Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej widze ze wszystkim milo dzien zlecial ,gorzej z e mna 😞

bylo ok dopoki maz nie wpadl z tesciowka- jezu!!! zepsuc tak weekend, szlag mnie trafial ja mowie do dziecka ,o na ma go na kolanach i mi go odwraca odemnie - rozumiecie!!!!! co za swinia!!! i mowi nie patrz mama gotuje mamy nie ma o tata jest !!! myslalam ze ja zajebie !!! sorki za wyraz!! a moj jaki tatus myslalam ze sie posiakam mamusia poszla a on buch na kanape i lezy i tv oglada a ja malego na rekach nosz ei klade go na nim i mowie wez go na chwile a on Po co?? no c o za pytanie mowie jak poco wez go i tyle. i poszlam musialam porostu do wc!!! jezu ja sie kiedys wkur... i jak Boga kocham rozwiode!!
a bylo tak dobrze,.... poszedl na walke i ostatki dzs wiec juz widze jak wroci pewnei o 7 rano bo juz ma focha na mnie wyszedljakzwykle nic nie mowiac. i
inna sprawa wkurza mnie jak m nic nie mowi tylko jakies tajemnice ma, tel dzwoni wychodzi z pokoju jak ja wchodze i jak wracam do kuchni z Olim to on do pokoju wychodzi- co to ma byc!!tez tak zaczne robic a niech mysli, dzis sie wyperfumowalam jadac do miasta to ie pytal dla kogo a ja a dla kogos 😁
a pojechal dzis niby na zakupy ja ide z Olim na spacer a ten jedize z chrzesniakiem, zatrzymuje sie i sie tlumaczy bylam kupic mu te ochraniacze na mikolaja i pojechal siedzial w ciul u nich potem zakupy i znow caly dzien go z dzieckiem nie bylo, zawsze cos!!! ale dlaczego ukrywla to ze z nim jedzie j nie rozumiem!!

a jeszce jedno kupilismy sobie kanapy w angliii staly u moich rodzicow jak tu zamieszkalismy to wywiezlismy do tesciow i tesciowa wtedy to na gore jewstawimy kupi sie ladny stolik a te styare na sama gore wyniesiemy!!! co??????? 🤪 🤪 tesciu mowi trzeba je przykryc a ona no i jak to bedzie wygladalo? -- kurwaaa dalismy je na przechowanie nei uzytkowanie to roznica do cholery!!!!!
i dzis mowi ze Krystian(najmlodszy syn) zaprosil kolezanke i siedzieli u gory. no jasne na moich sofach ja pierdziele szlag mnie trafia co za babsko !!!
dzis nie gadalam z moim ale jutro klotnia murowaana ,tzn ja mam zamiar mu powiedziec ze uwazam ze to troche nie fair ze oni uzywaja naszych sof nie po to je kupilismya za np 5 lat jak sie bedziemy chcieliwprowadzic to ja mam na uzywanych przez nich sofach siedziec??!!! to nie wporzadku a znajac jego bedzie foch na maxa i klotnia....

sorki za smety ale jeden z moich najgorszych weekendow sie zaczal. ogladnelabym mma Mameda ale boje sie ze sie Oli obudzi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Moje biedne dziecko na wieczór znów dostało gorączki prawie 40 stopni 😞 do tego kataru dostał i pierdolona kupa go zaczęła męczyć..... Boże jak on się męczy, teraz śpi, temperaturę zbiłam póki co ale lekarka mówiła że przez dwa dni się będzie odnawiać co chwila...
Do tego jeszcze cholernie tęsknię za Stasiuniem bo rodzice go zabrali do jutra żeby Francio go nie zaraził 😞 Tak strasznie się martwię i o jednego i drugiego. lekarka mówiła że jak miał zarazić to już zaraził a choroba wykluwa się 3 dni...
Boże nie ma nic gorszego niż choroba dzieci, zrozumiałam to dopiero kiedy stałam się matką, wcześniej sobie nie zdawałam sprawy...

