Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ilka super te ubranka 🙂
Ja do pracy wracam gdzieś na początku marca a to moje pół etatu to jeszcze nic na 100% ale myślę że nie będą robic problemu tylko że trzeba uzasadnic.
Jak by nas było stac to bym wychowawczy wzięła, ale niestety. Beznadziejny ten nasz kraj 😞 z dzieckiem w domu nie można zostac 😞
Mąż pojechał do smyka prezenty na mikołaja kupic, ciekawe jak sobie poradzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ja tez do pracy nie ide bo nie mam gdzie zreszta chce byc przy Olim bo to najpiekniejsze chwile 😁

a z M kolejnawojna juz mam dosc. poszloo kase mowi mi ty chcesz kupowac a nie wiesz ze juz nie ma kasy a ja ze nie wiem bo nie mam dostepu do jego konta a wrozka nie jestem... a on do mnie spierdalaj 🤪 😮 no to super ja na to ze nie zycze sobie ze do mamusi maminsynku mozesz tak mowic i wtej chwili pakuj sie i wypierd...
widzicie ja bym poszla tylko ze ja u swojej mamy mieszkam i nie mam gdzie a on jakby mial odrobine taktu to by sie spakowal aj a juz nie perwszy raz tak mowie a on ma w dupie to i mowi mi ja na budowe juz nie bede chodzil, to nie chodz ja jutro sama pojade mam jakas rure zabezpieczyc zadzw d o ojca i moze mi powie co i jak bo ja nie wiem.

Oli mi tu placze ja juz mam dosc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monikas ja bym mu spakowała walizke i powiedziała zeby wrocił jak oprzytomnieje i zda sobie sprawe ze przez swoje zachowanie moze strcic i zone i syna! Monnnia tak nie mozna musisz go jakos ustawic do pionu!

My na darmo jechalismy doktora nie było a pielegniarka wpisala zly nr telefonu do karty sebka i nie mogła sie do mnie dodzwonic, za to zrobilismy spacerek i mały spał 0,5 h 🙂
ja tez dzis sama od wczoraj M na delegacji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia ja też jestem za tym, żebyś zrobiła z nim porządek. Nikt nie ma prawa tak nikogo traktować. Nie wyobrażam sobie, żebym mąż do mnie tak mówił, ani ja do niego z resztą też. My sobie obiecaliśmy na początku, że choćby nie wiem jaka kłótnia to nie będziemy się wyzywać ani przeklinać. Trzymam kciuki żeby się Wam ułożyło. Może zapytaj go bez nerwów bardziej z żalem w głosie coś w stylu "co się z nami stało? przecież pobraliśmy się z miłości" Nie wiem sama, chciałabym Ci pomóc ale nie wiem jak 😞

Kinia super, że już macie z głowy inspektora.

U nas dzień był tragiczny witałam M ze łzami w oczach- 1:0 dla Zojki. Dała mi w kość dzisiaj. Poszłam na spacer o 17.30 a jak wróciłam to M mówi, że trzasnęła taką kupę, że aż bokami wyszło a ona ogólnie już gęste robi i rzadko są takie akcje. Więc chyba to jej dolegało.

