Skocz do zawartości

Jak Wasze dzieci znoszą te upały? | Forum dla mam


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Od kiedy mamy takie upały moja Majuchna je wyłącznie chłodne mleko i pije herbatki/soczki/wodę. Odmawia zupek i gęstych kaszek. Jest taka marudna, rozmemłana i nie wiem jak jej pomóc.
Natala zje jakąś kanapkę czy jogurt a stanowczo odmawia jedzenia obiadu
A jak idzie Waszym dzieciom? Jak sobie radzicie w tę pogodę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Majcia też cierpi biedulka, mamy bardzo gorąco w sypialni...nie może spać ,rzuca się...nie obyło się też bez wstrętnych potowek 😠 w dzień praktycznie cały czas trzymam ją na podwórku to spokojnie pośpi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hm, Justynko akurat z łasuchem moim nigdy nie miałam problemu by odmówił jedzenia... nawet w takie upały. 😉

Cóż lekka odzież, czasem nawet kąpiel w ciągu dnia, kiedy upał bezlitosny. Sypialnia cały dzień porządnie wietrzona, tak aby na noc było jako-takie do oddychania i spania powietrze,

Dziecku daję dużo picia, w zasadzie samą wodę. Mam wtedy pewność, że pije z pragnienia. 😉 A z piciem mały w zasadzie się teraz nie rozstaje. 😲

Odpuszczam też sobie spacery w najgorętsze godziny. Wolę rano, a potem przeczekać do 16, a nawet 17. W mieszkaniu jest do wytrzymania jak się pootwiera okna (uwaga na przeciągi!) i małego puści w samym body. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...