Skocz do zawartości

Jakich kosmetyków/ produktów do pielęgnacji dla dzieci używacie? | Forum dla mam


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam, chciałam poznać Wasze opinie, być może wskażemy sobie na wzajem jakieś fajne produkty, których nie znamy. Ja zawsze zwracam uwagę na skład, aby produkty były jak najbardziej naturalne, bez niepotrzebnych chemicznych dodatków. Ostatnio kupiłam w Rossmannie bardzo fajnie nawilżone i co najważniejsze naturalne chusteczki do pielęgnacji Tami MyBaby. A Wy co na co dzień stosujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KajkaM napisał(a):
Witam, chciałam poznać Wasze opinie, być może wskażemy sobie na wzajem jakieś fajne produkty, których nie znamy. Ja zawsze zwracam uwagę na skład, aby produkty były jak najbardziej naturalne, bez niepotrzebnych chemicznych dodatków. Ostatnio kupiłam w Rossmannie bardzo fajnie nawilżone i co najważniejsze naturalne chusteczki do pielęgnacji Tami MyBaby. A Wy co na co dzień stosujecie?

Ja szczerze to używam różnych, akurat mam to szczęście, że moje dziecko wszystkie toleruje dobrze, ale oczywiście też zwracam uwagę na zwartość. Widziałam ostatnio jak byłam w Rossmannie te Tami MyBaby i kupiłam ze względu na dobrą cenę, jestem podatna na wszelkie promocje. Same chusteczki oceniam bardzo dobrze. z innych kosmetyków to na co dzień używam oliwki, dla mnie oliwka jest niezastąpiona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesiące później...
  • Mamusie
Mi położna poleciła emulsję do kąpieli Elodermu, dzięki niej jak córcia byłą malutka nie miałyśmy żadnego problemu ze skórą. Teraz podrosła i używamy żelu do mycia i czasami balsamu też z tej serii bardzo fajnie się nam sprawdzają, są o 1 dnia życia, do tego stosunkowo niedrogie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...