Kurcze nie pamiętam co jeszcze. Fajne promocje są tez na answear.com. Ja dziś kupiłam już M prezent wiem, że bardzo mu się spodoba (nie mogę napisać bo czasem mnie tu podczytuje 😉 )
Aha no i właśnie zmienia opony bo my też z tych co mają czas no i dziś wracał z pracy na letnich a już biało było 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zapomniałam miałam napisać - dziewczyny jak wy gorąco chowacie swoje maluchy. Ja tylko zapinam małego w śpiworek, poza tym ma na sobie body z długim rekawem i pajaca. a temperature w pokoju do spania 21 stopni..a w dzień to tylko w bodach go trzymam na długi rekaw i półśpiochach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MOrskooka moja spi w ciepłym pajacu i pod kołderką albo krótkie body i zwykły bawełniany pajac i kołderka. W dzień ma zawsze cienkie rajtki i spodenki i albo długie body+bluzka na krótki rękaw albo krótkie body i bluzka na długi rękaw. Ale ja mam chłodno w domu, sama chodzę w dresach (bo w legginsach mi zimno) i swetrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Jasiora wogóle nieopatulonego 🙂 W dzień półśpiochy, albo jakieś legginsy i body na długi rękaw ewentualnie na krótki i bawełniana koszulka. Na noc pajac i śpi pod kołderką. A na dwór kombinezon, body i spodenki 🙂
Kupiłam sobie buty na spacerochy z wózkiem
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/damskie/damskie-buty-damskie/00006001099545/kozaki%20damskie.prod?r=5&c=3&filter_brand=all&filter_bootleg=all&filter_color=all&filter_heel=all&filter_padding=all&filter_size=all&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=damskie/damskie-buty-damskie/buty-damskie-kozaki
Idę Was dokładnie poczytać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosi łaczę się w bólu! Moje też okropnie nieznośne dziś 😞 czasem mam ochotę odłożyć go w tej histerii do łóżeczka, pierdzielnąć drzwiami i pójść 😞
Monia jak on mógł? Czyli to jego ''zamknij mordę'' wcale nie dało mu do myślenia, że przesadził? Niech się wali do swojej mamusi, ja tak jak dziewczyny bym go spakowała i wystawiła mu bagaże, niech idzie po rozum do głowy. Urodziłaś mu dziecko więc wypadałoby ogarnąć się TROCHĘ.
Wstawiałam kiedyś na fejsa słowa 2Paca "Kobieta Cię urodziła, więc nie masz prawa żadnej poniżyć" !
My też mamy opony niezmienione 😁
I śniegu nie ma... Ale Wam zazdroszczę. 🙂
Ilka ale piękne te ubranka 🙂 Ja tak jak Rosi, biorę WSZYSTKO 😁
Kinia, my chyba jedyne bez perspektyw na robotę 😁 Będziemy zasilać grono darmozjadów 😁 hahaha :* Oczywiście cieszę się, że wszystko już załatwione 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ani i co przymierzałaś te spodnie? Bo jak coś to znalazłam zdj. Mam jednak jakieś wspólne z Zojką jak się wystroiłyśmy na wesele 🙂
a tu mój pulpecik, przed chwilą robiłam przy kąpaniu 🙂
[IMG]http://i50.tinypic.com/339kaah.jpg[/IMG]
[IMG]http://i45.tinypic.com/2nl71ht.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie sniegu brak ale padal grat akurat jak psa wypuscilam na dwor i mial ubaw taki probowal zlapac i zjesc.

Ilka ja Tez biore wszystko cudne te ubranka

Tosia rosi Moja Tez dzis taka marudna ze juz na dzis mam dosc

Rosi Zojka sliczna 🙂 I jak sie zmienila 😉


Monika 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rosi a czy Ty zastąpiłaś dwa posiłki cycusiowe deserkiem i obiadkiem? tzn jak podajesz deserek lub obiadek to dokarmiasz jeszcze cycem czy to już jest cały posiłek? i dajesz już po całym słoiczku?

Daria Kinia super wieści przynosicie! oklaski dla Was 🙂 🙂

Tosia ja wraca do pracy jak Ula- w pierwszym tygodniu lutego.. i też na samą myśl mi niedobrze no ale trudno tak postanowiłam i tego sie trzymam 🙂
i oklask dla Ciebie żeby Ci wróciło te 50 😁

i dziewczyny nie wykupujcie wszystkich tych ubranek bo ja też bym sie załapała 😜 😁

Rosi Zojeczka super, mały Pysiolek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zojeczka prze slodka 😘 😘

tak zaluje ze go odrazu nie spakowalam mialam tak zrobic ale zeby nei wyladowac nerwowo na Olim poszlam powiedzialam mu dziecko jest w wozku samo idz do niego i trzasnelam drzwiami i wyszlam, musialam isc na spacer, kupilam Oliem przy okazji smoczka na wszelki bo mu jeden zostalbo drugi przegryzl i sie woda dostwala 😁
co do mojego M to brak mi slow juz, nie gadamy i pewnie napisze ten list , tak wogole to mialam sie go spytac (bo pojechal przed kapaniem do mamusi, ciekawe czy sie zalil) dlaczego nie wzial swoich rzeczy skoro juz tam pojechal,i czy sie wyzalil biedaczek, ale nie mam sil odrazu mi lzy do oczu plynal i nie moge wykrztusic ani slowa, Boze tak mi ciezko.... ja nei jestem swieta ale tym razem nie mam sobie nci do zarzucenia poza tym ze nerwy mi puszczja jak Oli jest bardzo placzliwy, ale staram sie obiecalam sobie z e nnigdy wiecej mam tylko jego, on jest najwazniejszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...