Sorry za te smęty....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka

Ania, Monkado mega oklask i cąłus dla Was za pamieć o Kasiach...
u mnie ostatnio zabiegane dni ehhh....

przeczytałam wszystko tak więc Rosi ja też jeszcze bez okresowa jestem i mega mi z tym dobrze 😁 😁 😁 😁 a co do porodu to mogę iść i rodzić w każdej chwili wspominam to bardfzo miło a nastawiałam się na coś gorszego a co do porodówki na TLC to tam kobiety są na znieczuleniu zewnątrz oponowym datego sobie malują i piłują paznokietki 🙂

Ania co do rozszerzania diety to my wczoraj podalismy pierwszy posiłek inny niż cyc i była to marchewka choć piediatra móiła ze jak by odało się to dynia leposza ale się nie udało bo słoiczka z samą dynią nie znalałam... a powiedział Nam ze rozszerza się nastęująco... mianowice na początek 2-3 łyżeczki poptem np 6 łyzek i przez tydzień jemy jeden produkt potem dodajmy inny np dynie i też przez tydzień dynia później ziemniak i tydzień ziemniaka a potem wszystko łądnie lączymy dodajmy zielonej pietruszki łyżkę oliwy z oliwek i mamy jarzynową i też przez tydzień a potem do jarzynowej dodajemy troszku indyka i blendujemy albko kupujemy słoiczek i też tydzień ale najlpeiej zeby zamiast indyka to dać królika ponoć najzdrowsze miesko 🙂

co do seriali to ja oglądam Na wspólnej z przyzwyczajenia, Julkę, Prawo Agaty i Lekarze no i Dexter, Touch i chyba tyle 😜

Tośka nawet nie wiesz co przeżywam po tym jak napisałaś o ej grudnióweczce Boziu dlaczego to robisz!!! Przecież ta mała królewna nic złego jeszcze nie zrobiła miała całe maleńkie życie przed sobą wierzę ze jakś cel w tym był...

Ania Twój zestaw na chrzciny mnie powalił super strój!!!

Karola super że okres się pojawił i rozwiał wszystkie stresy 🙂 i dużo zdróweczka dla Franusia i oby Staśko się nie zaraził!!!

Monkado, Domi udanych odpoczynków u rodziców!!!


Monikas powiem Ci że widzę ze czesto opisujesz sytuację kiedy Twój mąż rozrabia czasem mam wrażenie że on zapomina ze jest tatą i ze też musi się dzieckiem zająć... mój dzisiaj tez mnie wkurzył bo miał do mnie pretensje o to ze znajomi przyszli i mieli być 15 minut a siedzieli półtora godziny a co miałam ich wygonić i powiedzieć ze mój łaskawy mąż chce mieć godzinkę dla siebie i zeby poszli 😮 ale ogólnie źle nie jest dużo mi pomaga, przeiwja, kąpie, nosi zabawia jedynie nie usypia i nie karmi 😁 i nie chodzi na spacery 😠


Tośka ale zrobiłaś mi smaka na ciasto choć ja w lodówce mam tiramisu ale cały dzień mnie tak żołądek boli tzn tak od 16 siostra mnie dzisiaj załamała 😞 ma do wyciecia woreczek żółciowy bo kamienie się zalęgły ale to nie tym mnie załąmała tylko wyszły jej bardzo złe wyniki wątroby 😞 lekarz też jej nie podbudował i podejrzewa wirusowe zapalenie typu C 😞 powiedział ze do zabiegu się kwalifikuje... dobra nie pisze więcej bo się nakręcam i łzy mam w oczach bo wiecie moja siostra to moja najlepsza przyjaciółka ona jest dla mnie moim życiem ona o wszystkim wie ona jest dla mnie wszystkiom naprawdę...
a u nas wszystko ok Kaja jest małą smieszką i rozrabiarą wie jak wymusić noszenie na rączkach chociaż i tak jest mega grzeczna!!! Waży 6375g i ma 65cm 🙂 generalnie dużo spacerujemy a ona na spacerkach jest aniołeczkiem moim kochanym!!! śpi po 3h i jak się przebudzi to tylko n momencik i dlaej kimono!!! No i zjadła swoją peirwqszą marcheweczkę z mega smakie a dzisiaj to chciała więcej ale jej jeszcze nie dałam no i pediatra kazała Nam raz na czas dawać więcej wit D przez tą pocącą główkę ale mówi ze główka ok ale zeby co 2 dzień dać tak koło 600jm wit czyli 3 kropelki ale ja mam kapsułki więc daje tak jedną całą i drugiej troszku a potem wykupie w kropelkach. No i móiła ze nie namawia na dodatkowe szczepienia na pneumo i rota ale zacheca do meningokoków bo mówi ze jak się zarazi typem C to nie ma szans na wyleczenie a zeby zaszczepić koło roku bo to po przez slinę się zaraża to koło 150zł będzie kosztować bo teraz to nikt Kai smoczka nie ciumka i nie daje jej wylizanegj marchewki czy czegoś a później to dzieci się lizakami wymieniają, smoczkami, gumami do żucia więc ryzyko zarażenia jest duze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Kasia nareszcie 😁
Kamilka wykąpana dzisiaj wcześniej bo o 21.30 teraz już śpi, ale pewnie jeszcze się obudzi na cycusia przed spaniem 🙂
Karola zdrówka dla Frania życzę 😘 i dla Stasia żeby się nie zaraził 😘
Monika współczuję sytuacji z mężem, też mam wrażenie że zdarza mu się zapominac o tym że jest ojcem. A co do teściowej to jakbym o swojej czytała 😠 jak jesteśmy u nich to nikomu małej nie chce dac na ręce tylko ona nosi i co mnie wkurza to ja mówię do małej a ona się odwraca i wychodzi mówiąc że mamę ma na co dzień 😠 i przeważnie jak jesteśmy u nich to siedzimy w jednym pokoju a ona wychodzi do kuchni albo sypialni, tak jakby nie mogła z nami siedziec 😠
A co do mebli to skombinuj coś czym można by te sofy nakryc i ja bym tam pojechała i zakryła je mówiąc że nie chcesz żeby się zniszczyły.

