Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ale naskrobałyscie, jeszcze nie doczytałam, my tez juz po spacerku i umnie też dziś bardzo biało
Monia współczuję, dlaczego faceci dają sobie tak często prawo do bycia zwykłymi gnojami, my jakoś ich nie wyzywamy, choc pewnie powodów i ochoty nie brakuje
Monkado o nas tak koło 20 stopni w pokoju, mały zawsze spał pod kocem i samym pajacyku, bo w śpiworku strasznie sie przebudzał, moze się przyzwyczaji no nie wiem, a wzięłam go do siebie bo pomyslałam że może marznie, ale właściwie to się zgrzał . No a szkoda żed nie mam takiej cieniutkiej kołderki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny doradźcie go chce małemu kupić na wierzch do chrztu kozuszek, bo ma ciemny kombinezon i wygląda w nim jak mały diabełek 😁 a kurtke ma taka snowbordową wiec też nie bardzo. ten drugi mi się bardziej widzi, ale jeszcze sporo do konca licytacji, a nie chce dac za dużo bo nie wiem czy bede go później zakładać
http://allegro.pl/brazowy-ekologiczny-kozuszek-rozm-68-74-i2831365731.html
albo
http://allegro.pl/cudny-kozuszek-firmy-gap-jak-nowy-i2835278847.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania ja daje teraz koło 12 ziemniaczka i dopija mlekiem, bo później je ok. 15 i zazwyczaj spi do tej godz. więc jak wstaje to tylko mleko nas ratuje. Ale jak bedzie juz zjadał całą porcje obiadku to myśle że właśnie kolo 15 będę dawać a deserek jeszcze później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ależ miałyście dziś wenę!! 🤪 Tyle się oczytałam i niewiele pamiętam...
A tak w ogóle to cześć 🙂
U nas dziś ciężki dzień. Najpierw w południe rehabilitacja a później walka z kupką. Nie robił od soboty i dziś to już była meczarnia. Ale dusił dusił i wydusił 🙂 Moje Kochane a tak się przy tym nastękał, aż cały buraczany się zrobił.
Piszę co zapamiętałam.
Monia Twój mąż się nie popisał, aż nie ma jak tego skomentować. Jak sama byłam w podobnej sytuacji, to spakowałam manaty i wyjechałam do Rodziców, wtedy zaczął do mnie codziennie wydzwaniać i od razu chciał po nas przyjechać, ale ja się nie zgodziłam, powiedziałam że muszę odpocząc chociaż te 2 tyg. I po powrocie było duuużo lepiej. Może taka terapia Twojemu też jest potrzebna?? Trzymam za Was kciuki 😘
Tosia nie obwiniaj się za to co było, miałas prawo czuć się tak a nie inaczej. Najważniejsze że masz Jasia (a w sumie to macie Go wspólnie 🙂 ) i że niebawem będziecie razem cała Trójeczką. Ile jeszcze Ci zostało tego wyczekiwania? 🙂
Karola jaka z Ciebie laseczka! 🤪 A chłopcy jak dla mnie to są do siebie podobni 🙂 Masz dwóch przystojniaków 🙂
Emilka jaka duża! Ale fajnie razem z chłopcami wyglada 😘 Aż zapragnęłam rodzeństwa dla Jasia 😁 😁
U nas z dzisiejszej lekcji usypiania nic nie wyszło, bo najpierw rehabilitacja a później kupa popsuły nam plany (nie chciałam jeszcze dodatkowego stresu Jaśkowi zapewniać). Ale może jutro sie uda. Morskooka nie poddawaj się 🙂 Kasiala a Ty jak tam dzisiaj, dalej Kaja taka posłuszna i grzecznie słucha Mamusi?
My obiadek jemy ok 13 a deserek po popołudniowym spanku. Z deserków Jaś uwielbia jabłka i banany, nie chce za to śliwki (dawalam mu bo liczyłam że kupa szybciej pójdzie ale większość wypluł) a z obiadków to dania z indykiem (wciągnąłby cały słoiczek jakbym mu dała) a nieznosi dyni (i ją odpusciłam).

Lece bo się budzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie czytam was od 14 tyle naskrobalyscie, chyba wszystkie dzieciaczki grzeczne dzis to tylko Moja taka marudna 5 min ciszy 10 min placzu Marudzenia i tak od 10

Monika mOze jednak napisz ten list do M Bo za taki tekst co Ci powiedzial to juz by dawno w pysk odemnie dostal

Tosia niema co myslec o tym co bylo tylko to cO przedwami 🙂

Karola chudzinko a chlopaki super 🙂

Kasia dzieciaczki super napoczatku niepoznalam Emilki taka juz duza 🤪

Ania dobrze ze wyniki dobre waga sie nie przejmuj Moja chrzesnice ma 19 miesiecy i wazy 10,5 kg widac Kazde dziecko rosnie w swoim tempie

Hmm co jeszcze
Wiec;
Ja przykrywam mala kolderka na noc i zakladam jej rekawiczki Bo zawsze rano dlonie ma jak lody bo niewazne jak ja przykryje ona zawsze rece wyciaga.
U nas od 2 dni pada deszcz wiec ze spacerku nici, przyslijcie do mnie troche sniegu Bo bede jedyna ktora niebedzie miec zimowej fotki hihi
Maciezynskiego ma do 15 marca wiec jakos tak bede musiala wrocic do pracy i raczej na caly etap 😞

Daria dobrze ze to nic powaznego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po wizycie Chrzestnej Nikosia, niestety krótkiej bo nie mieszka w Krakowie i przyjechała tylko na chwilę, dzisiaj wracają. Chłopcy obdarowani, Nikoś dostał grę, tablicę i mnóstwo słodyczy 😉 A Jasiu grzechotkę i grający telefonik 🙂

Ilka buziaki dla Jasia, musiał się namęczyć z tą kupą 😞 😘

Ula wg mnie z tych wszystkich kożuszków, najładniejszy ten drugi Ani 🙂

Tosia spokojnie ja do pracy na razie nie wybieram się 😜 Choć w końcu pasowałoby.. po szkole od razu Nikoś i tak siedzę i siedzę.. 😁 😁 Także jakby co będziemy razem pełniły wartę na forum 😁 😁 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dżon jeszcze śpi, zrobił sobie przerwę na cyca 🙂 Niech sie wyśpi, nie będzie mi marudził caly wieczór a dziś jestem sama, m do późna w pracy.

Dziewczyny ja też na razie nie wracam do pracy, raz ze nie mam gdzie a dwa to chcę pierwszy rok być z Jaskiem. Zamierzam szukac czegoś od wakacji, a konkretnie to od września bo do szkoły chciałabym wrócić.

Dzięki Kinia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...