Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Cerazetty 😁
Chociaż i tak się boję 😁

Na Mikołaja mój by się spłakał, bo boi się mężczyzn 😁 Fajna ta książeczka, bo gada, a jak gada to jest extra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasiala napisał(a):
Tosia napisał(a):
Aaaaaaaaaaa a ja w następną sobotę będę miała przytulaski 🤪 😁 😁 😁
Tośka tylko pamietaj o pożądnym zabezpieczeniu 😁 😁 😁 😁 😁
pamiętaj najlepszze zabezpieczenie to szklanka wody zamiast 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... non stop mam taki sen, dzień w dzień. Piję piwo, wódkę, jestem pijana w tym śnie i jak nawalę się tak, że nie mogę iść to przychodzi i myśl do głowy "o kurna, przecież karmię" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tosia bartka karmie caly czas piersią ,tak za tydzien chce stopniwo zacząc wprowadzac modyfik.mam nadzieje ze wtedy bedzie mi sie mniej budzil w nocy. z nadią mialam tak ze 6 mies ją karmilam piersią i budzila mi sie 2,3 razy w nocy a przeszlam na butle i koniec z budzeniem cale noce zaczela przesypiac ,to jest tak ze wiekszosci to nie głod a chęc przytulenia sie do piersi budzi maluchy choc nie jest to regułą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nie lubi smoka, ostatnio go tak chciałam dobić. Bo spał już, ja wysuwałam cycka, a on dalej cium cium cium, wpakowałam smoka i w momencie oczy w 5 zł, i spojrzenie mówiące "gdzie mój cycuś" 😞
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A moje starsze Dziecko mnie rozwala.. Poszłam do kibelka na "nr 2" i jak zawsze kiedy jestem z Nimi sama, zostawiłam drzwi otwarte żeby słyszeć co się dzieje w pokoju a Nikoś od razu przybiegł i z takim tekstem "Mama zamykaj, będzie śmierdziało fuuuuj" 😁 😁 😁 I oczywiście trzasnął drzwiami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Może by i usnął, ale oczywiście mądra mamusia o 15 dała mu obiadek a nie dała nic żeby sobie popił i tak się kręcił, jak go wyjęłam i dorwał się do cyca to myślałam, że mi urwie... No nic, 1:0 dla Jaśka. Ale przynajmniej tak się zmęczył w tym łóżeczku że napił się, najadł i od razu odleciał. Nie musiałam go bujać na rękach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a Antek lezy na macie i nogami próbuje wejąśc na swój stojak z zabawkami co ma nad głową 😁 😁
a co do mięska to jak byłam teraz na oddziale to doktórka też mówiła żeby cielęciny, wołowiny nie dawać, i wieprzowina tez nie za bardzo, a najlepiej indyk i królik
biedne futerkowe milusie króliczki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
Ja miałam kiedyś królika 😞
One są kochane...
Monkado ma z tego co pamiętam i pewnie Kornelka już niedługo dostanie w obiadku 😁 😁 😁 😁

haha 🤪 😁 😁 a sie uśmiałam
a ja chorowałam na takiego z grzyweczka na oczkach, ale na razie sie wstrzymam póki dziec mały 😁 😁 juz widzę jak Antos patrzy w jego oczka i widzi talerz z zarełkiem 😁 😁 jak z kreskówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka to melduje sie ostatnia 🙂widze ze dzis wene mialyscie 🤪 🤪mi wlasnie siostra lekture od Kasi przyniosla i naprawde wciagajaca.hymmm o czym to bylo ????chodziki i sadsanie ja chodzikow tez nie tleruje bo to nie dobre dla dziecka co do sadzania do podnosze malego za raczki do siadu ale to chyba nie zle zwlaszcza jak czuje ze on sie podnosi 🤢 🤢 🤢i tak czasami az do pozycji pionowej ale to tylko jak on sam ciagnie dupe do gory 🤢
a Marta to na fb czesto i cyba o nas zapomniala 😞
dziewczynz jakie kupki byly u was po wprowadzeniu marchewki bo u nas dalej rzadkie i pomaranczowe i to tak ok 4 szt na dobe 🥴 co do mieska to tez slyszalam o golebiu i kroliku szkoda ze sloiczkow nie widzialam z tym mieskiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Poczytałam kilka pierwszych stron naszego forum i przypomniało mi się wszystko, jak bałyśmy się cokolwiek zjeść, jak meczyłysmy sie z upałami, jak dzieci miały bóle brzuszka...ech, ale czas szubko leci, dopiero +30 a już zima..
A co do Marty, to chyba usunęła swój profil bo jej posty podpisane były jako "gość".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...