Jutro obiad u teściów, obym była bardzo cierpliwa.
No to wracam do oglądania KSW 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😘 😘 😘 😘 😘
Nawet nie wiedziałam, że to zwiastun, bo po nazwie myślałam, że faktycznie cały film 😞 no to dupa.
Jasior strzelił mi big kupę, która wyleciała górą i bokami 😁 Przy okazji 2 tetry, moje i swoje prześcieradło 😁
Monkado, mi smakowało i jedno i drugie. W każdym nie ma za dużo roboty 🙂 Chociaż to drugie chyba fajniejsze, bo od razu na ciepło można wsunąć 🙂 u mnie już poszło całe 🙂 a z tego pierwszego krem pomarańczowy można też wykorzystać na różne sposoby, do babeczek np. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Kasia witaj z powrotem 🙂 Ja tez słyszałam że warto na te meningokoki szczepić i też się zastanawiam. Ale jeszcze jest trochę czasu.

Monika - ja bym nie wytrzymala. Wiecie, ja to taka pyskata jestem jeśli chodzi o T i powiedziałabym jej parę "ciepłych" słów. I łączę się z Wami w bólu jeśli chodzi o zabieranie mi dziecka przez szanowną "mamusię".

Na razie uciekam, bo mąż na kompie musi popracować.

Miłej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny ja tez się melduje dojechalismy dobrze z jednym przystankiem na jedzonko i kupę 😁 Kasia klask za doczytanie wszystkiego i zapamietanie i super ze u Kajci wszystko dobrze 🙂 Monika ten Twoj maz to troche przesadza chzba musisz go troche uteperowac, a powiedz w Angli on tez tak sie zachowywal czy tylko tutaj jak ma mamusie w poblizu...tesciowa to tez sie nadaje na wycieczke w kosmos...nienawidze takich bab 😠
duza buzka dla Frania 😘mam nadzieje ze Stasiu sie nie zarazi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale puchy dzisiaj 🤪 no ale cóż niedziela rządzi się własnymi prawami...

Ja do Was z pytaniem jakie kupy mają Wasze dzieci teraz dalej takie rzadkie musztardowe czy już takie gęste i śmierdzące? Bo ja jeszcze nie rozszerzałam jej diety a Kajki kupa się zmieniła na taka bardzo gęstą i śmierdzącą 🥴 🤢 no a teraz po marchewce wiadomo jest pomarańczowa...

