieś takie flaki z olejem się ze mnie robią od tego siedzenia w domu. Muszę się wziąć w garść.
Monkado focia super!!
Kasiala mam nadzieje ze się okaze ze u Twojej siostry to nie zapalenie typu C, tylko cos mniej powaznego. Mój robi geste śmierdzące kupy i Ta ciemna linie mam jeszcze ale troche zbladła. Ja tez poprosze ta książkę – mój w ogóle nie spi w dzień.
Ania Wasze zdjecie bajkowe Malutka przeurocza w tej opasce.
Ilka ja mam tak od ponad miesiąca, nie umie wrócić na plecki i się wkurza. Bardzo fajna ta spódniczka 🙂 Mój Sebus kupke robi codziennie z tym ze co 2-3 dni robi duza, a dwa dni pod rzad robi przy kapieli po trochu.. czasem musze nawet 3 razy zmienic wode.. no ale lepsze to niż miałby się meczyc I nie robic wcale. Ja tak jak Rosi daje po obiadku jeszcze jabuszka same albo z gruszka lub innymi owocami.
Karola dużo zdrówka dla Franka.
Kinia współczuje Twojej szwagierce, straszna tragedia.
Tosia Twoja babcia i jej teksty masakra, skad ona to bierze????
Domi ciesze się ze podróż Ci dobrze mineła. Gratulacje z okazji drugiego zeba 🙂
Kasie – Emilka i Kajcia to już duze dziewczynki - my mamy w srode szczepienie to się dowiem ile mój urosl już się nie mogę doczekac 🙂
Monikas ale u Was skoki emocjonalne z M. Dobrze ze troche sobie wyjaśniliście. A z teściami postaw sprawe jasno ze wy ich nie darowaliście im do uzywania tylko na przechowanie, i czy onaa np. bedac w twojej sytuacji chciałaby żebyś je rozpakowała i uzywała..
Kinia, Nikos przefajny 🙂
Rosi szkoda że musicie odpuścić ten wyjazd.
Agatk zdrówka!
My dziś bez prądu pół dnia a tym samym bez ogrzewania, ciepłej wody, kuchenki , Internetu.., no to myśle przejdziemy się na spacerek, śniegu u nas sporo, ale akurat ładnie było bezwietrznie i nie padało. No i niestety po pół godziny całe kozaki mi przemokły.. a mały dopiero co zasnął wiec się troche jeszcze pobujałam z mokrymi stopami żeby chociaż z pół godzinki zasnął i wrociłam do domku – tak wiec Czekaja mnie zakupy butowe – nie cierpie mam małą stopę i ciezko cos fajnego znaleźć na mnie…
Sorry za literówki pisze lewa rekabo mały się cycoli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki powysyłałam sprawdzić skrzynki 🙂

Morskoka ja też nie lubię butów kupować bo jestem bardzo wybredna a do tego większość a w zasadzie wszystkie buty mnie obcierają 😠 😞 i muszę je rozchodzić i dopiero jest ok 🙂

Ania ale piękna rodzina!!! 🤪 🤪 🤪 a Ty masz bardzo piękne usta i wiem po kim je Kamilka odziedziczyła normalnie od ucha do ucha 🙂

Wiecie jak się wnerwiłam 😠 😠 😠 co by nie pisać wqurwiłam wrrrrrrr po wyciagnieciu prania zobaczyłam ze pielucha po marchewce się nie doprała więc wzięłam ją do miski i dałam wybielacza vanish i ok później Kajka usrała się cała to białego bodziaka mojego ulubionego z H&M I Love MUM tam dorzuciłam i kurde ta pielucha zafarbowała mi bodziaka i teraz z bodziaka mogę ścierę zrobić 😠 😠 😠 😞 😞 😞 😞 nicy trochę doprałam ale całe nie zeszło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karola napisał(a):
O nieeee!!! Tylko ja nie widzę pełnych zdjęć 😞
Monkado Ciebie i Kamilkę widzę całe-pięknie wyglądacie na tym tle 🙂
Ale u Ani widzę tylko Pana Męża. Aniu nie wstawisz jeszcze raz pomniejszonego? 😜 😜 😜

Ale dzisiaj dzień do dupy 😞
Franek cały czas ma 38 temperatury 😞


Kliknij prawym na zdjęci i na "otwórz obraz na nowej karcie" i Ci się pokaże całe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...