Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka i z pizzy hut nic nie wyszło bo zadzwoniła koleżanka czy idę na spacer i zdecysowałam ze spacer zdrowszy ale nie ma tego złego bo oczywiscie na pscerze mezul zadzownił ze dzisiaj w pizzy hut jest promocja i przy zakupie jednej pizzy druga gratis na wynos więc zaraz jedziemy po pizze 🙂
na spacerze byłam 2h i Kaja śpi mi sieszcze w kuchni przy otwartym oknie ale dopiero o 14:30 zasnęła 🙂

Marta kilka razy chyba zaglądła ale pewna nie jestem i do tego stania to też wolę się nie udzielać myślę ze nawet jak się rwie to lekarz by im tego kategorycznie zabronił!!! Siadanie w tym wieku jest nie zderowie imi lekarka powiedziała ze jak Kaja się rwie to owszem ale nie więcej niz 45 stopni od ziemi bo później zebra bedą odtsające ale jak już sama zacznie siadać np za 2 tyg to nie kłaść jej na siłę bo się zniechęci no ale wiadomo każda matka ma "swoje" zdanie.

Kinia Jasiulowa jest urocza daj mu od ciotki całuska 😘 😘 😘

oczywiscie całuski dla Kamilki i Sebusia za dzielne zachowanie 🙂

Ania a co za szczepionka 200zł? Czxym ją szczepiłaś? Któe dziewczyny szczepiły dodatkowo na pneumo i rota i meningokoki?

Mi lekarka też móiła ze najlewpszy gołąb ale ze sprawdzonej hodowli a nie z rynku krakowskiego hahaha mój wujek ma hodowle ale w kielcach więc soryu ale nie wypuszczę się tam po gołębia ale królik też ponoć zdrowiutki kurczak to sama pasza więc odpad no i indyk tam nam lekarka mówiła 🙂

Kamis zaglądaj częściej do Nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój Królewicz bardzo mało śpi, rano pół godzinki, teraz trochę na polu i dospał w wózku w sumie moooże 1,5h. Teraz może uśnie na 20-30min albo wytrzyma do kąpania gdzieś do 18. Na szczęście nie marudzi przy tym tylko po prostu woli "bawić się", oglądać świat zamiast spać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
Mi pan wczoraj w sklepie doradzał kulę do raczkowania na teraz. Więc może mój jest jakiś opóźniony hahaha 😁 😁 😁
Tośka ja właśnie mam tą kulę do raczkowania nazywa się hula kula jest zajebista naprawdę!!! http://allegro.pl/zabawka-vtech-migoczaca-hula-kula-60103-i2814917579.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a właśnie nie pisałam Wam 🙂 W sobotę Kaja będzie miała kontakt z "prawdziwym" Mikołajem jedziemy na taki festyn i tam bedzie Mikołaj i rozdawał dzieciaczkom prezenty i damy jej tam taką książeczkę 🙂 http://allegro.pl/fisher-price-interaktywna-ksiazeczka-szczeniaka-i2845490288.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...