Zeszła Wam juz linia od pępka do łona? Bo mi jeszcze nie ci prawda jest już blada ale nadal widoczna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

zaglądam dopiero teraz bo musiałam sie nacieszyć moim mężem bo nie będę go widziała 2tyg.. 😞

Domi super że już też dotarliście, teraz korzystajcie 🙂

Monika oj Ty to masz przeboje i ze swoim M i z teściową 😠 może spróbuj tak jak Kinia napisać list, może to do niego dotrze?

a powiem Wam że weekend spędziłam też z teściową i nawet nie było tak źle tzn po części przyzwyczaiłam sie do jej głupich tekstów a po części ją olewałam no i w dużej mierze ją po prostu unikałam czyli wychodziliśmy z Mężem i Kornelką na spacer a ona zostawała w domu z moją Mamą 🙂

Kasiala super że u Kajci wszystko ok 😘 ładnie przybiera i rośnie 🙂 Kornelka też ma takie plastelinowate kupki i mega śmierdzące no ale my już jemy "słoiczki" i to pewnie od tego..
i odwzajemniam oklask 🙂
my bierzemy 1500jm vitD, zastanawiam sie czy nie za dużo 🤨 no ale z drugiej strony główka dalej miękka.. za jakieś 2tyg zrobię jej wszystkie badania to zobaczymy co wyjdzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

I po weekendzie.. Wczoraj pół dnia spędziłam na zakupach z Mamą i Dzieciakami oczywiście 😁 W sumie nie było źle, Nikoś troszkę tylko pod koniec marudził ale jak to facet 😉 😉 A dzisiaj Marcin z Nikosiem byli na lotnisku po Narzeczoną Szwagra, niestety Jej Siostra o której Wam pisałam zmarła.. we wtorek pogrzeb. Później zakupy spożywcze i reszta dnia leniwa w domku 🙂

Najfajniejsze jest to że kupiliśmy strój Mikołaja, Marcin się przebierze 😁 😁 A prezenty dla Chłopców mamy takie: Nikoś http://allegro.pl/lego-5749-zestaw-do-tworczego-budowania-kurier-24h-i2838344402.html Jasiu http://shop.target.com.au/playgro-snuggle-n-shine-friends-nightlight-lion

Ilka tak, Chłopcy jak zasypiają po 18 to już na noc. Ale Jasiu nie zawsze tak zasypia, mimo to nie narzekam bo najpóźniej (ale to rzadko 😜) o 20. To jest chyba wynagrodzenie za to że przez 2lata Nikoś chodził spać 21-22 😮

Morskooka przesyłam wirtualnego przytulaska na poprawę humoru 😉 😘

Karola ja nic nie wyczuwam koło pępka, idź lepiej do lekarza.. po co masz się niepotrzebnie zamartwiać 😘 No i zdrówka dla Frania 😘

Domi, Monkado udanego wypoczynku!! 🙂 🙂

Kasia piękne wymiary Emilki 🙂

Monikas ta Twoja teściowa to też przechodzi samą siebie! Jak może Dziecko od Ciebie odwracać?????!!!!! 😠 😠

Kasiala super że u Kajci wszystko w porządku, a z Siostrą mam nadzieję że tylko straszą i nie będzie tak źle 😘 😘

Domi wow!!! Szalejecie z tymi zębami 😁 😁 😁 Gratulacje!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mobkado, Kinia dzięuję za odpowiedzi o kupach... dzisiaj Kaja taką twardą kupę zrobiła ze ho ho i widziałam ze coś ją męczy bo przy karieniu była bardzo nie spokojna to wzięłam i jej nóżki przytrzymałam przy brzuszku no i wystękała takiego twardego stolca ze masakra aż męża zawołałam... ale wczoraj dałam jej marchew po raz drugi to pewnie po tym tyle ze właśnie ona przed dodatkowym jedzeniem juz mi robiła kupki plastelinowate... 🤨 no ale widzę ze nie daje innych oznak więc chyba ok...

omi u Nas nadal tylko zalążki w dziąsłach ale ani jeden nie wychodzi 🙂 a Wy za to nadganiacie za wszystkich 😜

