Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
jestem i ja...
Marylka ja Cie zjem z ta dynia 🤪
a Monia tez mam takie falowane lustro w salonie ;D
a ja nie chce smucic... ale mama mi oczy otwrzyła dzis choc ja to od dawna wiedzialam ale chyba sama w srodku usprawiedliwaialam MARCINA... w wychowywaniu Vanesski jestem sama.. fakt ma tate... ale on mysli ze jak pracuje to go nic nie zoobowiazuje... dzis vanesska wstala o 6stej i juz nie poszla spac to ten nerwy od rana.. 😠 oczywiscie o 10te poszedl spac i dopiero wstal... jego nie interesuje czy jest mleko, pieluchy, on nawet nie wiedzialby ak dac vanessce mleko, ubrac. Niedziela a ja na spacer poszlam sama... nie pamietam kiedy bylismy na spacerze... tylko dolujace jest to ze ak vanesska go idzi to malo co z radosci nie odleci 😞
jak ja mam mu go zostawic choc na pare godzin? gdy wracam dziecko jest zaplakane i rozstrzesione... nie wiem jak bedzie dale i co bedzie wogole z nasza trojka bo od X czasu jestemy ze soba bo jestemy zero milosci niczego. Chyba nsz zwiazek jest tylko i wylacznie dla Vanesski... 😞
ide bo nie bede dale zamulac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc Was przeczytałam i nie wim co miałam pisać, aaa Nusia cudowna ta Twoja dynia 😁
Gosia a rozmawiałaś z Marcinem o tym? U nas praktycznie było to samo, ale jakoś pogadałam z Arturem i jest lepiej. Choć jak dziś miał małemu zrobić kaszkę to o wszystko się pytał.
Monia zakupoholiczko co tym razem kupiłaś? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia mala to juz duza dziewczynka, wszyystko siama , niedlugo bedzie siama gotowac 🙂 heh,
naprawili w koncu 🙂 a ja sie wybawilam z dzieciakami i landordka bo przywiozla swojego synka 🙂 dzieci znow hipnoza, dotykaly swoich brzuszkow 🤪
Gosia to nieciekawie..... wspolczuje ale wiem,ze ma przejawy ojcostwa.....ja maltretowalam Michalaod poczatku,zeby nie bylo i teraz sam przyznaje,ze wczesniej mial wyjebane ale teraz robi wszystko co z mala i z nami zwiazane z ochota, bo jestesmy rodzina 🙂
Musisz mu troche pocisnac, on powie swoje ale przemysli troche napewno.......i wiesz,ze mozesz nam tu smucic od tego tez jestesmy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ejj sorry ze to napisze ale jak tak ogladam tv, seriale głupie teledyski i widze ładne młode dziewczyny to dopada mnie myśl ze moze wiek 21lat na dziecko to za wczesnie... ja bym wszystkie swoje zycia oddala za Vanesske ale nieraz dopada mnie taka mysl zwlaszcza siedzac codziennie w domu i przewaznie za towarzystwo miec ta mala istotke... 😞 i wogole to bycie z Marcinem tylko w weekendy bo w dzien spi, w nocy pracuje... 🤢 dopada mnie dzis jakis podly nastroj. chyba przez to ranne wstanie. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia to nie mlody wiek. ja tez tak mam 🙂 jestesmy zmeczone po prostu. jak chodzilas do pracy to mialas dwa dni wolnego w tygodniu i moglas odpoczac. a z dzidziusiem nie ma dni wolnych, chorobowych itp. i jeszcze ta jesien ggrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia dolaczam do grona dziwolagow 🤪 pisalam Wam o co kaman hehehe
Po prostu brakuje nam towarzystwa jak sie caly dzien spiewa guga i bawi z dzieckiem to jak potem sie komunikowac......facet wraca z pracy idzie spac, mam to samo, a mi sie buzia nie zamyka i on ciagle mowi, idz juz spac, musze rano wstac i huj strzela bombki i tak codziennie... dobrze,ze mam skypea i siostre,ktora siedzi w domu i czesto do mnie dzwoni, mimo,ze rownie czesto bym ja zastrzelila jakbym mogla 😜
Ale dziewczyny, mamy siebie,oby byl czas pisac,dla mnie to przyjemnosc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestew w koncu 🙂
niedziela i wtedy nie bardzo mam jak siasc do kompa. moj M z kolei jest bardzo rodzinny i spacerki, wspolne zakupy, wspolne zabawy z mala w jej krolestwie.....wszystko razem.
a ja tak czasem bym chciala pobyc SAMA ☺️ ale.... w tej rodzinie tak sie nie da 😉
Gosia, wiem o czym mowisz i moze tez troche racji jest w tym, ze dziecko troche "spadlo" na was zbyt szybko. wiem, ze bycmoze co niektore z was sie obrusza i stwierdza, ze to nieprawda, ale w koncu to jest forum i kazda z nas ma prawo do swojego zdania 😉 🙂
teraz trzeba albo powaznie porozmawiac, bez histerii, szantazu i roznych przykrych slow.... ale wazne jest zebyscie OBOJE chcieli rozmawiac, bo inaczej to tylko bedzie takie bezsensowne zdzieranie sie.
nie chcialabym, aby ktoras z was (szczegolnie Gosia, bo to jej dotyczy) odebrala to, jako wymadrzanie sie, wiem, ze czasem moge byc tak odbierana, ale moze taka cecha (?) przychodzi w wiekiem.
ach..... chcialam sie jeszcze troche "powymadrzac", ale.... czy ktos to bedzie chcial czytac? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jol jol ja tez jak zwykle czasu w niedziele nie mam,zeby na forum wejsc.A my mielismy dzis dzien lenia i caly dzionek ogladalismy filmy 😁 Na dobranoc mielismy kac vegas w bankoku.Polecam 😁 Goska moja znajoma ma 19 lat i termin na 9 stycznia 😉 Z reszta Tuska tez mloda dupa jest 😁 Nie zawsze wiek idzie w parze z rozumem.Moja siostra ma 30 lat a do madrych sie nie zalicza 😉Masz faktycznie nieciekawa sytuacje.Wez usiadz na spokojnie i pogadaj z Marcinem.I poweidz mu wprost,ze potrzebujesz troche pomocy w domu i przy malej.W zwiazku naprawde najwazniejsza jest rozmowa.A co do tych mysli,to masz tak ze zmeczenia.Ja czasem jak mloda sie drze 24h na dobe mam jeszcze glupsze.Po prostu potrzebujesz troche odpocznku.Bo tak jak Nusia pisze,my teraz mamy prace 24h na dobe...Nusia rozwalilas mnie tekstem o tabletkach hahaha.Moze cos w tym jest 😜 😜 Kaska ja tez cie zawsze chetnie czytam.Dobra,ide spac,bo cos glowa mnie pobolewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...