Kinia współczuję szwagierce straszna tragedia ja nawet nie myślę o tak złym scenariuszu... we wtorek siorka idzie na badania to wszystko się okaże ale trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze kurcze nie pamietam kiedy się tak martwiłam chyba ostatnio jakies 4 lata temu jak wyczułam sobie gyzka na piersi... oj jaki ja koszmar w tedy przezyłam na szczęście była to zwykła torbiel...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry, pirwsza?! 😁

tak moja tesciowato durnababa!! M tez przechodzi samego siebie, wstal wczoraj i przeprsaszal tylko gdzie sens jest tego wszystkiego?? chcialam sama jechac do kuzynki ale patrze on ubrany, jade z Wamih,.. no dobra mowie to chodz. i w sumie to go caly dzien lekcewazylam a wieczorem on na przytulaski a ja mowie chyba sobiejaja robisz. pogadala m znim tzn ja mowilam a on jak zwykle nic a propo tyh sof. powiedzialam ze sa uzywane(on na to ja nei wiem bo tam nie mieszkam) ja mowie no przeciez twoja mama wyraznie mowi ze sa, nie chce klotni o sofy ale jak tak bedzie t o one sie nie beda nadawaly do nieczego ani na sprzedaz ani na uzywanie a on na to..dobra#
dobra co??!! juz sie nie odzywalam tylko poszlam spac nie mam sil
zrobie tak jak pisalyscie, znajde jakies uzywaze stare przescieradla wypiore wyprasuje zloze w kostke i powiem tak ze to jest po to zeby przykryc sofy bo penie tesciowa nie ma czym skoro tak stoja bez przykrycia.
dobra oniec smetow.
Domi gratuluje zabkow a u nas maly tak wszystko gryzie lacznie z moim sutkiem ale narazie ani sladu a widac ze go meczy

Kasiala co do kupki Oli zaczal robic platelinowa po marchewce wlasnie i steka przytym glosno 😁 jak stary hehe ale pamietaj zebyKajcia wypila min 50ml herbatki lub wody, plnu bo to pomaga w wyproznieniu bardzo. ja podaje malemu albo koperkowa albo malina z dzika roza z hippa albo woy pare lykow. a ostatnio kupilam mu sok jabkowo marchwiowy i jablkowo malinowy jeszce nie podalam ale mam zamiar 😁

amy mamy szczepienie 66 grudnia i pewnie znow bedzie walka zeby sie zarejestrowac co za zycie... bede do kierownika znow penie dzwonic bo ta skarga co zlozylam do nfz t o do 14 grudnia maja rozwiazac, zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry!

U nas pobudka dziś o 5.30 🤪 🤪 ale za to od 8.30 do 9.15 się kimnęłyśmy obie i ciut lepiej mi ale niewiele 🙂

Monia dobrze, że chociaż pogadałyście trochę, najważniejsze żeby pamiętać, że się kochacie i, że stworzyliście rodzinę z miłości i teraz czasem trzeba o nią powalczyć, bo najłatwiej się rozejść przy pierwszym kryzysie ale nie o to w małżeństwie chodzi 🙂 Też czasem myślę, że chyba się spakuje i wyprowadzę jak mnie M wkurzy ale to tylko głupie myśli w nerwach są 🙂

Kasia na cycku to najprzeróżniejsze kupki są normą 🙂 Ja Zojce daję po obiadku kilka łyżeczek wody a tak do nie dopajam jakość szczególnie, ale zawsze daje desewrek owocowy a jak nie może się wypróżnić to daje jej jabłuszko i jest ok.

My nadal walczymy z katarkiem w weekend nie wychodziłam z nią na spacer ale dziś chyba wyjdę na 30min chociaż.

Co tam jeszcze...hmmm..AAAAAAAaaa! 🤪
Czytałam Monika o Twojej teściowej jak Ci dziecko odwaraca od Ciebie i myślę "dobrze, że tak źle to nie mam" I wczoraj zajrzała moja T (drugi raz od sierpnia zajrzała do pierwszej wnuczki:ohmy 🙂 i nosi ją, nosi i mała zaczyna się do mnie śmiać to ją zagaduje a T "nie patrz na mamę, mamę masz cały czas" 😮 😮 😮 🤪 🤪 🤪 🤪 padłam!
A za chwilę mała marudzi i wyciąga do mnie ręce, teściowa nic, idzie z nią dalej to małą rączki do taty wyciąga a teściowa "do tatusia chcesz? tatuś lepiej bawi..." 🤢 jak do mnie się rwała to udawała, że nie widzi 😁 😁 😁
Od razu pomyślałam, że muszę Wam to napisać 🙂 Ale ja od razu mężowi powiedziałam, że czytałam o tym na forum i się śmiałam, że ja tak nie mam a tu bach. Aha i jeszcze pierwszy raz mieliśmhy 100% rodzinny weekedn cała sob i nd w domu we trójkę jak nigdy normalnie! Ale po prostu zakazałam M jechać w sob do rodziców bo dość mam tego jego "cycka" i jeżdzenia tam w każdej wolnej chwili bo nie może pępowiny zerwać. No i weekend był super i mówię do Teściowej, że tak fajnie bo razem i w ogóle a ona "no właśnie tak myślałam, że M nawet nie zajrzy" I do M "co, smutno Ci??" 😮 😮 no nie słów brak! Smutno mu bo z rodziną był! Szok
ALe się napisałam, biorę się za moją córcię bo mi tu jęczy. Idziemy się pokulać bo tak jej to ładnie wychodzi tylko myk i już na brzuszku, tak się cieszę bo już pół roku ma a jeszcze się nie przekręcała.

Miłego dnia 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamusie 😘
U nas nocki są tragiczne, Jaś zasnął o 20, budził się o 20:30, 23, 23:40, 4, 7:15 i zasnął z cycusiem z buzi aż do 8:30 🥴 Ciągle piłuje mnie tymi dziąsłami po cycku, ale nie są to chyba zęby, bo dziąsełka normalne, zero opuchlizny.
Teraz siedzi na leżaczku, ja wciągnęłam tosta, a on już marudzi. 😞
Mam plan wybrać się do Biedrony, bo za 40zł jest taka żabka http://allegro.pl/fisher-price-zabka-smieszka-i2830747023.html . Chociaż wyjście stoi pod znakiem zapytania przez Jasiowy humor 🙃
Monika, jak czytam o Twojej teściowej to aż mi się gorąco robi. Chociaż ja mam z babcią nie lepiej. Wczoraj usłyszałam, ze źle Jasia wychowuje, bo ciągle przy nim jestem (więc może wyprowadzę się na tydzień, a ona niech mu daje cycka) i będę uwiązana, bo nigdzie nie wyjdę. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 U mnie takie odciąganie go ode mnie to jest na porządku dziennym. Teksty: ojej mamusia sie znudziła?
A TERAZ UWAGA! POWIEDZIAŁA, ŻE JAŚ BĘDZIE GEJEM BO ZA MAŁO MĘŻCZYZN JEST W JEGO ŻYCIU 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Takim akcentem jakże wkurwiającym kończę, bo muszę uśpić mojego małego MĘŻCZYZNĘ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
halo 🙂

jej ile u nas śniegu 🤪 czekam aż Mała sie obudzi i idzemy lepić bałwana 😁

Domi gratuluję drugiego ząbka!! 🙂
a nam doktorka powiedziała że przez te problemy z vitD Kornelka będzie miała opóźnione ząbkowanie i nawet do roku mogą sie jej ząbki jeszcze nie pojawić 😮 więc jak w końcu sie coś pojawi to oczekujcie czerwonego wpisu jak na brzuszku że Kornelka ma zęba 😁 😁

co do teściowych to ja napiszę tak jak Rosi pomyślała "dobrze że tak źle to nie mam" bo teściowa nie odwraca mi Małej sprzed nosa i jak chcę ją wziąć od niej to oddaje mi bez sprzeciwu, żebym sobie tylko tak jak Rosi nie zapeszyła 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Mamy śnieg! 😁 Nikoś rano jak wstał i zobaczył co dzieje się za oknem to aż piszczał z radości i już upomina się o sanki 😁

Dziewczyny to ja też napiszę że nie mam tak źle z Teściową.. zwłaszcza teraz kiedy jest w Anglii 😁 😁 😁

U mnie dzisiaj Mama, wzięła sobie dzień wolnego także może mi uda się odetchnąć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
Wczoraj usłyszałam, ze źle Jasia wychowuje, bo ciągle przy nim jestem (więc może wyprowadzę się na tydzień, a ona niech mu daje cycka) i będę uwiązana, bo nigdzie nie wyjdę. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 U mnie takie odciąganie go ode mnie to jest na porządku dziennym. Teksty: ojej mamusia sie znudziła?
A TERAZ UWAGA! POWIEDZIAŁA, ŻE JAŚ BĘDZIE GEJEM BO ZA MAŁO MĘŻCZYZN JEST W JEGO ŻYCIU 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Takim akcentem jakże wkurwiającym kończę, bo muszę uśpić mojego małego MĘŻCZYZNĘ 😘


Ja pier..... 😠 BRAK SŁÓW!!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...